Estée Lauder

Ár:   20 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ViviAnne, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. május 15.

Ár:   20 200 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

A Bronze Goddess vonal 2016-os kiadása.

Alapillat: borostyán, kókusztej, szantálfa, vanília, vetiver, mirha
Szívillat: a zamatos mandarin, szicíliai bergamott, citrom, narancs
Fejillat: tiare virág, jázmin, magnolia szirmok, narancs virágbimbó, levendula

Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2016 100 ml
Ár: 12.900 Ft + posta , Eladó: kundus
Állapot: Használt, kép szerinti hiánnyal , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom.

Parfuwoman

2018. június 1.

Hát,nekem ez nagyon nem... YouTube-on több videóval is ajánlották,így keltette fel az én figyelmemet. Már rájöhettem volna,hogy a legtöbb agyonhype-olt illat nekem általában nem jön be,s ez sem kivétel ez alól . Rajtam van egy kókuszos felhang egy kis rohadt citrusfélével. Tartóssága viszont dicséretes ,6-7 óra ,ami a citrusos illatoknál jó .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 1.

Trixi

Korcsoport: >54
2018. január 18.

Csak most ismerkedtem meg ezzel a vonallal, valahogy beleakadtam az istenítő kommentekbe, és végül a 2016-os kiadásból sikerült vásárolnom. Első szaglásra azt mondtam, "hmmm, ez lenne az a szuperség? na már megint negatív vagyok". Mielőtt ítélkeztem volna, azért vártam és vártam és vártam a csodára. Arra már rájöttem, hogy rajtam a parfümök melegedése sokkal lassabban történik meg, a szívillathoz néha el sem jutok, mert hamarabb elszáll rólam, minthogy kiteljesedjen. Ennek a parfümnek annyi összetevője van, és olyan szinten összekomponálva, hogy nem sikerül minden komponenst kiéreznem. Pl. a kókusz és vanília nem megfogható, magamtól levendulát sem mondanék, és a gyümölcsöket sem tudnám egyesével megtalálni benne. Kb. 3 óra kellett ahhoz, hogy az erőteljes kezdés megpuhuljon, melegedjen rajtam, persze addigra már csendesedett is az intenzítás, és végül egy nagyon nőies, bőrközeli, puha élménnyé alakult. Lehet, hogy a tél miatt, de nekem nincs tőle nyári strandos érzetem, inkább meghitt, összebújós illatnak érzem. Az biztos, hogy nagyobb mennyiséget kell fújnom, hogy el tudjak érni az illat csúcspontjához. Azért nem adok maximális csillagot, mert én felfújáskor érzek valami nem odaillőt, ezért teljes mértékben nem nyűgöz le. Lehet, hogy nyáron megváltozik a véleményem.

Update: Sajnos mégsem tartom meg. Férjem, amikor hazajött, megkérdezte: Minek van ilyen citromos vegyszerszaga? Majd amikor puszit adott: Neked van ilyen szagod? Mi ez, valami tisztítószer? :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 18.

alycethetyger

2017. október 8.

Imádtam, amíg magaménak tudhattam belőle egy 10 ml-s fújcikát, amit idén tavasszal vadásztam össze hatalmas utánajárás után, első BG-ként és ez volt az az első parfüm is, ami kiesett a kezemből és a márványpadlón landolt.

Az a legenyhébb kifejezés, hogy nem voltam boldog.

Csodálatos illat! Könnyű, mint a nyári szél, ami belekap az ember hajába egy nyári napon, és mégis mély, mint a tenger. Nem egy naptej, nem egy Comptoir és végképp nem Terracotta! Kifinomult, tudatos és elképesztően komponált!
Minden illatjegy olyan ütemben épül egymásra, hogy abból zeneművet lehetne írni - egy líra a viselőnek és környezetének is.

Aki fél tőle, az ne tegye, ez egy kincs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Az a legenyhébb kifejezés, hogy nem voltam boldog.

Aki fél tőle, az ne tegye, ez egy kincs!

Makk Zsuzsó

2017. június 2.

