Estée Lauder

Ár:   22 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. december 21.

Ár:   22 300 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Megjelenés éve: 2020.

Illatcsalád: citrusos

Fejjegyek: citrus, citrom, mandarin

Szívjegyek: narancsvirág, víz, citrusvirág

Alapjegyek: pézsma, kókuszdió, cédrusfa, ambroxán

Ár: 7.000.-Ft + posta ktg , Eladó: Nightfallzone
Állapot: 50ml/kép szerint, Helyszín: --, fizetés: Foxpost, Mpl automata, esetleg postán maradó
Fújós: Estée Lauder-Bronze Goddess Azur EDT
Ár: 1.900/3.500 Ft+szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: 5/10 ml-es műanyag fùjòs, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)

Dtenci

2021. június 17.

Egyetlen pozitívumot tudok mondani erre a parfümre, de az nem az illata :( hanem a külleme,csomagolása igényes, üvege gyönyörű! Na de egy parfümöt elsősorban az illata miatt vesszük meg :) Hát ő elég gyenge parfümnek, de még permetnek is. Kp.15 perc múlva nyoma sincs, aminek lehet hogy örülni kéne, mert mély nyomot nem hagy az biztos. Teljes pénzkidobás, ha csak nem nézegetni akarjuk az üveget. A felsorolt illatjegek közül egyet sem tudtam beazonosítani, valóban leginkább wc illatosító, de annak is az olcsóbbik változata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 17.

Andi0608

2021. január 29.

Valami könnyű nyári illatot kerestem, nagyon vártam, hogy kipróbálhassam, sajnos csalódás volt nekem. Teljesen más mint az eddig megszokott bronze goddess illatok (ami alapvetően nem baj) de, nagyon friss, nagyon citrusos, nekem már-már zavaróan, karcosan. Kókuszt még csak nyomaiban sem véltem felfedezni benne, nekem az elődök jobban tetszettek. A férjem szerint légfrissítő illata van :)
Egy szó mint száz, nem találtunk egymásra, pedig szerettem volna... csak a név miatt kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 29.

Asianlover

2020. november 3.

2020. november: Èn öregszem, ennek csalhatatlan jele, hogy nyitok a neroli irànyàba :D Màr tavaly decemberben kezdődött, hogy a hideg idő beàlltàval nem a cukrosabb èdessègekèrt nyùltam, hanem a krèmes-kòkuszos viràgok felè. Ùgy èrzem ez idèn se lesz màskèpp, a tèlre Bronze Goddessekkel, Soleil Blanc-nal ès Wonderlust Sublime-mel kèszülök :)

2020. jùnius: A koronavírus elleni védekezés sok abszurd helyzetet szül, ilyen volt az is, mikor ma két, maszkot viselő ember állt egymással szemben kb. másfél méter távolságban, és hiába nyújtogattam a karom az eladó hölgynek, ő megtagadta, hogy rám fújjon a kezében lévő teszter üvegből, mivel az EL szabályzata jelenleg ezt is tiltja... Amúgy az üveget is úgy vette elő egy fiókból, nem is próbálják meg azzal becsalogatni a kedves vevőket, hogy az összes (!) többi illatuk mellé kiraknák ezt az újdonságot is...
De maradjunk a tárgynál: milyen is az illat? Citrusos-neroli. Ennyi, nem több, de ezt igazán minőségi és harmonikus módon. Meg tudom érteni, hogy ez sokakban a wc-illatosítót idézi, én sem vagyok ennek a vonalnak kedvelője, de ettől függetlenül el kell ismerni, hogy nagyon szép illat lett. Tökéletes Olaszország hangulat. Én inkább a szenior korosztályon tudom az ilyen illatokat elképzelni. Tekintve, hogy az Armani Ocean di Gioia és az idei Light Blue Love is Love semmiségek is négyest kaptak tőlem, nem létezik, hogy ezt az illatot ne értékeljem magasabbra, így 5 csillag.
Még egy nagyon fontos dologra szeretném felhívni a figyelmet: a Fragranticán sokan Tom Ford Neroli Portofino illatához hasonlították - youtube-erektől is mind ezt hallottam - egy ember véletlenül beírta a Soleil Blanc-t, aztán egy bolond százat csinál alapon elkezdett ez terjedni. Ne terjesszünk álhíreket! Ez Tom Ford Neroli Portofino dupe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 3.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. szeptember 12.

