Essie

Ár:   $15   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Online, külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PetraBalazsi, Módosítva: 2019. augusztus 26.

Ár:   $15
Kiszerelés:   13,5 ml
Lelőhely:   Online, külföld
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Levegőre száradó gyorsszárító fedőlakk, ami kevesebb, mint 1 perc alatt szárítja meg a körömlakkot. Fényesre szárad.

Honeyhair

2021. április 1.

Nekem a Sally Hansen Insta-Dri volt eddig a favorit, de sosem bírok ellenállni az újdonságoknak, és ez most nagyon jól jött. Ugyanis ezt a fedőlakkot sokkal jobban szeretem. Erősebbnek, masszívabbnak érzem, és fényesebb is, mint az Insta-Dri. Na és nem mellesleg ez legalább kapható, mert az Insta-Dri-t az utóbbi időben már úgy kellett levadászni. Alaplakkra + két réteg színes lakkra kerül rá, majd alig 10 perc száradás után már le is feküdhetek aludni. A körmeim reggelre ugyanolyan fényesek és az ágyneműtől sem kockásak. Megérdemli az öt csillagot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 1.

Makk Zsuzsó

2021. január 1.

Valóban nagyon gyorsan, betonkeményre szárad a körmön, egy megváltás is lehetne, ha nem pattogzana le másnapra már. Mondjuk nekem általában nem sokáig bírja egy lakk sem, de ettől azt is vártam, hogy növeli a tartósságot. Hát minden nem teljesülhet, ezért csak négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 1.

emiko

2020. november 9.

Megmentett a takaró mintás körmöktől. Tényleg gyorsan szárad. Sokkal tartósabb vele más márka lakkja is (nekem a lovely lakkok egy napot bírnak, ezzel a fedővel 3 napot). Sajnos nekem besűrűsödött pár hónap után és buborékosan tudom csak felvinni. Pedig figyelek rá, hogy ne legyen sokat levegőn, alaposan tekerjem rá a kupakot és nem szoktam rázogatni pont azért hogy elkerüljem a bubikat. A hibái ellenére is szeretem és valószínűleg újra veszem mert eddig csak ennél rosszabbat találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 9.

cattitude

2020. november 2.

ezt vettem most inkább a Sally Hansen fedőlakk helyett, szerintem szuper ez is :) tényleg gyorsan szárad, tartóssá teszi a lakkozást, mint a SH fedőlakk, viszont szerintem ez a fedőlakk nem lesz olyan szuperfényes. azért megadom az 5 csillagot, remélem nem fog hamar besűrűsödni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

Lola21

2020. szeptember 20.

Kisgyerekes anyukák álma:)....két réteg körömlakk, rá egy réteg fedőlakk és egy perc alatt szárad. Csodálatos! Egy hétig simán bírja.
Én Essie lakokkal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Én Essie lakokkal használom.

Zsozsi21

2020. augusztus 13.

Nagyon szeretem, az eddigi leggyorsabban száradó fedőlakk. Gyakran kenem egymás után feketére és fehérre is, de nekem nem szedi fel az alatta lévő lakkokat, a nyomdalakkot igen, de mivel nem ahhoz való, nem a termék hibája. A rétegek között mindig meghagyom a teljes száradási időt, anélkül felszednék egymást, és a tartósságon is rontanak. Essie alappal, színnel nálam simán bír másfél hetet, ha kopik, akkor se pattog fel, csak a széle jön le kicsit. A tartósságához biztos sokat ad, hogy a rétegeket ráhúzom a köröm élére is. Csak ajánlani tudom, megéri az árát, mert sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

miko02

2020. augusztus 8.

Alaplakkra és 2 réteg színre kenem rá, így az alig egyperces száradási idő kamu, de így is jelentősen felgyorsítja a folyamatot. Szép fényesre szárad, és tartós is lesz tőle a lakk. Azért vonok le egy pontot, mert ha nem várok minimum 10 percet az utolsó réteg szín és ennek a felvitele között hajlamos kicsit "koptatni" a színt. Érdemes utána egy zsepivel megtörölni az ecsetét, hogy ne színezze meg a lakkot, főleg, ha élénk színre fested (én jellemzően pirosra).
Összességében jó termék, örülök, hogy kapni már Magyarországon is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Összességében jó termék, örülök, hogy kapni már Magyarországon is.

natural_beauty

2020. július 22.

Ez az eddigi legjobb fedőlakkom, pedig kipróbáltam már párat. Tényleg nagyon gyorsan szárad, felkenés után pár perccel már száraz a felület annyira, hogy ha véletlenül belekapok valamibe vele, akkor sem sérül meg a friss lakkozás. Tartóssága is nagyon jó, ezzel a fedőlakkal simán kibír a manikűröm 1 hetet. Essie lakkokkal akár több, mint 1 hetet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

PetraBalazsi

2019. szeptember 11.

Magyarországon még nem találkoztam vele, külföldön vásároltam, és amikor csak tehetem, újraveszem. Valóban koppanósra szárít fél perc alatt, bár azért ha valahova nagyon beütöm a körmöm, meg tud sérülni, de nem lesz szöszös vagy ujjlenyomatos a felület. :)
Ja, a nyomdát el tudja kenni, és az alatt lévő lakkot is fel tudja szedni. Ha egyszerre kenjük fehér és sötét lakkra különböző körmökön, akkor érdemes a fehérrel kezdeni, különben a sötétet átvihetjük az ecseten a fehérbe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)