Estée Lauder

Ár:   7700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. november 8.

Kiszerelés:   0,4 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Vízálló, tartós automata tusceruza. Beépített hegyezővel és ecsetszerű applikátorral.

TRLinda

2020. október 12.

Nekem viszont nagy csalódás,főként,hogy a Lauder az egyik kedvenc márkám.Tavaly karácsonyi csomagban vettem 3 szemceruzát és egy spirált kifejezetten a lila színű szemceruza miatt,a fekete és szürke ceruza pedig nálam alap.Na ez a lila szín így zsákbamacska lett,ha kipróbálom meg nem vettem volna,se a színe nem tetszik,pedig nem élénkre számítottam,de ilyen sötét tónusra sem,a szememet enyhén csípi,a vége a pedig rögtön le is vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 12.

Kamea

2020. május 4.

2020. 05. 04. Jöttem én is hápogni egyet azon, hogy pikk-pakk és máris vége lett! Pedig nem is használtam minden nap és egyik reggel csak néztem pöszén, hogy "ezmegmiez?". Még a jóárasított árához képest is elég bosszantó. De szerencsére van mááááásik! Sajnos most már előre tudom, hogy annak is hamar vége lesz... :(

2020. 03. 05. Nagyon jóárasítva vettem belőle 2 árnyalatot itt, a KM zsibin az egyik kedves eladómtól. Egy sötétkék és egy sötétlila (06 DEEP PLUM) színt. Csak a felső szempillasorra használom őket, mert ott szeretem a drámaibb hatást, az alsó szempillatőnél egy lightosabb, softosabb hatást keltő, ugyancsak EL faragós változatot használok.
Nagyon megszerettem őket, mert pont annyira krémesek, hogy könnyű legyen őket felvinni, és épp annyira kemények, hogy ne mázolódjanak el. Mindkét szín áll a szemhéjamon, mint Katiban a gyerek! Nem csúsznak-másznak és tartósak is (igaz, én napközben egyszer azért fel szoktam frissíteni, de nem lenne muszáj).
Teljes áron azért lehet, hogy nem lennék velük ennyire elégedett...
Naná, hogy csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 4.

Teljes áron azért lehet, hogy nem lennék velük ennyire elégedett...
Naná, hogy csillagos 5-ös!

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. január 26.

Update: Ahogyan whitemerci is írta, eszméletlenül gyorsan elfogyott nekem is... A valaha használt szemceruzák közül a leggyorsabban, pedig párat már kivégeztem.
Ennek ellenére nekem annyira bejött, hogy adtam még egy esélyt, megvettem belőle a 07 Blackened/Sapphire (graffitszürke) árnyalatot is. Ha ez is ugyanolyan gyorsan "elillan", többet nem kísérletezem vele. De nagyon fogom sajnálni, már most tudom.

2018. november 15. A valaha volt legeslegtartósabb szemceruzám!. Ahogy reggel feltetted, bombabiztosan úgy is marad, ameddig este el nem távolítod.
A 04 Indigo-t (füstös kék) használom, de szívesen gyarapítanám a "gyűjteményemet" további árnyalatokkal.
24 órás tartósságot ígér - és most az egyszer el is hiszem!
Zseniális, csak azt tudom mondani róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 26.

24 órás tartósságot ígér - és most az egyszer el is hiszem!
Zseniális, csak azt tudom mondani róla.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.