A véleményeket olvasva, egyedül vagyok, aki a korábbi évek trendkiadásait nem ismeri, így nincs mihez hasonlítanom az Azurt.
Azt azért hallottam a korábbi Bronz Goddess-ról, hogy a kókusz volt benne a meghatározó, ezért úgy voltam vele, hogy ez nem az én világom, így nem is kerestem. De az Azur meglepett.
A kissé zöldes színezett üveg alapján megelőlegezhető, hogy ez egy eau jellegű, friss illat lesz, és az is került bele.
Se nem harsány, se nem visszafogott, hanem sokkal inkább elegáns, nekem nagyon tetsző illat.
Egész nap érzem magamon, sőt egyik reggel nem a fürdőszobában fújtam magamra, hanem a hálószobából kifelé jövet, még az előszoba előtt, és este, amikor hazajöttem, határozottan éreztem ugyanott a kellemes illatot. Ugyanúgy, mint a ruhán is, amit néhány nap múlva a mosógépbe pakoltam. Edt létére ez kiváló teljesítmény.
Örülök, hogy más is azt gondolta, hogy tetszeni fog és ezzel lepett meg, mert magamtól nem nagy esélye lett volna a találkozásunknak.
Megkapja tőlem is az 5 csillagot, jó érzéssel, kompromisszumok nélkül viselem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Megkapja tőlem is az 5 csillagot, jó érzéssel, kompromisszumok nélkül viselem.

szeliger

2020. június 29.

Kezdem az előző hozzászólásokra való reflektálással: Neroli Portofino, valóban hasonlít. Annyit tennék hozzá, hogy Tom Ford illata ércesebb, ott a neroli harsányabb, az egyes illatjegyek is jobban elkülönülnek. Ettől aztán az egész sokkal tisztább, kontúrosabb, olyan, mint amikor a tenger felett nincs semmi pára, csak a felhőtlen kék ég és a szikrázó napsütés. Az Azur ezzel szemben rajtam nem olyan éles, az illatjegyek jobban egybe folynak, a tenger felett a kép elmosódottabb. Sok-sok narancsvirág, intenzív sós jegyek dominálnak a bőrömön és mindez az édes ambroxanos alapon. A kókuszt is érzem, a hangulat passzol a névhez, de az eredeti Bronze Goddesstől nagyon messze van, elég lett volna az Azur néven piacra dobni. Az orrom hamar megszokja, ettől még a tartósság rendben van, ha hozzáérek a nyakamhoz vagy a karomon rászippantok, ott van az illat 4-6 óra múlva is. A hatósugár visszafogott, ez szerintem nem is baj, a nerolit nem mindenki kedveli.
Picit az üvegről is irogatnék, a kupak a termékcsaládra jellemző rovátkás mintájú, a korábbi rúzsokat már többször csomagolták hasonló tokba, ez a minta kifejezetten tetszik. Az üveg nagyon jól kézreáll, a sarkokat lecsapták, így a szélessége ellenére is stabilan fekszik a tenyérbe. Átlátszó és letisztult formájú üveg, halvány kék folyadék, jó választás volt az illathoz.
Fiókban pedig azért van a parfüm, mert a legtöbb üzletben már nincs belőle, ha pedig nem kapható, akkor vége a reklámnak, beveszik a tesztert. Legalábbis én már egy ideje vadásztam rá, itt is árgus szemekkel figyeltem a zsibin, a neten sem találtam rá, végül egy kis telefonos kutakodás után leltem rá egy üvegre.
Szívesen hordom, főleg az elmúlt napok nagy kánikulai időjárásában, a meleg határozottan jót tesz neki, a bőr párolgásától intenzívebbé válik. Szép parfüm, de a nagy klasszikustól elmarad, messze nem szól akkorát, mint a hagyományos Bronze Goddess.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 29.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.