Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2015. május 27.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Különleges, "tribid" highlighter, a limitált Modern Mercury kollekció része, kombinálja a folyékony, a por és a zselé állagú termékek előnyeit.

skin

2017. február 4.

Szemetgyönyörködtető Tease példány tulajdonosa vagyok ,a legjobb a legszebb és a minősége ,arra nincsenek szavak. Egy baj van vele már nem kapható. Miért van az ,hogy az igazán szép dolgokat mindig limitált példányszámban gyártják?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 4.

Shea

2014. december 8.

Tényleg fantasztikus, én a férjemtől kaptam, a kiadás másnapján az utolsót hozta el, úgyhogy tényleg esélytelen az utólagos beszerzése. Gyönyörű, üde fény és szín, nagyon sokáig elég lesz. Mindig ehhez térek vissza, tényleg zseniális!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 8.

csillag

2014. május 28.

A tesòja, a nagyon hasonlò, a Pure Color Illuminating Powder Gelee a vilàg legesleggyönyörűbb highlightere-volt. Nincs bazi nagy csillàm, nincs csillàm, csak fény, meseszép ragyogò fény. A baràtnőmön làttam nem olyan rég, majd kipròbàltam, szerelmes lettem, youtube videokon gyönyörködtem, azonnal meg akartam venni, mindenàron. De nem tudtam, mert tavalyi limitàlt kiadás volt!!!! Ìrtam mailt a Lauder ügyfélszolijànak, hogy lehet-e még valahol, esetleg, elrejtve, eldugva. Azt vàlaszolta, fáradjak be egy üzletbe és segìtenek másik highlightert választani... De b@ki, ne segìtsenek, nekem nem màsik kell, hanem ez.:( Jò, akkor netes oldalak, hàtha lehet rendelni valahonnan... ààà, esélytelen. Mély fàjdalom, és "nyomdafestéket" nem tűrő harag ami bennem van, hogy lemaradtam ròla, és nem lehet nekem ilyen csodàm.:(:( Bìzom, egyszer hàtha kidobnak vmi hasonlòt EL-ék..:/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

Dinart

2012. február 6.

Zseniális!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 6.

Zseniális!

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.