Estée Lauder

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 2.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8900 Ft

Kiadás éve: 1995

Illatcsalád: friss-virágos

Illatösszetevők: liliom, rózsa, jázmin, akác.

Ár: 8900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Estée Lauder Pleasures EDP 50 ml
Ár: 9000 , Eladó: Jupiter12
Állapot: új, eredeti, Helyszín: Budapest, fizetés: banki utalás, foxpost vagy személyes Újpest/Déli pu
Ár: 4500 , Eladó: Zsedit
Állapot: Bontott , Helyszín: Hódmezővásárhely, fizetés: Személyes/posta/foxpost

ElenorSmith

2021. augusztus 30.

A világból ki lehet szegénnyel kergetni. Nagyon virágos, nagyon tömény, nagyon fejfájdító. A tartóssága és a minősége előtt emelem kalapom és letérdelek, csak mentsen meg valaki, ha szembe jön :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

Regi88

2021. május 26.

Nagyon jól sikerült hozni az illatcsalád megnevezését, friss-virágos!
Kortalan szépség, de nem különleges...
Szívesen viselem Őt melegebb időben, hétköznapokon.
A tartóssága lehetne jobb is, talán csak emiatt nem kap maximumot tőlem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 26.

Nagyon jól sikerült hozni az illatcsalád megnevezését, friss-virágos!
Kortalan szépség, de nem különleges...
Szívesen viselem Őt melegebb időben, hétköznapokon.
A tartóssága lehetne jobb is, talán csak emiatt nem kap maximumot tőlem.

Csilike79

2021. május 7.

Nagyon szeretem. Fiatalkorom kedvence, amit csak Ausztriában lehetett beszerezni. Nemrég szembe jött velem, és itt vettem egy 10 ml-es fújóst, azzal a felkiáltással, hogy anno szerettem. Láss csodát, még mindig szeretem!!! Az az illat, ami ha elfogy biztosan újra fogok venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 7.

zs001

2021. március 20.

Up: Továbbra is az egyik legszebb parfümöm. Viszont azt vettem észre, hogy ezt bizony el kell használni időben. A legkisebb kiszerelésben szoktam megvenni, és kizárólag bontatlan, bolti példányt, mert sajnos hajlamos megromlani. Ilyenkor már kellemetlenül szúrós lesz az illata, és a színe is sárgásba fordul (csak az átlátszó, víztiszta az, ami jó, csak ilyet vegyetek ).

Nagyon szeretem ezt a parfümöt. És ez az egyik olyan parfüm amit mindenki megdícsér rajtam :). Számomra nagyon különleges, tiszta illat. Olyan időtlen...20 év múlva is el tudom képzelni magamon. Nekem 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 20.

floracska6

2021. március 12.

Ő nem a mai kor gyermeke de pont emiatt imádom! Számomra üde színfolt ez az illat mert tényleg VIRÁGOS, nem cukorkás-virágos mint a mai 'virágos' címkével ellátott illatok. Nekem az ibolya a leghangsúlyosabb benne és a 'zöld' jegyek. Tavaszi csoda ez, a húsvéti időszak ugrik be mikor megillatolom és a langyos tavaszi szellő, a nyíló virágok és az ébredező természet.
Kevés illat képes ilyen jó érzéseket kiváltani belőlem de a Pleasures-nek sikerül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Linett21

2021. március 12.

Fűszeres-virágos-üde csoda!
Itt az illatjegyei igen elnagyoltan szerepelnek, hiszen hivatalosan van még benne: frézia, rózsabors, ibolya, ibolyalevél, tubarózsa, piros bogyók, bazsarózsa, gyöngyvirág, pézsma, szantálfa, cédrus és pacsuli.
Szinte nincs is olyan virág, melyet ne tartalmazna :-)
Először nekem ez volt az "anya-illat"; édesanyám viselte sokáig. Ez az illat ugyanis több, mint 25 éves már! Aztán én is rászoktam, nagyon szeretem tavasszal, koranyáron használni. Felüdít, jókedvűvé tesz és a sokféle virág mellett a rózsabors ad neki egy kis fűszeres-aromás csavart. Ezen kívül rajtam a gyöngyvirág, a rózsa és a bazsarózsa dominál. Leszáradása sem édesedik, vagy púderesedik be; végig friss-fűszeres. Tartóssága igen jó; bőrön 6-8 óra; ruhán, hajon 8+. Igazi klasszikus, bárhova viselhető alapparfüm; és elegendő belőle egy napra kb. 3-4 fújás. Szerintem nagyon megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 12.

Fűszeres-virágos-üde csoda!
Szinte nincs is olyan virág, melyet ne tartalmazna :-)

dzsen1337

2021. március 9.

Egyszer kaptam egy 5 ml-es mintát belőle, azóta magamnak megvettem a 30 ml-es, anyukámnak meg a 100 ml-es változatát. Annyira tiszta, virágos, nőies illata van. Akkor szoktam használni ha valahova kicsípem magam, mert a mindennapokhoz túl ünnepi. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

vzsm02

2021. február 18.

Évek óta vissza-visszatérek hozzá, nekem kb. 20 éves a viszonyom vele. Virágos, kicsit púderes, kellemes rajtam. Lágy, nőies,finom illatnak írnám le, a csomagolása letisztult és ugyanezt tükrözi, az üvege is egyszerűen szép. Morillas pedig zseni, nem csak a Pleasures miatt, de ezt sem szégyellheti.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

Honeyhair

2021. január 24.

Anyukámnak, akinek a fehér virágos vonal a kedvence, én szoktam parfümöket választani. Ez (is) tökéletes döntésnek bizonyult. Igaza van mindenkinek, aki azt írja róla, hogy gyengéden, kifinomultan elegáns, szép illat. Nekem külön tetszik, hogy van benne egy kis zöldesség is, főleg az elején. Viszont aki dominálni, hódítani akar a parfümjével, az inkább ne ezt válassza. Ez ahhoz túl finom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 24.

széva

2020. szeptember 19.

Lányok ez a parfüm 25 éves!Nem találkoztam vele eddig. Valamiért most kellett kipróbálnom,mert az új illatok nem állnak közel hozzám. Nagy chanel és cartier rajongó vagyok. Vannak kicsapongásaim és sok parfüm volt már az évek során a polcomon. Nem tudom még ő marad e ,de egész jó.Én azt mondanám ez egy tiszta, kellemes igazi komfort illat. Fehér szín ugrik be ha szagolom. Még visszatérek majd,most ismerkedünk...Minden kép remekül összerakott illat Alberto Morillas munkája nem is lehet más.

Sajnos nem jól működünk mi együtt. Rajtam ez egy hűvös illat. Van egy pillanat a leszáradás során mikor gyönyörű,de sajnos kihűl és olyan lesz mint a frissen mosott ágynemű mikor behozzuk a fagyról. Szép illat és tetszik is ,de nem szeret engem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate