Essie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2013. július 14.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Leggyorsabban száradó fedőlakk.Érintésre szinte azonnal szárad, a frissen felkent, nedves lakkra is alkalmazható. Kiszerelés: 15ml

PetraBalazsi

2019. szeptember 11.

Előtte a SpeedSetter fedőlakkot használtam, de az épp nem volt a boltban, ezt vettem helyette. Ugyanúgy meg vagyok vele elégedve. Koppanósra szárít kb. fél perc alatt, bár ha erősen beütjük a körmünket valahova, azért megsérül a felület. De szöszös és ujjlenyomatos semmiképp sem lesz a lakkozásunk. Nekem megéri ennyiért, ráadásul szép, magasfényű a finise, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

ErikaErika2

2018. április 13.

Gyorsan szarad tole az amugy nem nagyon szarado lakk, ugyhogy tulajdonkeppen elegedett vagyok vele, hiszen amiert vettem azt teljesiti. De nagyon draganak tartom, nem erzem ugy, hogy megerne az arat. A szines lakk ugyanugy ket-harom nap mulva kezd lekopni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 13.

La-Fee

2018. március 24.

Csak ismételni tudom én is, hogy ez egy szuper fedőlakk! Majdnem egy hétig bírja a körmömön egy rétegben, de most kipróbálom kettőben! Gyönyörű fényes, kopogós, jó érzés viselni. Örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 24.

galambi

2018. március 24.

Nagyon tartóssá és szép fényessé teszi a manikűrt, én nagyon szeretem.
Elég gyorsan szárad és kopogós kemény lesz a végeredmény. Viselete kényelmes, nem érzem úgy, hogy "megfulladnak" a körmeim. :)
Egyenletes felszínű a fedése, és hihetetlen tartós, még lekapargatni sem tudom, mint más lakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Nagyon tartóssá és szép fényessé teszi a manikűrt, én nagyon szeretem.

creammaniac

2017. június 10.

Pár hónapja vettem és használom ezt a fedőlakkot és teljesen meg vagyok elégedve vele. Magas fényt biztosít a körmeimnek és ami a legjobb, gyorsan szárad! Ha van időm, két rétegben viszem fel a színre és úgy még szebb az eredmény. Kb. egy-másfél hétig szépek vele a körmeim.
Sajnos az ára nem túl kedvező, de ha elfogy és lesz rá lehetőségem, újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Tvylvis

2017. március 20.

UD: Már 3-4 üveggel elhasználtam, rettentően szeretem. Most alapnak az Essie Millionails és az Essie Grow Stronger lakkját használom, aztán két réteg OPI színes lakk és azután ez. Gyorsan száradó, tartós manikűr, ráadásul a körmeimet is szépen megerősítette.

Hosszú ideig Seche Vite-et használtam, szerettem. Két okból kerestem alternatívát. Egyrészt kicsit nehézkes a beszerzése (Németországban csak online kapható), másrészt az összetevői nem nagyon nyűgöznek le.
Jelentem, rátaláltam az alternatívára ezen Essie lakk személyében. Nagyon picit lassabban szárad koppanósra, viszont sokkal jobban terül, könnyebben fel lehet vinni vékonyabb rétegben. Az ecset egy álom, két húzás, kész (nekem elég hosszú, nagy körmeim vannak). Nem szedi fel az alatta lévő lakkot (OPI és A-England). Amiben messze veri a Seche-t, hogy nem tudom 2-3 nap múlva egyben lehúzni a lakkal, sokkal tartósabban fent marad. Nálam összességében ki is ütötte a Seche-t, nagyon-nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

nettisreads

2016. október 25.

Nagyon örülök annak, hogy beruháztam rá. Bevallom, erősen rá kellett beszélnem magam, mert ez kb. 2500 Ft erősen tűréshatár felett van nálam egy fedőlakkért, de utólag azt kell mondanom, megérte. Megőrültem már attól, hogy hiába 2-3 órával lefekvés előtt lakkoztam, a párnanyomat állandó kísérőm volt. Nos, vele ez megszűnt. Ráadásul erősen csillog, valahogy a legegyszerűbb manikűr is olyan extrább képet nyújt, és még tartós is. Megszerettem, újra fogom venni, és bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Skylah

2016. április 23.

A FEDŐLAKK. Csupa nagybetűvel. A legeslegjobb, amit valaha próbáltam. 4 rétegben szoktam lakkozni, egy alapozó, két réteg szín és egy fedő, ami csakis ez lehet. Gyakorlatilag ha egy órán keresztül kibírom, hogy nem nyúlok semmihez, akkor nyert ügyem van, mert addigra tökéletesen megszárad. Másnapra nincs párnanyom, még ha este lakkozok is, gyönyörű csillogó fényt ad. Én itthon még nem láttam, amikor Angliában járok, akkor szoktam beszerezni. Megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 23.

VeraTala

2014. október 20.

Nem tudom eldönteni, hogy ez, vagy a Seche Vite. Gyorsan szárad, fényes, nem húzza a lakkot. Imádat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

Fleur

2014. június 10.

A legjobb termék a világon. Mindenki mindig kérdezi, hogy milyen körömlakkot veszek, hogy ilyen fényes a körmöm és soha nem akarják elhinni, hogy nem géllakk. Még a százforintos kínais körömlakkot is fényessé varázsolja és még az Essence körömlakk se pattog le tőle 2 napon belül. Minden körömlakk jóval tartósabb lesz, a jobb minőségűek, akár 2 hétig is bírják vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 10.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)