Estée Lauder

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ZaFi, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2015. október 17.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   márkaboltok

A friss, ragyogó szín egész nap tartós, nem csíkosodik és nem fakul. A rendkívül selymes, enyhe fedésű festék természes ragyogást varázsol a bőrre. Építhető fedése révén intenzívebbé tehető a hatás.

Ár: 5500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: csak kipróbált, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+500 Ft)
KERESEM HOT SIENNA!Estée Lauder Pure Color Blush Pirosító
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: skin
Állapot: Használt is, Helyszín: --, fizetés: Posta ,Foxpost
Boriskajuliska

2018. szeptember 11.

2 árnyalat is meg van már:) a Peach Passion 130-as ill. a Wild Sunset 17-es (ezt itt vettem egy kedves krémmániástól). Mind a kettő gyönyörű!! Az első egy világos rózsaszínes barack, a második egy intenzív barnás barackos vöröses csoda! Pici bronzosítóval használom mind két árnyalatot és hibátlanul teljesítenek egész nap, ha kopnak is egyáltalán nem látszik. Vigyázni kell mert könnyen megszaladhat és akkor jönnek a bohócok:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

ZaFi

2016. május 15.

Peach Passion árnyalat van meg ami szerintem a világos bőr, haj, szem kombinációhoz jól illik.
Tartósságával is elégedett vagyok, természetesebb, enyhe fedésű, így nem kell tartani a "bohóc-smink" hatástól.
Újabb szerzeményem a Pink Kiss, de csak kizárólag pink-lilás smink készítéséhez használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

hajasbaba

2016. április 28.

A csomagolás gyönyörű, bár kezdetben nehezen tudtam kinyitni. Reggeltől estig bírja igazítás nélkül. A kis ecsete is meglepően jól használható. Sajnos megszűnt a gyártása, envy néven és kék tokban lesznek elérhetőek. Kíváncsi leszek rájuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Fredcruel

2016. április 8.

Pink Kiss van meg. Imádom, csak annyira lassan fogy, h az hihetetlen, és már kezdem megunni :S Pedig ez bűn ezzel a pirosítóval szemben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 8.

micirpicir

2016. január 18.

Volt nekem egy Peach Passion árnyalatban. Az üzletben amikor feltették,nagyon tetszett. De nem szerettem,mert sok szín nem került az arcomra,inkább egy barackos fényt adott,így túladtam rajta. Azt gondolom,hogy szerencsés színválasztás mellett,ez egy szerethető termék lehet. A csomagolás nagyon szép /ecset,tükör,ahogy azt kell/, és jó sok van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Carnageous

2016. január 6.

Wild Sunset árnyalat van a birtokomban és semmi rosszat nem tudok mondani. A csomagolása nagyon elegáns és luxus érzetet ad. Maga a pirosító eszméletlenül pigmentált és gyönyörű színe van, szerintem több évig kitart majd. Tartós is, még nap végén is rajtam van, enyhe kopással. A hozzá adott ecset is meglepően használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 6.

LittleBaby

2016. január 1.

Gyönyörűen felvihető, első réteg is az én arcomnak pont elég, szóval nem rétegezem, és így úgyhiszem sokáig jól megleszünk együtt :)
Nem szívesen adtam ki rá először 12000 Ft-ot, de inkább bevállaltam, mert ha megveszem a gagyi (tisztelet a kivételnek..) drogériás pirosítót, ami ráadásul nem is passzolna úgy, mint a fenti (kipróbáltam már előtte ezt az árnyalatot), ezért megvettem, és nagyon jó döntés volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 1.

Antioxidánsok: Lycium Chinense Fruit Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.