Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lucacica, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 12.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Illatcsalád: virágos-zöld

Illatjegyek: mimóza, liliom, körte, lime, őszibarack, jázmin, rózsa

lucacica

2017. február 8.

Régen kaptam ajándékba, nagyon vigyáztam rá, csak különleges alkalmakkor használtam, azóta sajnos elfogyott. Ha lesz egy jól fizető állásom, visszatérek hozzá!!!
Nagyon tartós kellemes illata van!

UD: Sok parfümöt kipróbáltam, de mindig visszavágytam hozzá, de már nem volt kapható sehol. Az EL ügyfélszolgálata természetesen készséges volt és rendelt pár darabot, a Westendben még volt 2 db.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Nagyon tartós kellemes illata van!

senskin

2014. május 8.

Nekem sajnos nem jött be ez a fajtája a Beautifulnek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 8.

Nekem sajnos nem jött be ez a fajtája a Beautifulnek...

hezleralfredne

2013. április 14.

Igazi klasszikus,mondhatni"nagymenő",főleg az árát tekintve.Pár éve egy teszter boldog tulajdonosa lettem.Az illat szinte mámorító,gyönyörűen megkomponált,boldogságos!Aztán kicsit félretettem,mert elég nagy parfüm"fan" vagyok,s mikor ismét használni kezdtem,valahogy odalett a varázs.Mintha megváltozott volna benne valami,nem olyan volt már,mint azelőtt.Lehet,hogy bennem van a hiba,nem tudom.Csalódtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 14.

szambi

2012. október 10.

Az illata számomra finom, nagyon szeretem, de valahogy rajtam nem olyan tartós mint a Moschino EDT-em vagy a Chanel, pedig ez elvileg EDP. Ezért nem adok maxot, de egyébként teljesen rendben van. Fiatalos, üde illat.
A teszterekkel vigyázni kell, mert többször is futottam olyanba a boltokban, hogy az évek óta a pulton árválkodó teszter megromlott, vagy én nem is tudom mi történt velük... de szabályosan tokaji aszú szaga volt, pedig maga az illat nem ilyen. Legalább is az enyém nem, pedig tuti ugyanaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Citronellol, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985

Színezék. Lilás piros.