Estée Lauder

Ár:   7300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chyork, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. október 17.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Puha szemceruza, a másik végén egy szivaccsal a könnyebb használhatóság kedvéért. 12 órán át tartja magát

13 színben kapható

topsminkotti

2019. július 9.

Na egy ilyenem mindig van itthon, mert nekem ez a tökéletes szemceruza. Intenzív fekete, nem maszatolódik, alulra, felülre, vízvonalba is jó.Nekem megéri, mert sokáig tart és azt kapom, amire szükségem van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 9.

kakaska

2019. április 27.

Tartós, könnyű vele dolgozni és szép színekben kapható. Sapphire és Smoke árnyalatban van meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

italia

2019. április 5.

A legjobb szemceruza, amit valaha használtam. Tartós, könnyen haszálható, imádom! Amiért 4 pontot kap, az az, hoy könnyen törik a vége :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

eszter90

2018. december 26.

Csoda! 5 * Reggel felteszem, estig ott maradt. Nem maszatolodik, egyenletes, tartós. Könnyű vele dolgozni. Egy ceruza nekem 1,5 evet bírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

dancsr

2018. november 22.

Nagyon jó szemceruzának tartom.
Tartós, jól pigmentált.5-ös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

Nagyon jó szemceruzának tartom.
Tartós, jól pigmentált.5-ös.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 10.

Sokszor bevallottam már, hogy lelkes "híve" vagyok az EL sminktermékeinek, amiket évek óta használok.
Kiváló termék, az egyik legjobb szemceruza, amit valaha használtam! Nagyon örülök, hogy promóciókban is gyakran felbukkan, még akkor is, ha többnyire fekete színben.
Fogást csak egy ponton találhatunk rajta...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Fogást csak egy ponton találhatunk rajta...

puszedli0218

2018. július 26.

Ez aztán tényleg tartós! Nem mozdul, nem maszatolódik el. Viszont a lemosása egy kínszenvedés, ami nekem nem éri meg a macerát. Pontot ezért nem vonok le, mert ettől függetlenül egy nagyon jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

senskin

2018. július 9.

Ahogy felteszed, az úgy marad. Meg sem mozdul. Ilyen szemceruzám még azt hiszem nem volt. Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

sheol

2018. május 29.

Rászolgált a stay-in-place névre. Ha egyszer megszárad, lerobbanthatatlan, ugyanakkor egy gyengéd sminklemosó is szépen leszedi, nem kell dörgölni. A legjobb szemceruza, és nagyon sokáig elég.
Akinek kenődik, azt javaslom, hogy fixálja átlátszó púderrel, vagy szemhéjfestékre vigye föl, úgy biztos nem fog elmozdulni, még meleg napokon se.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Mano1234

2018. május 13.

Alsó szempillák töbébe és a vízvonalra kerestem tartós fekete szemceruzát. Van néhány E.L sminktermékem amikkel elégedett vagyok, ezért ezt választottam. Az állaga nagyon kellemes, a színe intenzív fekete, de a tartóssága lehetne jobb is. 2-3 óra után a vízvonalról eltűnik és a szemem alá is lemászik sajnos,bár az én szemem elég gyakran könnyezik. Így is tovább tart mint az eddig megvett olcsóbb szemceruzák, de 5-6 órát igazán kibírhatna. Felső szemhéjon még nem teszteltem, gondolom ott tartósabb lenne.
Négyest azért adok, mert tényleg minőségibb,mint a drogériás ceruzák, de azért nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.