Estée Lauder

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lino, Módosítva: 2016. március 31.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító tonik minden bőrtípusra.

Morci

2019. szeptember 25.

Semmi extra, elég drága is, mégis szeretem. Jó az illata, kevés kell belőle, tehát elég kiadós. Nem irritálja a bőröm, szépen felszívódik nyom nélkül. A Clinique tonikjai nekem túl erősek, szerintem maradok ennél. A 20%-os akciókban szoktam Lauderéknél vásárolni, olyankor sokat lehet spórolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

umpalumpa

2019. augusztus 5.

30 ml-es kiszerelésem volt belőle. Nem használtam minden nap, mert nekem kicsit idegesítően tagacsos maradt utána a bőröm. Nyári időszakban fogyasztottam, mert úgy gondoltam, hogy az alkohol szárítani fog, de meglepő módon egyáltalán nem. Van benne annyi hidratáló összetevő, hogy simán kiegyensúlyozzák. Ha tettem rá még krémet, akkor nem volt érezhető a ragacs, se sajnos nagy melegben nem viselek el több réteget, így főleg tonerrel hidratálok és kész.
Azért egy 4-est adok, mert a nyári tesztet igazságtalannak érzem. A többi évszakban szerintem szerettem volna a rétegek alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

szeliger

2018. november 28.

30 ml kisebb flakont kaptam neszesszer akcióban. Sajnos az összetevők listáját már kidobtam, így nem tudom ellenőrizni, hogy ugyanarról beszélünk-e, mert az én flakonomon a Multi-Action mögött szerepel a Hydrating szó is, nem vagyok meggyőződve arról, hogy olyan mennyiségben tartalmaz alkoholt, mint a fent olvasható INCIben.
Második lépésként használtam a Take it away lemosó után, teljesen rendben volt az egész. A száraz bőrömet nem bántotta, jól tonizálta, szép felszínt kaptam a használata után. Ennek a kis flakonnak elég nagy volt a szája, így nehezen lehetett adagolni, nagyon gyorsan fogyott.
Egynek jó darab, de van ennél nagyobb kedvencem is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 28.

Egynek jó darab, de van ennél nagyobb kedvencem is.

erika81

2018. augusztus 2.

Kisebb kiszereléshez jutottam hozzá, ami pár hétig elég volt. Kevés kell belőle.
Zsíros bőröm van, így nekem nem szárított. Kellemes krém illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Zsíros bőröm van, így nekem nem szárított. Kellemes krém illata van.

Kaboo

2018. január 26.

Jó a csomagolás jó az adagolo se nem kevés se nem sok amit kienged magából. Nagyon sokáig elég. Tiszta végeredmény. Nekem az a bajom csak, hogy szarit. De azért 4 jár. Egy zsíros bőrnek simán 5 lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Jellybean

2017. szeptember 11.

Az első üveg végén járok és nem tudom, hogy újravegyem-e. Szintén Clinique tonikot váltottam le erre. Engem nem zavar az alkohol benne, nem szárít, viszont semmi extrát nem ad. Bár lehet, túl sokat várok egy toniktól? Nekem nem csodaszer az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

kneva

2016. augusztus 19.

Itt vettem egy kedves krémmániástól, előbb egy kisebb mintát, később egy bontott flakonnal. Nagyon megszerettem. A clinique mild exfoliáló oldatát váltottam le erre. Clinique szappant használok előtte, utána pedig EL szérumot illetve krémet. Meg vagyok elégedve, úgy érzem, rendszeres használattal szép bőrképet ad. Ha elfogy biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Lino

2016. április 1.

Nagyon jó tonik, érezhetően hidratálja az arcomat. Jó érzés felvinni a bőrre és kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

Antioxidánsok: Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Pisum Sativum (Pea) Extract, Yeast Extract, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Algae Extract, Sucrose, Trehalose, Sorbitol, Biosaccharide Gum-1, Sodium Hyaluronate, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.