Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2019. március 5.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

• innovatív AeroPowder technológia
  • ultrakönnyű és finom szerkezetű, így tökéletes kényelmet biztosít
  • légies habállaga színes púderréteggé alakul át
  • friss, természetes, matt végeredményt ad
  • közepes fedést és nap elleni védelmet biztosít
  • elfedi a bőr tökéletlenségeit és kiegyenlíti az arcbőrt

Estée Lauder Ideal Matte Alapozó+Clinique Superbalanced alapozók kiprobalasra
Ár: 1990Ft együtt a kettő , Eladó: Chrissy
Állapot: Használtak, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, ajánlott posta, FoxPost

malnaszorp95

2017. január 17.

Az első benyomásom az volt róla, hogy vékony rétegben is szépen fed. A színskálával nem vagyok megelégedve, mert a legvilágosabb is túl sötét számomra, főleg télen. Emiatt az első használat után odaadtam anyukámnak, aki viszont imádja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

evlyn79

2016. október 27.

Szeretem h nagyon könnyű,hab állagú,viszont a fedésével nem vagyok annyira megelégedve,alig fed jobban mint egy bb krém. és kb 2-3 órát bír ki átfényesedés nélkül...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

Makk Zsuzsó

2016. október 18.

Eddig ez a legtermészetesebb hatású alapozóm. A színe tökéletesen passzol, az állaga könnyű, kellemes viselet, a fedése a közepesnél picit enyhébb, kb. mint egy bb-krém. Nem természetellenesen matt, ettől nem kell félni. Észre se venni, olyan tökéletesen egybeolvad a bőrömmel.

Upd.: Sajnos le kell vonnom egy pontot, mert nagyon hamar átfénylik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 18.

Upd.: Sajnos le kell vonnom egy pontot, mert nagyon hamar átfénylik.

bellehercegno

2015. szeptember 11.

Szerintem ez egy remek alapozó.Könnyű eloszlatni a habszerű állagnak köszönhetően és ebből adódóan nem kell belőle sok.Nagyon jól mattít,nekem még 8 óra elteltével is tökéletes volt vele a sminkem.Kevés púdert vittem fel rá,de nem azért mert igényelné,csak megszokásból :) Problémás bőröm van,ezzel a termékkel viszont nagyon szép bőrképet tudtam elérni :) Sajnos a színválasztás nekem nem sikerült jól,még ez az auburn árnyalat is világos nekem :( Így egy vadonatúj,bontatlan,teljes kiszerelésű vár gazdájára-feltöltöttem az eladó termékek közé! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 11.

torppicur3

2015. március 12.

Nekem valamiért nem szereti a bőröm! A szárazabb részeket nagyon kiemeli, pedig használok előtte hidratálót. A természetes hatás is valahogy elmarad, kicsit maszkszerű rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 12.

Yolanda

2014. március 14.

Nagyon jó alapozó, gyönyörű, természetes színválasztékkal! Jól fed, tartós, valóban matt lesz az arcbőr és nem csak 1-2 óráig. Egy jó hidratáló mindenképp kell alá, mert anélkül szárítana. Egyetlen hátránya a csomagolása. Mikor kezdett ürülni elég nehezen lehetett kiszedni belőle a tartalmát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

ronicic

2013. május 6.

Nagyon jó alapozónak tartom. Természetes a hatása, egyáltalán nem látszik, hogy alapozó van rajtam. Könnyű eloszlatni, még úgy is, hogy nagyon kevés kell belőle, száradás után szépen egybeolvad az én hullafehér bőrömmel is (természetesen a legvilágosabb árnyalatban vettem meg). Pozitívuma még, hogy fényvédőt is tartalmaz, persze a sok szilikon nem kellene bele. Egyelőre nekem 5 pontos, de még az átfényesedést nem figyeltem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 6.

Milka

2013. február 19.

nekem nagyon bejött. semmi maszkhatás, pillanatok alatt felrakható, valóban bírja egy napon át kifényesedés nélkül, ami nálam igen nagy szó. én szerencsére találtam a bőröm színével tökéletesen harmonizáló árnyalatot is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 19.

lumiukko

2013. február 12.

Én meg vagyok elégedve ezzel az alapozóval. Egyáltalán nem vettem észre, hogy maszk hatása lenne, többen is megállapították körülöttem, hogy milyen szép a bőröm, és egyáltalán nem látszik, hogy lenne valami az arcomon. Nagyon kicsi kell csak belőle, kellemes habállagú, és könnyű még azt az icipici mennyiséget is eloszlatni az arcon, csak kicsit sietni kell vele, mert gyorsan szárad. Ebből kifolyólag inkább kézzel teszem fel, így tökéletes a végeredmény.
A szemem alá a karikákra ha két vékony rétegben viszem fel, nem is szükséges a korrektor. Ja, és nagyon durván bársonyos lesz felvitel után a bőr (tudom, hogy a sok szilikon miatt, de akkor is jó érzés!)
Na és a hátrányok: 1. A szokásos szín probléma! A legvilágosabb árnyalata is picit sötét nekem. :( Nem vészes, de én azért látom, úgyhogy egy kis púderrel szoktam finomítani a színén, és úgy okés. Meg persze amint kap egy kis színt az arcom, stimmelni fog az árnyalat. Na de akkor is, elég sok embernek ilyen színű az arca, mint nekem, nem értem, miért olyan nehéz igazán világos színt is gyártani. :S
2. Nekem nem túl zsíros a bőröm, a homlokom meg az orrom hegye szokott kicsit kifényesedni. Ez ugye egy mattító alapozó, ennek ellenére nekem kb 3 óra elteltével átfénylik! Szóval emiatt is kell egy kis púder fölé.
Ez utóbbiak miatt csak 4-es, de azért én meg vagyok vele elégedve, mert tényleg olyan szép lesz tőle a bőröm. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

szambi

2012. december 6.

Nagyon jó kis alapozó. Nekem nem tűnik maszkhatásúnak, főleg ha nem túl nagy mennyiségben visszük fel. Igaz rajtam nem is marad matt, kb ugyan annyi idő után átfénylik mint bármelyik másik (mondjuk ez nem újdonság számomra), de ettől függetlenül természetes marad végig az összkép. Nagyon tartós, a múltkor kocsiban próbáltam meg menetközben gyümölcslevet inni aminek köszönhetően az első bukkanónál képen öntöttem magam, így kapott az alapozó is rendesen. Viszont miután felitattam a szószt az arcomról döbbenten tapasztaltam, hogy ez meg sem mozdult, semmi folt vagy akármi.
Az utóbbi hetekben szinte minden nap használtam, de nem okozott több mitesszert vagy pattanást. Talán egy icipicit szárít, de nem annyira, hogy a télen amúgy hámló bőrömnek gondot okozzon. Én teljesen meg vagyok vele elégedve.
Abszolút bőrtípus függő, hogy ki menyire barátkozik meg vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 6.

Abszolút bőrtípus függő, hogy ki menyire barátkozik meg vele.

Hidratálók: Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.