Estée Lauder

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 2.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8900 Ft

Kiadás éve: 1995

Illatcsalád: friss-virágos

Illatösszetevők: liliom, rózsa, jázmin, akác.

Ár: 8900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Estée Lauder Pleasures mini eladó
Ár: 2500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: próbált, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 13000 , Eladó: Alexa9082
Állapot: Teljesen új , Helyszín: Győr , fizetés: Személyes átvétel,Foxpost

varadiklara

2020. március 12.

Igazi tavaszi, friss illat. Rajtam csak az Ibolya dominál a többi összetevő meg nyomokban se érezhető , még a leszaradaskor is , talán egy kis orgona,. . Viszont bőrön reggeltől estig kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 12.

simbenz

2019. szeptember 28.

Nekem túlságosan "fehér virágos". Tiszta, ártatlan, fehér. Aki az Avon Pure Blanca-t szereti, az ezt is fogja. Nekem sok. Vagy inkább kevés. Nem lettünk barátok, elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

nyuszo

2019. szeptember 8.

Nem is gondoltam, hogy ő is a '90-es évek gyermeke!
Azt hittem csak pár éve van a piacon, annyira nem figyeltem fel rá eddig.
Tudtam, hogy van, azt is hogy már próbáltam, de nem fogott meg...
Eddig!
Ma valahogy megkívántam, és fújtam...
Imádat!
Engem valamiért emlékeztet Roccobarocco Piazza di Spagna-ra…
Talán a gyöngyvirágos-szantálos-pézsmás vonal, meg úgy összességében az összhatás.
Olyan ez a két illat nekem, mint hóolvadáskor, a szikrázó napsütés, ami új élettel / fénnyel tölt fel a sötét, borongós téli hónapok után.
Nem hiányozhat a gyűjteményemből!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Nem is gondoltam, hogy ő is a '90-es évek gyermeke!
Azt hittem csak pár éve van a piacon, annyira nem figyeltem fel rá eddig.
Tudtam, hogy van, azt is hogy már próbáltam, de nem fogott meg...
Eddig!
Ma valahogy megkívántam, és fújtam...
Imádat!
Engem valamiért emlékeztet Roccobarocco Piazza di Spagna-ra…
Nem hiányozhat a gyűjteményemből!

rekav11

2019. január 3.

Ez az a kategória, ahol kb tök felesleges véleményt írni, mert ahány ember, annyi ízlés, nem lehet egy illatra azt mondani, hogy büdös vagy hogy ez a tökéletes, mert hát kinek mi. Viszont ezzel a parfümmel olyan nagy a szerelem, hogy muszáj neki beírnom egy 5 csillagot. Több, mint egy évtizede használom, sosem voltam hozzá hűtlen, nem túl tolakodó, finom, inkább friss és virágos illat, mint súlyos és édeskés.
Egyetlen bajom, hogy elég hamar elmegy az illata. A ruhámon megmarad, de pár óra és a bőrömön már nem igazán érzem. Ezért levonhatnék tőle egy csillagot, s aki megveszi, nem árt, ha ezt tudja, de nekem olyan régi nagy kedvenc, hogy 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 3.

googles

2018. december 11.

Imádom. 6 csillag. Alberto Morillas - nem kell magyaráznom.
Vicces emlék, hogy először pasitól kaptam ajándékba és nem azt érte el vele, amit szándékozott... 🤣🤣🤣

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 11.

Imádom. 6 csillag. Alberto Morillas - nem kell magyaráznom.

gyooongyi

2018. november 30.

Ő az egyik legkedvesebb illatom, bár kapcsolatunk elég méltatlanul indult. Csak azért fújtam magamra, mert nem volt a parfüméria polcán az, amiért igazából indultam. Azóta a nemtaláltat már megtaláltam, túl is adtam rajta... de ő, a Pleasures maradt és maradni is fog.
Na de ne rohanjuk ennyire előre, az első élmény... úúú, ez borzasztó tömény, te jó ég! De jó, most egész nap fájni fog a fejem... Már több saroknyira jártam, vártam a zöldre.. amikor megcsapott valami isteni ZÖLD:-D, friss, szappanos, tavaszi virágillat és majdnem átmenni is elfelejtettem. Pont erre vágytam, ezt hajszoltam mióta.
Nyáron a z Eau fraiche-t szeretem, idén is őt nyüstöltem. A legjobb flanker, kétségtelen.
A Pleasures-ért ilyenkor nyúlok télen. Talán mert havas-virágos illat a besorolása a nagy könyv szerint?
Nemrég fejtettem meg a titkukat. Van bennük valami, amitől annyira egyedi és semmi máshoz nem hasonlítható... de megfoghatatlan, mi az. Fragin olvastam egy leírást amitől megvilágosodtam. Fenyő! Mintha elrejtettek volna néhány ágacskát a hatalamas virágcsokorban.
A leszáradásakor is friss marad, de elmélyül, puhul.. és itt hasonlít egy picit a Pure White Linen-re.
Az egyetlen illat, amit mindig megdícsérnek rajtam... méltán került a 100 legjobb közé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 30.

herczegno33

2018. november 18.

Mintám volt belőle, majd megvettem, vègül elajándèkoztam. Mert nem illattünk össze. Gyengèd szèp illat, elegáns ès kifinomult egyszerre. Továbbra is tetszik. Lágy ès könnyed.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

puderpanna

2018. június 20.

2004 óta ez az alap parfümöm, ehhez térek vissza a "kalandozások" után. Rendkívül nőies, nem tolakodó. Rajtam nagyon tartós. Gyerekeimnél ez az anya illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 20.

Alexa9082

2018. május 12.

Személy szerint nagyon szeretem,az egyetlen közös illatunk az Édesanyámmal(függetlenül attól melyikünk hány éves :D )Kellemes,lágy,megnyugtató illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

mafalda

2018. március 10.

Igazi kis retro, de olyan semmilyen illat, fújom, fújom csak nem érzem...kis ártatlan illat ez...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate