Estée Lauder

Ár:   7700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. november 8.

Kiszerelés:   0,4 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Vízálló, tartós automata tusceruza. Beépített hegyezővel és ecsetszerű applikátorral.

Ár: 3500 , Eladó: BogiJuhasz
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten
Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. január 26.

Update: Ahogyan whitemerci is írta, eszméletlenül gyorsan elfogyott nekem is... A valaha használt szemceruzák közül a leggyorsabban, pedig párat már kivégeztem.
Ennek ellenére nekem annyira bejött, hogy adtam még egy esélyt, megvettem belőle a 07 Blackened/Sapphire (graffitszürke) árnyalatot is. Ha ez is ugyanolyan gyorsan "elillan", többet nem kísérletezem vele. De nagyon fogom sajnálni, már most tudom.

2018. november 15. A valaha volt legeslegtartósabb szemceruzám!. Ahogy reggel feltetted, bombabiztosan úgy is marad, ameddig este el nem távolítod.
A 04 Indigo-t (füstös kék) használom, de szívesen gyarapítanám a "gyűjteményemet" további árnyalatokkal.
24 órás tartósságot ígér - és most az egyszer el is hiszem!
Zseniális, csak azt tudom mondani róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 26.

24 órás tartósságot ígér - és most az egyszer el is hiszem!
Zseniális, csak azt tudom mondani róla.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.