Estée Lauder

Ár:   16 700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2021. augusztus 19.

Ár:   16 700 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

A végtelen nyár érzetét idézi meg ez a luxus kategóriájú púder állagú bronzosító.Olajmentes, sima textúrájú púderes formula, mely gyönyörű bronz árnyalatot kölcsönöz az arcnak, a vállaknak és a dekoltázsnak.

4 színben kapható

Ár: 4000 , Eladó: Mamula
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Göd, fizetés: Foxpost, posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Kovacs.M.

2022. november 12.

Bronze Goddess Matte & Glow Bronzing Trio. Mindenképpen ki szerettem volna próbálni, mert általában jó véleménnyel vagyok az Estée Lauder termékekről. Erre a három színt tartalmazó palettára azért esett a választásom, mert kétfajta árnyalatú matt bronzer is van benne (a medium és a deep) és egy shimmer highlighter. Nyáron úgy használtam, hogy körkörösen mind a három színből vettem fel az ecsetre, mostanában csak egy matt bronzert viszek fel, meglepetésemre inkább a deepet, pedig hivatalosan a medium az az árnyalat, amely jobban passzolna hozzám. Nekem mindkét használati móddal tetszik az eredmény. A mediumot a sietős napokon előszeretettel használom a szemhéjamra a shimmer highlighterrel párosítva. Már egy hétvégi (sportos, farmeros) kirándulásra is magammal vittem szemhéjfesték gyanánt, és erre a célra is megfelelt, nem hiányzott egy plusz szemhéjpúder paletta. A bronzerek pigmentáltak, de természetesek, szépen építhetőek, beleolvadnak a bőrbe, viszont én észrevettem, hogy picit kopnak a nap folyamán. Az is igaz, hogy gyakran nyúlok az arcomhoz, ezért ezt nem rovom fel nekik, mert szépen mutatnak még így is. Ami a highlightert illeti, szerintem szép, visszafogott, nem fényes, picit csillogó. Azért is választom az Estée termékeit szívesen, mert úgy érzem, hogy a számomra komfortos decensebb – urambocsá érettebb – megjelenéshez inkább találok náluk termékeket. Nekem soha nem volt igazi ütős highlighterem, egyrészt a bőrhibáim miatt, másrészt, mert nem érzem magamhoz illőnek. Szóval aki fényeset szeretne, ne ezt a triót válassza. Ár-érték arányban szerintem megéri beruházni rá, mert ugyan még akciósan is bőven tízezer forint felett van az ára, de 24 g-ot kapunk cserébe, jó sokáig elég lesz. A paletta a szokásos masszív, nagy méretű, kerek Bronze Goddess tartóban van, a külseje is ugyanolyan, mint a normál Bronze Goddess bronzosítóknak – ami megjegyzem, nekem nagyon tetszik – imádom kézbe venni. A tükör használható, ecsetet viszont nem kapunk hozzá. Ami érdekes számomra az az, hogy a korábbi nagy kedvenc bronzosítómat a Collistartól nem múlja felül. Ez persze semmit nem von le az értékéből, naná, hogy jár neki az öt csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 12.

Jubell

2022. május 18.

Valóban nagyon természetes, és könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 18.

Valóban nagyon természetes, és könnyű vele dolgozni.

takacsbarbi

2021. július 12.

Elég tartós, szép hatást ad, az árnyalata sok típushoz igazodik. Nagyon bevált. Mivel ritkán sminkelek így biztosan sokáig elég lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

Annaakiss

2021. május 13.

Legjobb bronzosító. Tartós, az árnyalata is szép és évekig elég napi használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

Qwerty1234

2020. január 19.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Nagyon szép a végeredményt kaptam! Építeni lehet és nagyon természetes. Kevés is elég, úgy érzem nagyon sokáig lesz. 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

pannamilla

2019. október 24.

Életem brozosítója, szépen építhető, egy életre elég, csodás, természetes árnyalatok, kiváló a tartóssága is

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

lendvairenata

2019. október 10.

Tartós, fedése csodálatos, színe nagyon szép, természetes.
Nem használom ugyan minden nap, de ha használok bronzosítót, akkor csak és kizárólag ezt.
Biztosan sokára fog elfogyni, mert gyönyörű nagy kiszerelés, de nem kérdés, hogy akárhányszor újra vásárolnám :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

Tartós, fedése csodálatos, színe nagyon szép, természetes.

Lexi99

2019. április 8.

A hófehér bőrömhöz is passzol a legvilágosabb színe. Rettentően tartós, remekül fed, nagyon szépek a színek. Biztosan fogok vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Szofyka28

2019. március 26.

Építhető, tartós. Nagyon jó bronzosító!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Építhető, tartós. Nagyon jó bronzosító!

BarbiiPLS

2019. március 22.

Én szerintem számomra ez a tökéletes bronzosító.
A legvilágosabb árnyalatban van meg, habár felkenéskor néha úgy vagyok vele, hogy nem látszik semmi, vagy így nem látom, hogy felkeltem, aztán utána pedig látszódik, nem tudom ez mennyire értelmes így vagy hogy kinél vagy ugyanez a szituáció. xD

Valahogy beleolvad a bőrömbe, nem narancssárga egyáltalán, szép barna színű, nagyon minőségi, valahogy nem lehet vele mellélőni, szépen lehet vele kontúrozni, nem porol. Nem vagyok egy nagy sminkes, de nem is fogok próbálgatni más bronzosítókat, szerintem nekem ez tökéletes, az meg a másik, hogy sose fog elfogyni olyan sok van benne. Utazáshoz talán nem a legpraktikusabb, mert hatalmas, nekem csak ez az egy problémám van vele kapcsolatban, de ez legyen a legkevesebb. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Én szerintem számomra ez a tökéletes bronzosító.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.