Estée Lauder

Ár:   18 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2023. augusztus 17.

Ár:   18 500 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

A végtelen nyár érzetét idézi meg ez a luxus kategóriájú púder állagú bronzosító.Olajmentes, sima textúrájú púderes formula, mely gyönyörű bronz árnyalatot kölcsönöz az arcnak, a vállaknak és a dekoltázsnak.

4 színben kapható

Ár: 5000 , Eladó: Mamula
Állapot: A képen látható àllapotban, Helyszín: Göd, fizetés: Posta, packeta, foxpost, szemelyes
Estee Lauder Bronze Goddess Bronzosító 01 LIGHT árnyalat
Ár: 7000 Ft , Eladó: Tami23
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalást követően Foxpost/Posta/Packeta.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

szniki008

2024. május 7.

Minden nyáron hasznàlom 4 éve, nagyon szép színe van, az enyhe csillàmok nem zavarók. Hatalmas kiszerelés szerintem mégegyszer ennyi ideig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 7.

Stella8

2024. február 17.

volt szerencsém kipróbálni,egy álom az biztos! egyszer remélem enyém lesz !
az ára választ el minket …
Nos,beszereztem,én vagyok a béna valószínű,de nemmutat rajtam jol, foltos lesz :(
(előzőleg sminkes tette fel)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 17.

volt szerencsém kipróbálni,egy álom az biztos! egyszer remélem enyém lesz !
az ára választ el minket …
(előzőleg sminkes tette fel)

dandelion97

2024. január 21.

Már lassan fél éve használom, igaz nem napi rendszerességgel, de használatnak szinte még a nyoma sem látszódik. Nagyon szeretem, szépen építhető, természetes hatású bronzosító, ami reggeltől estig kitart, de tényleg.😀 Nagyon jól összerakták. Külön tetszik a tükrös kialakítás is. Egyetlen negatívuma a mérete, ami minden, csak nem kompakt.😀 De nem baj, ilyenen én nem akadok fenn, elvégre maga a termék a lényeg, ami maximális csillagot érdemel természetesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 21.

baci

2023. december 28.

Nagyon elégedett vagyok a púderrel, de sajnos az én arcomon elég sárgás a színe, ezért meg is fogok válni tőle.
Szépen, könnyen lehet vele dolgozni, nem pereg le a nap folyamán a bőrömről. Talán egy életre is elég ekkora mennyiség, nagyon gazdaságos kiszerelés. Valóban drágának tűnhet első ránézésre, viszont ár-érték arányban kimagaslóan teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 28.

Kovacs.M.

2022. november 12.

Bronze Goddess Matte & Glow Bronzing Trio. Mindenképpen ki szerettem volna próbálni, mert általában jó véleménnyel vagyok az Estée Lauder termékekről. Erre a három színt tartalmazó palettára azért esett a választásom, mert kétfajta árnyalatú matt bronzer is van benne (a medium és a deep) és egy shimmer highlighter. Nyáron úgy használtam, hogy körkörösen mind a három színből vettem fel az ecsetre, mostanában csak egy matt bronzert viszek fel, meglepetésemre inkább a deepet, pedig hivatalosan a medium az az árnyalat, amely jobban passzolna hozzám. Nekem mindkét használati móddal tetszik az eredmény. A mediumot a sietős napokon előszeretettel használom a szemhéjamra a shimmer highlighterrel párosítva. Már egy hétvégi (sportos, farmeros) kirándulásra is magammal vittem szemhéjfesték gyanánt, és erre a célra is megfelelt, nem hiányzott egy plusz szemhéjpúder paletta. A bronzerek pigmentáltak, de természetesek, szépen építhetőek, beleolvadnak a bőrbe, viszont én észrevettem, hogy picit kopnak a nap folyamán. Az is igaz, hogy gyakran nyúlok az arcomhoz, ezért ezt nem rovom fel nekik, mert szépen mutatnak még így is. Ami a highlightert illeti, szerintem szép, visszafogott, nem fényes, picit csillogó. Azért is választom az Estée termékeit szívesen, mert úgy érzem, hogy a számomra komfortos decensebb – urambocsá érettebb – megjelenéshez inkább találok náluk termékeket. Nekem soha nem volt igazi ütős highlighterem, egyrészt a bőrhibáim miatt, másrészt, mert nem érzem magamhoz illőnek. Szóval aki fényeset szeretne, ne ezt a triót válassza. Ár-érték arányban szerintem megéri beruházni rá, mert ugyan még akciósan is bőven tízezer forint felett van az ára, de 24 g-ot kapunk cserébe, jó sokáig elég lesz. A paletta a szokásos masszív, nagy méretű, kerek Bronze Goddess tartóban van, a külseje is ugyanolyan, mint a normál Bronze Goddess bronzosítóknak – ami megjegyzem, nekem nagyon tetszik – imádom kézbe venni. A tükör használható, ecsetet viszont nem kapunk hozzá. Ami érdekes számomra az az, hogy a korábbi nagy kedvenc bronzosítómat a Collistartól nem múlja felül. Ez persze semmit nem von le az értékéből, naná, hogy jár neki az öt csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 12.

Jubell

2022. május 18.

Valóban nagyon természetes, és könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 18.

Valóban nagyon természetes, és könnyű vele dolgozni.

takacsbarbi

2021. július 12.

Elég tartós, szép hatást ad, az árnyalata sok típushoz igazodik. Nagyon bevált. Mivel ritkán sminkelek így biztosan sokáig elég lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

Annaakiss

2021. május 13.

Legjobb bronzosító. Tartós, az árnyalata is szép és évekig elég napi használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

Qwerty1234

2020. január 19.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Nagyon szép a végeredményt kaptam! Építeni lehet és nagyon természetes. Kevés is elég, úgy érzem nagyon sokáig lesz. 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

pannamilla

2019. október 24.

Életem brozosítója, szépen építhető, egy életre elég, csodás, természetes árnyalatok, kiváló a tartóssága is

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.

Kókuszolajból készülő aminosav származék, melyet a kozmetikumokban elsősorban bőr- és a hajkondicionáló tulajdonsága miatt használnak. Előnye, hogy magas hőmérsékleten is stabil maradt. Néhány tanulmány azt is kimutatta, hogy az összetevő gátolja a reprodukcióját a herpeszvírusnak. Az összetevővel leggyakrabban por állagú sminktermékekben (púderekben, bronzosítókban, szemhéjfestékekben) találkozhatunk.

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.