Essie

Ár:   $15   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Online, külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PetraBalazsi, Módosítva: 2019. augusztus 26.

Ár:   $15
Kiszerelés:   13,5 ml
Lelőhely:   Online, külföld
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Levegőre száradó gyorsszárító fedőlakk, ami kevesebb, mint 1 perc alatt szárítja meg a körömlakkot. Fényesre szárad.

PetraBalazsi

2019. szeptember 11.

Magyarországon még nem találkoztam vele, külföldön vásároltam, és amikor csak tehetem, újraveszem. Valóban koppanósra szárít fél perc alatt, bár azért ha valahova nagyon beütöm a körmöm, meg tud sérülni, de nem lesz szöszös vagy ujjlenyomatos a felület. :)
Ja, a nyomdát el tudja kenni, és az alatt lévő lakkot is fel tudja szedni. Ha egyszerre kenjük fehér és sötét lakkra különböző körmökön, akkor érdemes a fehérrel kezdeni, különben a sötétet átvihetjük az ecseten a fehérbe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)