Estée Lauder

Ár:   20540 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2022. február 10.

Ár:   20540 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Testes, buja virágillatú. Jellemzői: rózsa, jázmin, liliom, vanília.

Ár: 15000 /csere , Eladó: Moncsi044
Állapot: 50/, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes, posta, mpl automata
Ár: 14.500 Ft , Eladó: Gabi678
Állapot: 100 ml / Képen látható hiánnyal, Helyszín: Budapest, XVI., fizetés: Banki utalás vagy személyes átvétel

wallflower87

2023. május 27.

Nagyon egyedi és karakteres, klasszikusan nőies stílusú parfüm. Az ennyire virágos illatok olykor kissé idejétmúlt hatást kelthetnek, szerintem nem is túlzottan passzolnak a stílusomhoz, de ez valami isteni! Leginkább ahhoz tudnám hasonlítani az illatát, mint mikor belépsz egy virágboltba és megcsap a tömény, buja virágillat, ami kerveredik a párás levegő és zöld szárak-levelek aromájával. Tavaszra ajánlott, nőiesebb stílushoz passzol leginkább: libbenő, hamvas hajtincsek, pink ajkak-körmök, lenge ruhák, szoknyák, selyemblúzok, pasztell, virágminta, magassarkúval. Napközben, munkahelyre, csajos programhoz, de akár randira is kiváló választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 27.

Liliom777

2022. február 27.

Amikor anno először kihozták, legalább fél évig folyamatosan használtam, ami nálam nagy szó, mert gyakran szeretek váltani. Időről-időre visszatérek hozzá, mert valóban csodálatosan összerakott mű. Édes-virágos-porossá válik rajtam. A bőrömön hihetetlenül finom. A parfüm és a bőröm imádják egymást:) Folyton megállítanak üzletekben, munkahelyen és kérdezik, “jajj, mi ez a fantasztikus illat?”. Múltkor benzinkútnál a plexi mögött a maszkos eladólány kiáltott fel, hogy “tejóég, megmondanád a parfümöd nevét?!” Virágkosár, napérlelte gyümölcsökkel, egy nagy adag eleganciával. Púderrózsaszîn outfit-tel pedig maga a tökély:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 27.

Greti78

2020. június 21.

Nálam a No.1., végtelenül nőies. 20 évvel ezelőtt kezdtem el használni, újra és újra visszatérek hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 21.

Freesia

2019. október 10.

Nagyon szerettem egy időben, de mire a végére értem az üvegnek, megromlott (cca. egy év alatt) Amíg jó volt, addig viszont imádtam, igazi buja virágcsokor, gazdag, mégis friss, nem tolakodó. Nehéz eldönteni, milyen virágokat érzel benne, mindenből egy picit, de a liliom, a gyöngyvirág tuti ott van :-) A gazdagságával, bujaságával együtt mégis inkább romantikus és rózsaszín, esküvői illatnak is el tudnám képzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 10.

Piri11

2019. július 9.

Friss minta szerzeményemet próbálgattam, annak reményében, hogy szépséges új illatot/illatokat ismerjek meg.
Ma este ennek az illatnak a kis mintája akadt a kezembe.
A nyitása valami nagyon régi, bántó molyirtó szag, ami egy kis idő elteltével HDR által is említett Ajax felmosó "illattal" keveredett.
Nagyon sajnálom, kb, 5 percig bírtam ezt és mentem lemosni.
Gondolom, hogy nem meglepő 1* a véleményem erről az "illatról". :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 9.

Ma este ennek az illatnak a kis mintája akadt a kezembe.
Nagyon sajnálom, kb, 5 percig bírtam ezt és mentem lemosni.
Gondolom, hogy nem meglepő 1* a véleményem erről az "illatról". :(

Dottir

2019. április 19.

Nagyon rég volt egyszer egy mintám belőle, és emlékeztem rá, hogy mennyire tetszett, hát megillatoltam újra és be is szereztem egyet nemrég. Nem mindennapi keveréke a bódító, fajsúlyosabb virágoknak és a zöldes frissességnek. Én jácintot, orgonát, frissen vágott füvet, gyöngyvirágot érzek annak ellenére, hogy elvileg egyik sincs benne.:) Nyár eleji harmatos virágoskert illata, leszáradás után rózsásabb és a vaníliának köszönhetően édesebb.
Nagyon különleges, és sokan megjegyzik, mennyire finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 19.

Nagyon különleges, és sokan megjegyzik, mennyire finom.

Parfuwoman

2018. december 17.

Érthető a sok pozitív vélemény ,szerintem is egy igazán finom illatról beszélhetünk . Kellemesen,krémesen ,lágyan virágos ,picikét pézsmás alappal. Külön nem érzem ki a különféle virágokat ,jól össze van keverve. Bár nem az én illatom,de megérdemli az 5*-ot,tartóssága is jó ,meg az ára sem horror.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 17.

Nenuka

2018. november 10.

Ritkán látom már... a sima pleasures volt nekem, de ez a jobb! Egyszerű, szuper mindennapi volt nekem, bárhova, bármikor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Zsuzska6791

2018. március 5.

Ennél finomabb illatot még nem éreztem. Nagyon intenzív, nagyon tartós, kiváló tavaszi-nyári illat. Már közel 15 éve használom, mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 5.

GSz

2017. május 22.

Isteni illat! Napsütötte, édes,gyümölcsös. Nagyon tetszik, és tartós. Igazi nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

Alkoholok: Alcohol Denat., Cinnamyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Eugenol, Isoeugenol, Limonene, Citral, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.