Best of Beauty 2019

Estée Lauder

Ár:   16 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2019. április 4.

Ár:   16 600 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

8 órán keresztűl tartó púder az egész napos hibátlan bőrért. A púder egész nap friss marad, természetesnek hat, nem változik a színe (nem oxidálódik). Felvíve selymesen sima, kényelmes viselet, anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt. Egy púder az állandó tökéletes megjelenésért.

Használható klasszikusan alapozó fixálására, de elég erős a fedése önmagában is. (közepestől a teljes fedésig)

Olajmentes. Parfümmentes. Olajfelszívó hatása van.

Az aljában kis szivacs fuffni található.

26 színben kapható

Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Powder Makeup
Ár: 9000 Ft , Eladó: maow
Állapot: kipróbált, kb. 95%, Helyszín: Budapest, fizetés: megegyezés szerint
9500 Ft vagy csere  Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Powder Makeup
Ár: 9500 Ft vagy csere(+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve posta vagy Foxpost előreutalást követően
Moncsika73

2019. április 4.

Pár napja vásároltam meg, előtte nem igazán használtam púdert, mert mindig féltem tőle, hogy sok lesz az EL Double Wear alapozóval. Aztán a kíváncsiság győzött és kipróbáltam a Douglasban. Hát kellemes csalódás ért😊 a színt itt is tökéletesen eltaláltuk, kellemesen mattít, nem száritja a bőrömet, nem lesz csomós, túl sok hanem egyszerűen csodálatos végeredményt garantál. Az arcom bársonyos tapintású lesz. Nagyon szépen együtt működik az alapozóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 4.

Daisyyy

2018. augusztus 28.

Nemrég szereztem be ezt a púdert, SPF 10-es változatát, lehet az egy másik termék (?), szóval maximálisan elégedett vagyok!! Tartós, hihetetlen, de tényleg működik és a helyén marad, akkor is, amikor fújom az orrom. Eddig minden más alapozó, púder lejött orrfújáskor, ez pedig marad. Ráadásul nem szárít, nem csinál plusz ráncokat, nem úgy nézek ki tőle, mint egy öregasszony. A színárnyalatokból általában 1-2 féle van a drogériákban, netről rendelni meg nagyon becsapós lehet, néha totál más színeket ad a monitor, de a telefon is. Most a Pale Almond árnyalatot vettem, de egy nagyon picit világosabb a bőröm ennél a színnél, de falfehér sem vagyok azért, inkább olyan rózsaszínes fehér a bőröm. Na még próbálkozom. Ti melyik árnyalatot veszitek?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Edit68

2018. augusztus 6.

Nagyon jól teljesít, van fedése, egész munkanapot kibír. Korrektorral együtt nyáron bomba biztos és könnyű smink.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

PiciCic

2018. január 29.

Alapozójával együtt használom és imádom. Jól fed,nem szárít,nem foltos.Lassan fogy így megéri ,mégha elsőre drágának is tűnik. Számomra újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Evike07

2017. december 16.

Az alapozójával együtt vettem. Az alapozó sajnos nekem nem vált be, viszont ez a púder tökéletes. Nagyon szép a fedése, nem eredményes maszkos hatást. Kb másfél éve vettem de még mindig van belőle, szóval elég sokáig elég. Az ára viszonylag magas, viszont ahhoz képest, hogy mennyi ideig elég, szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Hencida

2017. december 13.

Folyékony alapozójával együtt használom, tökéletes fedés együtt. Szeretem használni, luxus a hétköznapokban. A barátnőm megjegyezte az első alkalommal, hogy milyen szép vagyok és kisimult. Ennél nagyobb elismerés nem is kell :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 13.

Lolatapsi

2017. június 3.

Alapozojaval egyutt tokeletesen tart es friss marad a legnagyobb melegben valo rohangalas utan is. Ezek utan elfelejtem a Clinique, MAC alapozokat pudereket es drogeriaban sem vasarolok alapozot es pudert tobbrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

Blondyviki88

2017. február 25.

Hát nem is tudom :) tinikorom legelső felsőkategorias sminkterméke volt. Akkor az egekig magasztaltam. Tökéletes fedés maszk hatás nélkül, hosszantartó, észrevehetetlen. Aztán az ára miatt váltottam a max factor crem puffra. Most újra vettem vártam a csodát de valahogy nem olyan mint régen. Persze megy a 4 csillag de az árán sok más jobb termeket is lehet venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Pöti

2016. június 30.

Nagyon felemásak az érzéseim. A DW alapozót imádom. Kíváncsi voltam, hogy pusztán egy púder tud-e olyan babapofit varázsolni. De ő számomra elég szeszélyes. Néha csomós, néha összeáll a pórusokban, néha meg photoshoppolt eredményt ad. Én nem értem, komolyan mondom. És ehhez képest bitang drága volt. Meglátjuk nyáron mit produkál, tőlem egyelőre csak 3*... (2015. november)
Update: hát eljött a nyár és ezzel együtt ennek a drágának az ideje. Még mindig kínlódok vele, nekem a púderalapozók nagyon nem jönnek sajnos be.. :( Ha nem elég száraz a bőröm, amikor felteszem, akkor csúnya csomós lesz. A megoldás nálam a következő: krém (Moisture Surge), fényvédő (City Block), erről az olajos réteget felitatom, majd jön a DW púder szigorúen az RT Buffing ecsetével. Nekem semmi mással nem működik együtt. Így viszont porcelánbőr.. :) Adok neki plusz csillagot, de csak egyet, mert baromi szeszélyes, én viszont szeretek bízni a termékekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 30.

Dori77

2015. november 29.

Évek óta használom, nem tudnék nélküle élni :)! DW alapozó és korrektor fölé fixálásra használom, tökéletesen egységes lesz tőle az arcom. Nem szárít, rendkívül tartós! Önmagában is jó lehet, de én szeretem a porcelánbőr megjelenést- a 3 három terméket együtt használva ezt meg is kapom. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Hidratálók: Caprylyl Glycol