Best of Beauty 2019

Estée Lauder

Ár:   20540 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2014. április 28.

Ár:   20540 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Testes, buja virágillatú. Jellemzői: rózsa, jázmin, liliom, vanília.

Piri11

2019. július 9.

Friss minta szerzeményemet próbálgattam, annak reményében, hogy szépséges új illatot/illatokat ismerjek meg.
Ma este ennek az illatnak a kis mintája akadt a kezembe.
A nyitása valami nagyon régi, bántó molyirtó szag, ami egy kis idő elteltével HDR által is említett Ajax felmosó "illattal" keveredett.
Nagyon sajnálom, kb, 5 percig bírtam ezt és mentem lemosni.
Gondolom, hogy nem meglepő 1* a véleményem erről az "illatról". :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 9.

Ma este ennek az illatnak a kis mintája akadt a kezembe.
Nagyon sajnálom, kb, 5 percig bírtam ezt és mentem lemosni.
Gondolom, hogy nem meglepő 1* a véleményem erről az "illatról". :(

Dottir

2019. április 19.

Nagyon rég volt egyszer egy mintám belőle, és emlékeztem rá, hogy mennyire tetszett, hát megillatoltam újra és be is szereztem egyet nemrég. Nem mindennapi keveréke a bódító, fajsúlyosabb virágoknak és a zöldes frissességnek. Én jácintot, orgonát, frissen vágott füvet, gyöngyvirágot érzek annak ellenére, hogy elvileg egyik sincs benne.:) Nyár eleji harmatos virágoskert illata, leszáradás után rózsásabb és a vaníliának köszönhetően édesebb.
Nagyon különleges, és sokan megjegyzik, mennyire finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 19.

Nagyon különleges, és sokan megjegyzik, mennyire finom.

Parfuwoman

2018. december 17.

Érthető a sok pozitív vélemény ,szerintem is egy igazán finom illatról beszélhetünk . Kellemesen,krémesen ,lágyan virágos ,picikét pézsmás alappal. Külön nem érzem ki a különféle virágokat ,jól össze van keverve. Bár nem az én illatom,de megérdemli az 5*-ot,tartóssága is jó ,meg az ára sem horror.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 17.

Nenuka

2018. november 10.

Ritkán látom már... a sima pleasures volt nekem, de ez a jobb! Egyszerű, szuper mindennapi volt nekem, bárhova, bármikor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Zsuzska6791

2018. március 5.

Ennél finomabb illatot még nem éreztem. Nagyon intenzív, nagyon tartós, kiváló tavaszi-nyári illat. Már közel 15 éve használom, mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

GSz

2017. május 22.

Isteni illat! Napsütötte, édes,gyümölcsös. Nagyon tetszik, és tartós. Igazi nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Csilike79

2017. április 12.

Amikor Müllerben egy tesztert próbáltam, teljesen paff voltam annyira megfogott. Aztán kaptam egyet a szülinapomra, és majdnem megbántam. De most megint egymásra találtunk. Nagyon karakteres, erőteljes, különleges illat. Én speciel még nem találkoztam ehhez hasonló illattal. Ahogy itt írta valaki valóban buja, testes illat, elképesztő, sodró hatással. Aki a visszafogottabb illatokat kedveli, azt taszítani fogja, de mindenképp olyan illat aminek egyénisége van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 12.

Marcsi66

2017. február 23.

Emlékszem egy filmre,,,Ha igaz volna,színtiszta romantika,egy gyönyörű kertet varázsol a tetőre a pasi,életet és érzelmet teremtett,és bízott,h tán a virágok,az emlékeket valóra váltják,,,ez a parfüm egy buja kert illatát örökíti meg,ami nagyon intenzív és mély,és mégis a fellegekben érzem magam,olyan könnyedséggel,bájjal vesz körül,Nagyon nőies,kortalan,a virágok közé,a ribizli fanyarsága,nem enged,h édessé,túl töményre váltson,
Nagyon tartós,a minősége kifogástalan,lehet kedvenc belőle

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 23.

Nagyon tartós,a minősége kifogástalan,lehet kedvenc belőle

HDR

2016. november 3.

Az anyaillatot nagyon megszerettem. De ez! Mar bocsanat, de ez rajtam Ajax felmoso szaguva alakult. Nem mukodik rajtam a benne levo viragok es vanilia kombinacioja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

dandelion

2016. október 24.

Minden parfüm között a kedvencem. Kellemes virágillata van, egy ismerősöm úgy fogalmazta meg olyan az illatom mintha tavaszi virágmezőn sétálnék. Nagyon tartós, elsőre picit tolakodónak hittem, de fél óra múlva olyan illattá szelídül, ami számomra az Illat. Nőies, tartós, virágos, érzéki hatalmas kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Eugenol, Isoeugenol, Limonene, Citral, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol