Estée Lauder

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   14 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Vendy254, Módosítva: 2016. május 13.

Ár:   11 000 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Matt finist ad és megakadályozza a bőr kifényesedését.

Marcipancica

2019. december 26.

Nagyon szép színekben kapható, a fedése is megfelelő, szép, egységes. Mattításra azonban kevésbé szeretem használni, mert kevésbé hatékony. Zsíros bőrre kevésbé ajánlom. Ha szárazabb lenne a bőröm, szívesen használnám, azonban így marad a Fenty fixáló púdere, nekem ez és az E.l.f. poreless prinere tudja kordában tartani a zsírosodást, átfénylést a Double Wear alapozó használatakor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 26.

Lussi

2018. december 2.

Egész napon át tartó matt hatást nem vártam tőle, pár óráig bírja utána púdereznem kell. Én leginkább bőrszín kiegyenlítésre használom, mert nem szeretek sok alapozót használni és ez a púder egy kis plusz fedést ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

umpalumpa

2018. május 29.

Nem rossz, nem rossz, de nem is a tuti. A szilika-púder vált be legjobban az olajosodás visszafogására, de az por formában van és eleve nehéz kezelni, nemhogy táskában vinni és frissíteni vele. Ez a kompakt lett volna a hurcibálós darab.
Nem volt még nagy meleg mikor még megfelelően teljesített, olyan 23-25 fok, száraz időben. A textúrája nem látszik, szerencsére, finom az anyag és szép a bőrömön az alapozó vagy bb krém fölött. De nem tart elegendő ideig. Sajnos max. 2 óra múlva már fényesedik, később tovább olajosodik. Ha nem egy Lauder cucc lenne, akkor még egy 4-est kiszorítanék, de így csak 3-ast érdemel. Ja, és nem bolti árat adtam érte, ezért nem vagyok mérges. Teljes áron megvéve kicsit tépném a hajamat miatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

NovakneViki

2016. november 24.

A joy napi akció keretein belül beruháztam a DW alapozóra és eredetileg a hozzá tartozó púdert akartam megvenni, de az eladóhölgy rábeszélt, hogy a kettő együtt nagyon maszkos lenne így ezt ajánlotta. Örülök, hogy így tett, mert a többi alapozómmal is remekül működik, és önmagában is nagyon szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

potyike

2016. augusztus 27.

02 light medium színben van meg, tökéletesen passzol a bőrömhöz, teljesen észrevétlen, nem irritál. Másrészt viszont hatalmas csalódás, a homlokon óránként újra kell púdereznem, ennyi idő alatt újra teljesen átfénylik, annak ellenére, hogy ennyire nem problémás a bőröm. A pamacsa jó, a tartó masszív. Azért húzom le, mert 11 ezerért sokkal többet várnék tőle, illetve a többi EL termékem nyomába sem ér.

Fél évet pihent a fiókban, majd újra használtam, mert a másik púderem fogyóban van. Nagyon sárga lett tőle az egyébként kreol bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 27.

NBetti2000

2016. június 4.

Nekem alapjában véve elég zsíros a bőröm és egy púder sem mattította rendesen. A 02-es light medium van meg és kb. kétszer használtam és nagyon tetszett a hatása, nem volt semmi irritáló fény az arcomon, mert gyönyörűen mattít. Bár nekem a nap folyamán átfénylett az arcom, de nagyon szépen tartósítja a sminket és puha, bársonyos hatást kelt. Mégis eladom, mert habár igazodik a bőröm színéhez, látszott hogy kicsit sötétebb ( még egy termék, amelyik hóka bőrre sötét...hozzáírom a listához :( ) Nekem nagyon könnyen kipirosodik a bőröm, elég érzékeny, de ezzel nem volt semmi gond. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 4.

novak.v

2016. február 14.

Ajéndékba kaptam szülinapomra, a 01-es lightot és hát szerelem! Nagyon szeretem, felváltva használom a Max Factor Creme Puff-al, mert hát nem olcsó, mint tudjuk, de a közelgő joy napokon újra fogom venni! Egy kis luxus a mindennapokra. Szépen mattít, nincs illata, szóval imáááádom! Szerintem erre is vonatkozik, hogy aki nem tud két szín között dönteni válassza a világosabbat. Én BB krém fölé teszek egy keveset és nem lesz sötét, maszkszerű az arcom, inkább hamvas, természetes. Megéri kipróbálni, ez az ami tényleg megéri az árát!

Visszajöttem egy update-re:
Én még mindig nagyon szeretem, most már csak ezt használom, tavaly március óta, heti ötszöri használattal mostanra fogyott el teljesen. Szerintem így nagyon gazdaságos, majdnem egy egész évet kihúztam egy tégellyel. Természetesen újravettem a minap, mert e nélkül tudok élni, de nem érdemes. Ehhez szerintem még nagyon sokáig ragaszkodni fogok! Bár azt nem tudom, miért a jelzés, hogy nem gyártják??? megszűnik??? Jah! Azt sajnálom, hogy nálunk nem lehet kapni refillt. Külföldi oldalakon láttam kb negyed áron, ami azért nem mindegy. Lehet ha lenne, akkor sokkal többen éreznének kedvet hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

Visszajöttem egy update-re:

Carnageous

2016. január 6.

A párom lepett meg vele karácsonyra, azt hittem agyonütöm :D Nagyon nagyon szép, luxus érzetet ad, ahogy a többi Estee Lauder termék. 01-es light árnyalat van meg ami kicsit világosabb, mint a bőröm, de nem is látszik a különbség. Csodaszépen mattít, nem fénylik át nap közben és nagyon természetes a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 6.

corleona

2014. július 3.

02 - Light/Medium - a második alkalommal vásároltam meg, és ez az ára miatt már mond valamit.
Sztori: amikor először megvásároltam, egy tehetősebb Estée Lauder-rajongó rokonom ajándékutalványát váltottam be, akkor még ez is kicsit olcsóbb volt. Nem tudtam neki ellenállni tehát másodjára sem.
Lényeg: irtózatosan drága, de nekem megérte. TÉNYLEG mattít, bársonyos, könnyű, porcelánbabás hatást kelt. Púderből nekem csak ezzzt! :)
Hamarosan visszatérek, mert fúrja az oldalam, miért nincs fent sehol az összetétele. Meg kell nézzem a dobozát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

jibjab

2013. március 21.

Jó, de nem látom olyan kiemelkedőnek. Mattosít, de vastag poros púder hatást kelt, ha nem vigyáz az ember. Jó nagy a tükre és sokáig elég, de nem venném újra, mert ennyi pénzért nekem csak egy teljesen átlagos púder volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 21.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.