Estée Lauder

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2015. február 6.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító és maszk minden bőrtípusra. Használja lemosóként reggel és este, maszkként hetente 2-szer 3 percre.

Jucccc

2020. március 7.

Én esti arctisztítóként, a sminkelmosás első lépéseként szoktam használni. Jól elkenem az arcomon, majd micellás vizes vattapamaccsal eltávolítom. Nagyon kellemes, puha tapintású lesz a bőröm. Szépen leszedi a sminket, és hidratálja a bőrt. Utána csak úgy siklik az arcomon az éjszakai krém, amihez jó alapot nyújt. Maszk formájában sajnos nem próbáltam, szerintem úgy még puhábbá teheti a bőrt, de majd kipróbálom egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

Futureline

2019. november 21.

Itt csak az illata volt jo. Az alapozot tokeletesen lehozta. Nem irritalta a borom. Kozepesen suru allagu. Hidratalokent is kiprobaltam egesz estere. Keves volt a hidratalo ereje es rancositotta a borom. Minden nap gondosan figyel(tem)em a borom allapotat hogy mire hogyan reagal. Szoval nem beszelek melle. Ettol a termektol elkezdtek megjelenni a nevetorancaim, a szem alatti rancaim, amik jelenleg nincsenek ahogy mar ez a termek is a multe. Igy arctisztitasra hasznaltam el. Nem ereztem hidrataltnak utana a borom es ez csak fokozodott. Nekem nem szaradt le tole a borom mint az elottem szolonak. De emlekezetes es oromteli nap volt amikor elfogyott ez a borzadvany.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Qwerty1234

2019. október 26.

Én is foreoval használom. Szépen le tisztítja az arcom, hidratáláshoz előkészíti teljes mértékben a bőröm. De más géllel is jól tud működni.
Nem írnám, hogy csodaszer. de szeretem ezt a terméket. Most ahogy írtam a kommentet, olvastam, maszként is lehet használni. Nem próbáltam még, de mindenféleképpen kipróbálom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

SpaceLady

2019. október 20.

Az összes habzótól kiszárad a bőröm, kivéve ettől. Direkt a krémes változatát választottam a foammal ellentétben. Szépen tisztít. Foreoval vagy csak magában is szoktam használni. Csodát azért nem kell várni, a bőrhibákat, mitesszereket nem tünteti el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

kicsispenot

2019. április 15.

Ajándékba kaptam. Konkrétan leszáradt tőle az arcom. Többszor is kipróbáltam, de ugyan az lett az eredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

mirtillmajoros

2018. augusztus 26.

Ajándékba kaptam a kis kiszerelést, most ruháztam be egy nagyobbra, pedig gyűlölöm az arctisztítókat, mert mitteszeres leszek az összestől.
Ettől viszont semmi bajom nincsen, imádom a krémes textúrát, olyan mintha selymet kennék az arcomra, a bőröm hibátlan lesz és iszonyat sima. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

erika81

2018. augusztus 2.

Ajándékcsomag részeként jutottam hozzá. Nagyon jól tisztít, de vigyázni kell hogy szembe nem menjen, mert csíphet.
Maszkként szépen összehúzza a pórusokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Maszkként szépen összehúzza a pórusokat.

MariannKonkoly

2018. március 8.

Ajándékba kaptam egy kis kiszerelésű terméket, nagyon kellemes állagú, én inkább maszknak használom. A bőröm rendkívül vízhiányos, száraz és rosaceas, szerencsére nem irritálja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

izabellamelinda

2016. december 23.

Nagyon bevált. Egy szettben kaptam egy kisebb kiszerelést, frissít, üde, főként reggelente használom, de néha este is. Nagyon jó az illata, és nagyon selymessé teszi a bőrt:) mellesleg jól tisztít is, és most a téi hónapokra kiváló, ezért be is szereztem egy nagy kiszerelést belőle:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

zsokaw

2016. március 3.

Tökéletes... a legjobb , amit eddig használtam. Tiszta, üde, friss érzés, mikor kb negyed óra száradás után lemosom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 3.

Antioxidánsok: Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract
Gyulladáscsökkentők: Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Sorbitol, Sucrose, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Zinc PCA

Squalane eo 1 0

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Sorbitol h 1 1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak