Estée Lauder

Ár:   20 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 1.

Ár:   20 590 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Ahogy azt már megszokhattuk, az Estée Lauder minden évben megörvendezteti az embereket nagy sikerű nyári illatának, az ikonikus Bronze Goddess-nek egy újabb, limitált kiadású változatával, mely elődeihez híven a napcsókolta bőr illatát idézi. E sorozat idei tagja a Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2017, mely illatkompozícióját és hangulatát tekintve az előző évek hagyományait követi.

Fejjegyek: mandarin, bergamott, citrom, narancs

Szívjegyek: tiarévirág, magnólia, jázmin, narancsvirág, levendula

Alapjegyek: ámbra, kókusz, szantálfa, vanília, vetiver, mirha

Fújós. Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2017
Ár: 3400Ft/10ml , Eladó: Chrissy
Állapot: -, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost
Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2017 - 10 ml fújós
Ár: 1000/10 ml , Eladó: Fru92
Állapot: -, Helyszín: Debrecen, fizetés: Foxpost előre utalás utan
Timi8

2018. november 17.

Baromi finom illat, viszont egyáltalàn nem tartòs. /Kb.1-1,5 òrát a tart, ìgy viszont egy "testpermetért" azért sok az ára. Szerencsére én itt találtam a bolti ára alatt de a teljes árát sosem fizetném ki érte, bármennyire finom, nekem annyit bizony nem ér meg.../ Tervezem az edp-jüket is tesztelni, hátha annál összekapták magukat és kiküszöbölték ezt a tartòsság-problémát. Én bevallom, nem érzek különbséget az évről évre kiadott darabok közt, holott az illatösszetevőknél is itt-ott jelzik az eltérést, tehát ah egyiket kòkuszosabbnak, a másikat citrusosabbnak kellene érezni...de nekem egyforma mind. Kedvelem ezeket a gondtalan nyaralás-feelingű kompozìciòkat. Nagyon ki lettek találva! Kiválòak mindennemű kikapcsolòdáshoz. Csak pihenéshez valòk viszont, egyéb programra, alkalomra vagy akár a szürke hétköznapokra felfùjni számomra elképzelhetetlen. Szìvem szerint a botrányos tartòsság miatt 3-ast adnék de mivel az illata csillagos 5-ös, ìgy esetében most szìvesen átlagolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

zsazsi1

2018. augusztus 16.

Örömmel használtam el a fújósomat, hála egy kedves KM-es eladónak :-)
Ennél az illatnál nem éreztem azt a bizonyos szúrós mellékzöngét, amit a kókuszos-naptejes illatoknál sajnos érezni szoktam, és - pozitívumként - nem az édes kókuszos-sütis vonal dominált, amit a hajbalzsamokban szoktak túltolni, hanem olyan igazi, napsütötte bőr-illata volt. Három-négy fújással a tartósságával is elégedett voltam, nyáron nem kell csíkhúzós illat.
Szerettem, ez volt az idei nyaralós-illatom.
Biztos hogy jövőre is figyelni fogom, lesz-e Bronze Goddes-újdonság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Örömmel használtam el a fújósomat, hála egy kedves KM-es eladónak :-)
Szerettem, ez volt az idei nyaralós-illatom.
Biztos hogy jövőre is figyelni fogom, lesz-e Bronze Goddes-újdonság.

Svetlana

2018. június 10.

Citrom, tiaré, kókusz, vanília alapokon. Igazi nyaralós illat, kókuszfagyi, naptej, tenger-illat. Sajnos nem épp tartós, de tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

szabokrisztina7

2017. december 17.

nyáron is, télen is kiváló, trópusokat idéző naptejes illat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 17.

nyáron is, télen is kiváló, trópusokat idéző naptejes illat

Bildiko78

2017. június 27.

Nekem 100 ml-es van, idei kiadás, szaküzletben testápolóval és mini bronzosítóval volt összecsomagolva pár ezer forinttal drágábban mint a szóló 50 ml-es 😊. És megkérdeztem az üzletben, azt mondták hogy nem változik az illat évről évre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

bobekecske

2017. május 13.

Minden évben megy a találgatás a Fragrantica oldalon, hogy változott-e ez az ikonikus, többnyire azonos néven futó illat...
A 2010-es illattal tudom összehasonlítani, hivatalosan abban gardénia és karamell illatjegyek is szerepeltek, levendula pedig nem.
Ha valaki nagyon érzékeny valamelyik említett illatjegyre, talán kiérzi a különbséget.
Egész picit én is észlelem, de azért az összhatás majdnem ugyanaz, lehet, csak bebeszélem magamnak, hogy a 2017-es picit frissebb.
Mindenesetre továbbra is nagyon szeretem, és az új 50 ml-es kiszerelést jobban is preferálom.
Más kérdés, hogy idén 100 milis kiszerelés már nem is volt kapható, és bújtatott áremelést sejtek emögött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Antioxidánsok: BHT