Már hosszú évek óta szemeztem vele, mindig vártam a májust, hogy a Mammutban két vásárlás között a csuklómra fújjam, de valahogy sosem szántam rá magam a vásárlásra. Idén szerencsére sikerült díszcsomagban akciósan kifognom, testkrémmel és bronzosítóval egyetemben. Írtó szerencse, mert az idei kiadás csak 50 ml-s, de az ára valahogy nem lett a fele. :/
Nem nagyon tudom, milyen szuperlatívuszos jelző lenne a legtalálóbb, de annyi biztos, hogy ez a legelegánsabb, legelragadóbb nyári illat, pedig a kókusz nagy buktatója lehetne a történetnek, de nem. Hihetetlenül megnyugtató, verőfényes boldogságot képes sugározni.
Az Estée Lauder parfümök nagy része annyira összetett, annyira kiérlelt, rafinált műremek, hogy még egy tulajdonképpen strandillat mögött is ott van az éthosz. Még a nekem kevésbé tetsző daraboknál is érzem, hogy komolyan vagyok véve, nem akarják egy blöffillattal kiszúrni a szemem, amit sajnos sok niche-nél tapasztaltam. Nagyon tisztelem őket ezért.
Ja, és skinscent ide vagy oda, rajtam van olyan tartós, mint egy jobb EDT.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 2.

Ja, és skinscent ide vagy oda, rajtam van olyan tartós, mint egy jobb EDT.

Bildiko78

2016. július 15.

Keresem az igazi nyári illatomat. Nem gondoltam, hogy ez tetszhet, mert a Guerlain terracottához hasonlítják, és abban valami nekem nagyon nem tetszik. ezért meg sem akartam szagolni. Aztán megláttam az üvegét, ami olyan, mintha a lemenő trópusi napot rejtené magában. És az illata is mennyei fújás után. Finom, lágy, nincs benne az a dolog ami a terracottában nekem erős és túl sok. Aztán volt egy pár óra amikor kicsit semmilyennek éreztem magamon. Estére megint imádom szagolgatni a csuklóm, bár zuhanyzás után vagyok, még mindig érzem. Ha behunyom a szemem , olyan mintha a meleg nyári napfényt szippantanám. De, és most jön a bánatom: Hazajött a férjem, nagy boldogan az orra alá dugtam a csuklóm, mire azt mondta: " Ez nagyon nem. Ez öregasszonyos" . Így most kereshetek tovább, ha nem akarom, hogy életem párja öregasszonyszagúnak tartson. Bár lehet hogy még így is megérné megvenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

leila0803

2016. július 15.

Szuper illat, de nekem teljesen ugyanaz az illat/uveg, mint a 2015-os verzio....???!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 15.

erika81

2016. július 4.

Évekkel ezelőtt próbáltam az egyik változatát. Fogalmam sem volt róla hogy limitált. Augusztus végén mentem, hogy megvenném magamnak névnapomra, de már természetesen nem volt kapható.
Tavaly kezdtem el nyári parfümöt vadászni, de nem találtam olyat ami igazán tetszene, természetesen már akkor is lekéstem a 2015-ös kiadásról.
Idén az első vélemény olvasása után elhatároztam, hogy veszek egy ilyen parfümöt. Amint alkalmam volt kipróbálni természetesen ki is próbáltam és azzal köszöntem el a szaküzlet eladójától, hogy nemsokára visszatérek.
Közben bementem a Douglas-ba nézelődni. Élvezettel szagolgattam a csuklómat. Odatévedtem a Guerlain pultjához és nagy örömömre volt teszter a Terracotta Le Parfum-ből is amit eddig még nem volt szerencsém kipróbálni.. Abból fújtam a másik csuklómra.
Miután kinézelődtem magam megkerestem kis családomat és élvezettel dugtam a csuklóimat a férjem orra alá és jeleztem neki, hogy válasszon, mert idén mindenképpen szeretnék egy nyári parfümöt. Legnagyobb sajnálatomra az Estee Lauder nyári kis csodájára azt mondta, hogy olyan illata van mint egy öreg, szellőzetlen, dohos lakásnak. Ezzel eléggé megdöbbentet. Gondoltam a 11 éves fiamnak más lesz a véleménye, de sajnos ő is egyet értett az apjával. Mivel az ő véleményük is számít (elvégre nem árt ha elviselik az illatomat) így letettem a megvételéről.
Be kell valljam hogy rövid idő múlva már nem ezt a parfümöt szerettem volna, mert a Guerlain kiütéssel győzött. Nem csak az illatával, hanem a tartósságával is, így meghagyom annak akin működik. Én pedig boldogan hoztam haza a riválist! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 4.

mudpach

Korcsoport: < 18
2016. június 12.

All time favorite nyári parfümöm. Én még anno 2008-ban vettem meg az első, ikonikus Bronze Goddesst, azóta használom őket, és ez a 2016-os darab teljesen ugyanolyan illatú, mint a nagy előd. Érdemes minél hamarabb beszerezni, mert ezek csak 1-2 hónapig kaphatóak, azután úgy kell rájuk vadászni. Én megvettem a testápolóját is, mennyei, és nagyon tartós illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. június 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Eugenol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citral, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol