Estée Lauder

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.bettike, Módosítva: 2017. május 24.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Forradalmi 3 az 1-ben arctisztító, tonik, és sminklemosó. A könnyű hab feloldja a sminket, gyengéden eltávolítja a szennyeződéseket, tonizálja a bőrt és helyreállítja egyensúlyát. Újgenerációs tisztító technológiánkkal.

domcsismiracle

2019. február 18.

Egyedül az árával nem vagyok kibékülve, bár kétség kívül az egyik legjobb lemosó amivel valaha találkoztam és az illata is zseniális. Száraz bőrre szerintem a legideálisabb formula. Rettentő gyorsan fogy, de a Double Wear-t gond nélkül leszedi, más micellás vizekkel ellentétben. Nem vagyok benne biztos, hogy újraveszem, de mindig vágyakozni fogok utána...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

agnes29

2017. november 28.

Imádom, az illatát. Én úgy használom, hogy nedves törlőkendővel letakarítom az arcom a sminktől és utána ezzel törlőm át vattapamacsra téve 1-2 fújást. Teljesen megtisztítja az arcom és hidratál is. A szempilla spirált nyom nélkül eltávolítja, ha a habot pár másodpercig rajta hagyod és utána letörlőd, mindent leszed. Imádom. De az ára teljesen kikészít :-) Azért írtam le ilyen részletesen, mert mikkor megvettem én is fújtam össze vissza elszívta a habot az arcom meg a vatta pamacs is, bosszankodtam sokat. Rá kell érezni a használatára, utána imádni, fogod.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 28.

2016. március 29.

2016. március 08.
Pont fogyóban van a Clinique Risne-Off Foaming Cleanserem, így kapóra jött, hogy Douglasban most 2800.-ft-ért lehet megvenni a 45 ml kiszerelést, gondoltam teszek egy próbát. Nekem egyelőre furcsa. Az van ráírva, hogy száraz bőrre kell felkenni, hát nekem úgy a hab "eltűnik", viszont nedves bőrre alkalmazva jó. A sminket nem szedi le maradéktalanul, de én ezt nem is várom egy arctisztítótól, úgy gondolom, hogy a smink eltávolítása külön lépés kell legyen ahhoz, hogy tökéletesen megtisztított bőrt kapjunk, így azt úgyis leszedem szemfestéklemosóval és micellás vízzel vagy arctisztító olajjal. Olyan "csikorgósan" tiszta érzet az eredmény ennek a tisztítónak a használatát követően. Ahol apró sérülés van a bőrön (pl. pattanásheg) ott picit csíp. Leöblítés után is olyan érzésem van, mintha maradna egy pici valamilyen réteg a bőrömön, még ha 4-5-ször átöblítem az arcomat akkor is. Valóban szárít kicsit, de ezt nem írom a rovására, a legtöbb habzó arclemosó szárít valamennyire, de utána úgyis hidratálok. Nálam ez a lemosó egy gyenge 4-es egyelőre, de el fogom használni, aztán ha változik a véleményem úgyis update-elek.

UPDATE 2016. márciuas 29.
Tegnap elfogyott, kb. 3 hétig bírta. Ez nagy fekete pont neki, mert 45 ml-nyi habzó tisztító pl. Clinique-ből vagy PC-ből is sokkal tovább tart nálam ha kiszámolom, kb. 3x ennyi ideig. Biztos, hogy nem fogok nagyot evnni belőle, ezt a kicsit elhasználtam ímmel-ámmal, tisztításával meg voltam elégedve, de valahogy nekem nem volt komfortos érzés használni. Ha véletlenül került bele a számba/számra rettentő rossz ízt éreztem. És szerintem nagyon kellemetlen a szaga. alapvetően próbálok illatanyagmentes lemosót használni, mert igazából nem fontos nekem a kozmetikumok illata, DE ha már van benne illatanyag akkor már ne legyen büdi legalább. Lemínuszolom 3 csillagra, és akkor még jó szívű voltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 29.

2016. március 08.

UPDATE 2016. márciuas 29.

babaga

2016. január 23.

Attól eltekintve, hogy tényleg van egy pici szárító hatása, elégedett vagyok a termékkel, bár a használata előtt, már ha erősebb alkalmi smink van rajtam, a nagyja alapozót sminktörlő vattakoronggal eltàvolítom...az ajánlás szerint reggel és este is használom, üdének, frissnek és tisztának érzem tőle a bőröm. A borsos ára miatt viszont nincs rá lehetőségem, hogy többször is újravásároljam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

corleona

2014. október 31.

Nekem tetszik az illata, de ami mégjobb, hogy maradéktalanul eltávolította a sminkem és utána nagyon finom, tiszta és üde volt a bőröm. Igaz, én csak egy sminkbemutatón használtam, de ez meggyőzött, megvenném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 31.

andrea.horvath79

2013. október 11.

Jó lemosó, szépen leszedi a sminket, és használata után tényleg tisztának érzem az arcom. Kicsit szárít, és az illata is nagyon erős, tipikus Lauder- illat, ezért én nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 11.

Antioxidánsok: Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract
Hidratálók: Sucrose, Algae Extract, Zinc PCA, Sorbitol, Glycerin, Caprylyl Glycol, PEG-6

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.