Estée Lauder

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2015. február 6.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító és maszk minden bőrtípusra. Használja lemosóként reggel és este, maszkként hetente 2-szer 3 percre.

Ár: 5000 , Eladó: mirtillmajoros
Állapot: Kb egy hétig használtam naponta, tehát 5-6 alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: akárhogyan
kicsispenot

2019. április 15.

Ajándékba kaptam. Konkrétan leszáradt tőle az arcom. Többszor is kipróbáltam, de ugyan az lett az eredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

mirtillmajoros

2018. augusztus 26.

Ajándékba kaptam a kis kiszerelést, most ruháztam be egy nagyobbra, pedig gyűlölöm az arctisztítókat, mert mitteszeres leszek az összestől.
Ettől viszont semmi bajom nincsen, imádom a krémes textúrát, olyan mintha selymet kennék az arcomra, a bőröm hibátlan lesz és iszonyat sima. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

erika81

2018. augusztus 2.

Ajándékcsomag részeként jutottam hozzá. Nagyon jól tisztít, de vigyázni kell hogy szembe nem menjen, mert csíphet.
Maszkként szépen összehúzza a pórusokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Maszkként szépen összehúzza a pórusokat.

MariannKonkoly

2018. március 8.

Ajándékba kaptam egy kis kiszerelésű terméket, nagyon kellemes állagú, én inkább maszknak használom. A bőröm rendkívül vízhiányos, száraz és rosaceas, szerencsére nem irritálja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

izabellamelinda

2016. december 23.

Nagyon bevált. Egy szettben kaptam egy kisebb kiszerelést, frissít, üde, főként reggelente használom, de néha este is. Nagyon jó az illata, és nagyon selymessé teszi a bőrt:) mellesleg jól tisztít is, és most a téi hónapokra kiváló, ezért be is szereztem egy nagy kiszerelést belőle:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

zsokaw

2016. március 3.

Tökéletes... a legjobb , amit eddig használtam. Tiszta, üde, friss érzés, mikor kb negyed óra száradás után lemosom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 3.

Skiiin

2015. december 20.

Az őszi/téli évszakokra általában "tartalmasabb" arctisztítóra van szükségem, mivel már használtam a márka más tisztítóját és nagyon elégedett voltam vele, így rá esett a választásom, nem bántam meg. Más tisztítóval ellentétben nem habzik, olyan mintha egy "nehezebb" hidratáló krémmel végeznénk a tisztítást!
Sokkal hidratáltabb, egységesebb a bőröm, maszkként is tökéletesen funkcionál!
Vízhiányos/száraz bőrre jó választás!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Sokkal hidratáltabb, egységesebb a bőröm, maszkként is tökéletesen funkcionál!
Vízhiányos/száraz bőrre jó választás!

wdorika

2015. szeptember 12.

Évek óta használom, mindig ajándékként kapom valamihez, de meg is venném, ha kellene, mert csodaszép lesz tőle az arcbőröm. Gyengéden tisztít, a dm-es masszázskoronggal szoktam kicsit rásegíteni, így radírozok is egyben. Leginkább reggel használom, üdít, frissít. Sminklemosó után néha este is. Finom puha, bársonyos tőle a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

La-Fee

2015. szeptember 3.

Neszeszerben volt, több termékkel együtt. Nagyon szeretem, friss, alapos, üde, tiszta eredmény.
Felpontozom, újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Felpontozom, újra fogom venni!

ansu

2015. február 28.

Teszi a dolgát, egy icipicit csípi a bőröm, de nem bánt. Üde, friss illata van, állagra egy hígabb arckrém jut róla eszembe. Maszkként nem használom, ellenben arclemosóként annál többet. Száraz arcba masszírozom be majd forró arctörölközővel mosom le. Így bevált. Erős négyes.
Update: megadom neki az ötöst, nagyon megszerettem. Szembe kerülve sem bánt, és nagyon jó vele a reggeli arcmosás. A kezdeti csípés elmúlt, semmi irritációt nem okozott a bőrömnek, és ez a lényeg. Nem szárít, nincs nyikorgó bőr érzés, nincs "fújdeolajosrétegetthagyott" érzés csak az egészséges, tiszta, puha bababőr. Sminket lehet hogy nem szedi le 100%-osan, de én arra úgyis mást használok. Aki mulitfunkcionális terméket keres ne őt vegye, de aki egy második tisztítót, annak ajánlom. (Ja, és a finom, friss illata sem elhanyagolható tényező, legalábbis (sajnos) engem ezzel meg lehet vezetni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Antioxidánsok: Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract
Gyulladáscsökkentők: Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Sorbitol, Sucrose, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Zinc PCA

Squalane eo 1 0

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Sorbitol h 1 1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak