Estée Lauder Perfectly Clean Multi-Action Foam Cleanser/ Purifying Mask (Normál/Kombinált Bőrre)

Estée Lauder

Ár:   10 790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2021. augusztus 30.

Ár:   10 790 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A frissítő hab gyengéden, de alaposan tisztítja meg a bőrt. Használja naponta, vagy 3 perces tisztító maszkként. Új generációs tisztító technológiánkkal.

Ár: 2000 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után postázva vagy személyesen Bp
Ár: 1.900 Ft+szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: 30 ml-es utazós, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)

BKristy

2022. február 16.

Imádom az illatát, jól habzik, tiszta érzetet hagy. Szeretem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 16.

Imádom az illatát, jól habzik, tiszta érzetet hagy. Szeretem nagyon.

silence

2021. szeptember 21.

Nagyon sokáig (évekig) használtam ezt az arctisztítót, egyik kedvencem volt, többször újravásároltam.
Maszkként nem próbáltam, de arctisztítónak szuper!
Kinyomva krémes állagú, nagyon kevés mennyiség elég belőle, klasszul felhabzik. Az arcon már gyengéd, krémes habként tökéletesen szétoszlatható egy mogyorónyi mennyiség is, így hónapokig elég a 150 ml-es kiszerelés.
Nagyon szerettem benne, hogy nem szárít, tisztítás után nem húzódott a bőröm, már hidratálás előtt finom puha volt tőle az arcom.
Két dolog volt kellemetlen a használta során: 1. vigyázni kell vele, hogy még véletlenül se jusson a szembe, mert brutálisan csíp, 2. minden egyes használatkor olajos, zsíros réteget hagyott a mosdókagylón, amit tiszta vízzel képtelenség teljesen lemosni, csak a takarítás közben használt vegyszer (vízkőoldó vagy Domestos) szedte csak le maradéktalanul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Maszkként nem próbáltam, de arctisztítónak szuper!

JulcsiToth

2021. április 30.

Ajándékba kaptam ANR rendelésem mellé egy 30ml-s kiszerelést. Szenzációs arctisztító és maszk kombó! Elképesztő érzetet hagy maga után és nagyon alaposan tisztít, még egy terméknél sem tapasztaltam ilyet soha. Az illata és az állaga is kellemes. Csak azert kap 4 csillagot, mert szembe kerülve iszonyatosan csíp, ami azert egy arclemosó esetében elég gáz. Ettől fuggetlenül meg fogom rendelni a nagy kiszerelését is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

norszi

2021. április 15.

Abszolút kedvenc. Jól tisztítja a bőröm, kellemesen habzik és az ajánlás szerint ha rajta hagyom 2-3 percig maszkként is funkcionál, amivel még üdébb, tisztább hatást érek el. Negatívumként azt tudom felhozni (és ezért csak 4 *),hogy kicsit feszül utána a bőröm, tehát valamelyest szárítja de egy könnyed hidratáló krémmel ez teljesen orvosolható és az összhatás tökéletesen tiszta, üde friss bőr. Az ára kissé borsos talán de megéri mert nagyon sokáig jó (ici-pici borsónyi mennyiség elegendő alkalmanként), illetve sokszor beszerezhető 20% kedvezménnyel is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Annavictoria84

2021. március 7.

Jól tisztít, a bőrömet szárítja és másnak nem tudom betudni, de nekem pattanásos lett tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 7.

Zsan21

2020. február 2.

Update: 3 hónapra volt elég a karácsonyi szettben lévő 30 ml-es minta, napi 2 használat mellett. Így nézve már nem is olyan drága a rendes verzió. Szerettem használni, nem okozott kiütéseket vagy patikat, szépen tisztított. Most más termékekkel próbálkozom (Paula's Choice, kívancsi vagyok mire ez a nagy hype), de eddig ez a legjobb lemosó amit valaha használtam.

2019.11.14.: Nem rég kezdtem el használni, eddig teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem okoz irritációt, hihetetlen tiszta érzet marad utána, nagyon kevés kell belőle és tetszik az illata és állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

blue16

2019. július 7.

Szépen tisztít, kellemes luxus érzetet ad viszont a bőrömet kiszárította.többet vártam tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

Connie13

2018. november 4.

Hirtelen felindulásból vásároltam, miután az előző arctisztitóm 2 használat után taccsra vágta az arcom. (Azért ezt a márkát vettem “vakon” mert èszrevettem, hogy macskám az EL termékek illatát kifejezetten kedveli... amitől a cica korábban hunyorgott és elszaladt, az kiütött napokon belül. Fogalmam sincs mit érezhet bizonyos krémeken, de azóta a mintákat megszagoltatom vele. :D)
Az illata 5 csillag, az àllag szintén. Sminklemosó után Shiseido arctisztitó kefével hasznàlom, nagyon kellemesek együtt. Pakolásként szintén szuper. Száritó hatásárol beszámolni nem tudok, mert a használata után azonnal krémezek. Irritációt nem okoz, kíméletesen tisztit, két hónap elteltével szinte észrevehetetlen a fogyás napi használat mellett. Újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 4.

anetthegyi

2018. október 23.

Kellemesen habzó, kellemes illatú. Picit kiszárította a bőrömet de más probléma nem volt vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Lencse

2018. február 14.

Nagyon kellemes krémesen habzó arctisztító. Bár sokáig elég egy tubus, drágának találom. Ezért mindig próbálok alternatívát keresni. De most újra visszatérek ehhez a termékhez, mert másokkal ellentétben semmilyen irritaciót még nem okozott. Az én bőrömet nem szárítja, inkább feltölti egy kicsit. Maszkként nem szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Antioxidánsok: Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract
Gyulladáscsökkentők: Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Algae Extract, Sodium Hyaluronate, Sorbitol, Zinc PCA

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Sorbitol h 1 1

Kaolin 0 0