Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2014. július 11.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Selymes-fényű, akár 12 órán át tartó gél-bázisú formula a szép vonalakért, finom, szatén-finish-el. Maszatolódás-álló szemhéjtus, ecsettel.

3 árnyalatban kapható :

• 01 Stay Onyx
  • 02 Stay Coffee
  • 03 Stay Midnight

Kiszerelés: 3 g

Oraculum

2014. május 20.

01 Stay Onyx árnyalat tulaja vagyok...hát...nem lettem tőle elhalva, maszatolódik, az ecset semmit nem ér, ami járt hozzá, Essence-es szemhéjtus ecsettel egész szép vonalat lehet vele húzni.
Elég kemény az állaga, ezért sokáig kell vele pepecselni, hogy végre-valahára szép selymes-fekete vonal legyen a maszatból.
A csomagolása természetesen elegáns és nagyon szép, de nem ért meg ennyi pénzt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

erika81

2013. március 15.

A legelső gél állagú tusom volt, de amikor beszáradt és újat akartam venni, közölték hogy már nem kapható. Remélem kapható lesz még! Nagyon szép fekete volt és meglepő módon az ecsetet is lehetett használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

szambi

2012. december 19.

Én is sötétbarnában szereztem be először. Később még, mivel tudtam, hogy kifutó termék, gyorsan vettem egy kéket is. Igazából feketében vadásztam, de már sehol nem lehetett kapni. Mindkettőnek "majdnemfekete" színe van, picit barnásabb avagy kékesebb beütéssel, a kék mintha egy hangyányit csillogna is. Tartósnak ugyan tartós, de azt vettem észre, hogy a barna tartósabb, kevésbé olvad le nap végére mint a kék. A kék sajnos hajlamos eltünedezni, főleg a farkincája, de legalább nem tapad fel a szemöldököm alá. Hozzáteszem nagyon zsíros a szemhéjam, szóval nem egyszerű eset.
Géles állagú ugyebár, szóval elmerül benne az ecset, ami néha gondot okoz, mert nem tudom végül is mennyit szedtem fel vele. Néha pedig túl sokat sikerül, és kénytelen vagyok letörölni róla. Egyébként jó és könnyű vele dolgozni, könnyebb mint az általam próbált ecsetes tusokkal, de tartósságra van ami veri.
Tényleg jó minőség, luxus kivitel, úgy tűnik sokáig elég lesz, feltéve ha nem szárad be. Ha megtörténne jelezni fogom.
Szeretem amúgy, de úgy érzem csak egy négyest tudok neki adni. Ettől függetlenül nem bántam meg, hogy megvettem, bár igazán pazar érzés lenne, ha feketében találtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

Judiit

2012. december 9.

02 stay coffe árnyalatot vettem, természetesen kihasználva valamelyik akciót, így 2000 forinttal olcsóbban is hozzá lehet jutni.
Gyönyörű sötétbarna színe van. A hozzáadott ecsettel könnyen és pontosan lehet vonalat húzni, bár vékonyabbat nem annyira egyszerű. Állagra puhább, mint a Maybelline tusok. Tartóssága meg egyenesen csillagos ötös. Ha felviszem pillanatok alatt megszárad és a helyén is marad egész nap.
Biztos újraveszem.

UpDate: újravettem volna, ha lenne ..... Sem a szaküzletben, sem a nagy parfümériákban nincs már :( Elszomorít, hogy valamit megszeretek és erre nálunk nem forgalmazzák....
Estée Lauder oldalán persze még fent van.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 9.

Biztos újraveszem.

Estée Lauder oldalán persze még fent van.....

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.