Estée Lauder

Ár:   7300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chyork, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. október 17.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Puha szemceruza, a másik végén egy szivaccsal a könnyebb használhatóság kedvéért. 12 órán át tartja magát

13 színben kapható

Ár: 2000 Ft , Eladó: BogiJuhasz
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

duchess_g

2021. augusztus 20.

Tartós, egész nap fent marad, én nagyon elégedett vagyok vele. Felkenéskor maszatolódhat, hagyni kell megszáradni. Nehéz lemosni. Az árához képest nagyon gyorsan fogy, mert gyakran kell hegyezni és a hegyezésnél rengeteg festék is lejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

angyalka1225

2021. június 16.

Az, hogy jelenleg ez a legjobb szemcerka, amit ismerek nem azt jelenti, hogy ez lenne a tökéletes, csak hogy eddig ANNYIRA nem vált be, amiket használtam. Először elhűltem, ahogy megláttam, hogy lötyög a ceruzabél a fában, és nagyon ki is áll, gondoltam, gyorsan kipróbálom, mert szerintem azonnal ki fog esni és akkor küldöm vissza a fenébe. Nem ki esett, hanem be. -.- (Semmisejó.. :D) Ez elég nagy mínusz egy magát nyilván nagy márkának tartó cégtől (BTW épp egyike azon sokaknak, amelyikekből kiábrándultam), de lejjebb azért nincs szívem pontozni, mert az alsó pillasoromon még este is látszott, és ezt más ceruza nem tudja. Ja, a felsőn mondjuk már felkenéskor se, ezt betudom annak, hogy ilyen a szemhéjam, és hogy ez a lila szín azért nyilván nem olyan erős, mint egy fekete. Lehet muszáj lesz azt is tesztelnem..🤷‍♀️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

Boriskajuliska

2020. szeptember 21.

Itt vettem egy kedves KM-es eladótól (innen is köszönöm) a 05-ös színben ami egy szép lilás árnyalat. Éppen annyira puha, hogy egyszerű dolgunk legyen és valóban a helyén marad egész nap. Szemhéj alapra felviszek egy hidegebb tónusú barna árnyalatot a külsőrészre és a mélyítő vonalra, majd jönnek a márkatársai Pure Color Envy Defining Eyeshadow wet/dry INFAMOUS ORCHID (lilás) és a MAGNETIC ROSE (bézses rózsaszín) majd a felső pillatőre és az alsó külső 1/3-ra ez a szépség. A vízvonalon halvány világos lilával zárom a sort. Nagyon szép a végeredmény, gyönyörű ez a ceruza. Nem szeretem a túl színes sminkeket de ennyi izgalom azért kell:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Bogi78

2020. június 2.

Sziasztok!
Egy nagy kérdés: ti hogyan, mivel, milyen hegyezővel hegyezitek ezt a szemceruzát?
Beszereztem egyet nagy boldogan, magával a ceruzával nagyon meg voltam elégedve, egészen addig, amíg nem jött el az első hegyezés ideje :(.
Az egyik hegyezőmmel meg se moccant, bele se ment a lukba... a másik csak mázolta, tördelte a grafitot. Hegyezhetetlen :(. Nem is fa a "fája", hanem valami gumiszerű műanyag, amit nincs a hegyező, ami faragni tudna... na de akkor HOGYAN????
köszike, ha segít valaki!
csak a hegyezésképtelenség és a fura "fa" (??) miatt 3 csillag, különben 5 lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 2.

Sziasztok!
köszike, ha segít valaki!

missy89

2020. május 29.

Majdnem a tökéletes szemceruza, de 100%-ig azért nem vagyok elégedett vele. Tényleg tartós, kibírja estig, nem igazán maszatolódik, a nevéhez híven a helyén marad. Micellás vízzel könnyen lemosható. A problémám vele, hogy nagyon gyakran kell hegyezni, gyorsan fogy és nem kellemes a faragása, rákenődik, ráragad az anyag a faragóra. Még nem tudom, hogy újra fogom-e venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Kamea

2020. február 5.

Azt hittem, én már úgy fogok meghalni, hogy csak alsókategóriás szemceruzákat veszek, mert nem vagyok hajlandó értük több ezret kiadni. Egészen eddig. Bár ehhez a termékhez is elég alsóhangon számolva sikerült hozzájutnom itt, a KM-án, az egyik kedvenc eladóm által.
Meg kell állapítsam, hogy új távlatok nyíltak meg előttem. Lila színben lett az enyém. Csak az alsó szempillasorra használom, mert felülre a sötétebb árnyalatokat kedvelem.
Pont annyira krémes, hogy könnyű legyen felvinni, és épp annyira kemény, hogy ne mázolódjon el.
Nem csúszik-mászik és tartós is (igaz, én napközben egyszer azért fel szoktam frissíteni, de nem lenne muszáj).
A faragós változatok azért jók, mert precízebb vonalakat lehet velük rajzolni, mint a tekerősekkel. A tekerőseknél pedig nem kell a faragással vacakolni.
Szóval mindenkit csak biztatni tudok, ha teheti és eddig nem tette meg, akkor próbálja ki a terméket!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 5.

labathante

2020. január 4.

Legkedvencebb kis kincsecském a sminkjeim között. Ajándékba kaptam. Szép színe van ,nem kenődik ,ami csoda mert az én szememen minden is kenődni szokott. Kicsit kemény ,de mégis törékeny hegye van ,amit én személyesen el tudok nézni neki. Hajlok rá, hogy újravegyem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

topsminkotti

2019. július 9.

Na egy ilyenem mindig van itthon, mert nekem ez a tökéletes szemceruza. Intenzív fekete, nem maszatolódik, alulra, felülre, vízvonalba is jó.Nekem megéri, mert sokáig tart és azt kapom, amire szükségem van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 9.

kakaska

2019. április 27.

Tartós, könnyű vele dolgozni és szép színekben kapható. Sapphire és Smoke árnyalatban van meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

eszter90

2018. december 26.

Csoda! 5 * Reggel felteszem, estig ott maradt. Nem maszatolodik, egyenletes, tartós. Könnyű vele dolgozni. Egy ceruza nekem 1,5 evet bírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.