Estée Lauder

Ár:   16 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2019. április 4.

Ár:   16 600 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

8 órán keresztűl tartó púder az egész napos hibátlan bőrért. A púder egész nap friss marad, természetesnek hat, nem változik a színe (nem oxidálódik). Felvíve selymesen sima, kényelmes viselet, anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt. Egy púder az állandó tökéletes megjelenésért.

Használható klasszikusan alapozó fixálására, de elég erős a fedése önmagában is. (közepestől a teljes fedésig)

Olajmentes. Parfümmentes. Olajfelszívó hatása van.

Az aljában kis szivacs fuffni található.

26 színben kapható

Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Powder Makeup
Ár: 4000 Ft , Eladó: maow
Állapot: kb. 95%, Helyszín: Budapest, fizetés: megegyezés szerint
Ár: 3500 , Eladó: Blondyviki88
Állapot: Több mint félig van, Helyszín: Zalaegerszeg , fizetés: Személyes átvétel posta
Villango

2019. november 11.

Mivel jó ideje már elég szép a bőröm, csak egy két kisebb pattifoltot kell elfednem komolyabban, ezért ez a púder fedőpúdernek is tökéletes nekem. Alapozó nélkül.
Ha nagyon sietek, vagy olyan helyen vagyok ahol akár vakon (nagy tükör nélkül nem túl király fényviszonyok mellett) kell púdereznem (pl ha vitorlázunk, vagy sátrazunk), ez a tökéletes alapozó púder nekem.
Alapból a porszerű ásványi alapozókat használom, azok jobban egységesítenek, jobban fednek, de ez szebb viselet, kényelmesebb, olyan szabadabbnak érzem magam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

appledda

2019. szeptember 25.

Kb. tini koromban használtam először, akkor imádtam. Évekig csak ezt vettem, aztán váltottam a Chanel porpúderre, majd a Guerlain Meteoritjára. Aztán jöttek a kontúrpaletták majd ismét ez. Óriási csalódás. Nem tartós, hamar átfénylik, igenis oxidálódik. Müllerben vettem tehát eredeti, de ez már nem olyan mint régen.És Talc a fő összetevő, ami miatt biztos hogy elajándékozom mert a kicsit haladó kozmetikai cégek már nem dolgoznak vele a feltételezhetően egészségkárosító hatása miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

balkri

2019. augusztus 14.

Szerintem nekem egy újabb változata van, SPF10, 41N árnyalatban.
Nagyon szépen fed, nem maszk szerű, használom önmagában és alapozóval együtt is, mindkettő működik!
Csak ajánlani tudom, szép bőrképet eredményez, gyönyörű a csomagolása és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Szerintem nekem egy újabb változata van, SPF10, 41N árnyalatban.

Moncsika73

2019. április 4.

Pár napja vásároltam meg, előtte nem igazán használtam púdert, mert mindig féltem tőle, hogy sok lesz az EL Double Wear alapozóval. Aztán a kíváncsiság győzött és kipróbáltam a Douglasban. Hát kellemes csalódás ért😊 a színt itt is tökéletesen eltaláltuk, kellemesen mattít, nem száritja a bőrömet, nem lesz csomós, túl sok hanem egyszerűen csodálatos végeredményt garantál. Az arcom bársonyos tapintású lesz. Nagyon szépen együtt működik az alapozóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 4.

Daisyyy

2018. augusztus 28.

Nemrég szereztem be ezt a púdert, SPF 10-es változatát, lehet az egy másik termék (?), szóval maximálisan elégedett vagyok!! Tartós, hihetetlen, de tényleg működik és a helyén marad, akkor is, amikor fújom az orrom. Eddig minden más alapozó, púder lejött orrfújáskor, ez pedig marad. Ráadásul nem szárít, nem csinál plusz ráncokat, nem úgy nézek ki tőle, mint egy öregasszony. A színárnyalatokból általában 1-2 féle van a drogériákban, netről rendelni meg nagyon becsapós lehet, néha totál más színeket ad a monitor, de a telefon is. Most a Pale Almond árnyalatot vettem, de egy nagyon picit világosabb a bőröm ennél a színnél, de falfehér sem vagyok azért, inkább olyan rózsaszínes fehér a bőröm. Na még próbálkozom. Ti melyik árnyalatot veszitek?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Edit68

2018. augusztus 6.

Nagyon jól teljesít, van fedése, egész munkanapot kibír. Korrektorral együtt nyáron bomba biztos és könnyű smink.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

PiciCic

2018. január 29.

Alapozójával együtt használom és imádom. Jól fed,nem szárít,nem foltos.Lassan fogy így megéri ,mégha elsőre drágának is tűnik. Számomra újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Evike07

2017. december 16.

Az alapozójával együtt vettem. Az alapozó sajnos nekem nem vált be, viszont ez a púder tökéletes. Nagyon szép a fedése, nem eredményes maszkos hatást. Kb másfél éve vettem de még mindig van belőle, szóval elég sokáig elég. Az ára viszonylag magas, viszont ahhoz képest, hogy mennyi ideig elég, szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Hencida

2017. december 13.

Folyékony alapozójával együtt használom, tökéletes fedés együtt. Szeretem használni, luxus a hétköznapokban. A barátnőm megjegyezte az első alkalommal, hogy milyen szép vagyok és kisimult. Ennél nagyobb elismerés nem is kell :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 13.

Lolatapsi

2017. június 3.

Alapozojaval egyutt tokeletesen tart es friss marad a legnagyobb melegben valo rohangalas utan is. Ezek utan elfelejtem a Clinique, MAC alapozokat pudereket es drogeriaban sem vasarolok alapozot es pudert tobbrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

Hidratálók: Caprylyl Glycol