Estée Lauder

Ár:   €39   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Wey1122, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. december 26.

Ár:   €39
Kiszerelés:   3,1 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Erős szín, hidratálás, lassú kopás jellemzi az Estée Lauder új rúzsát.

Egyike a márka legmagasabb pigmentációjú rúzsainak (25% intenzív tiszta pigment). Elképesztő, 8 órás merész színhatást ad. A krémes, gazdag formula azonnal hidratál. Az ajkak teltek, formásak, érzékien simák lesznek.

Két ellenállhatatlan finish: Creme (krémes szatén) és Chrome (krémes gyöngyházfényű). Mindkettő teljes fedésű színt biztosít egyetlen mozdulattal.

3000Ft Estée Lauder Pure Color Desire Rouge Excess Lipstick
Ár: 3000Ft+posta , Eladó: csibibo
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Szombathely, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás után postázom is a terméket.
Ár: 10000 Ft , Eladó: BogiJuhasz
Állapot: Sosem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten
kitten

2019. november 19.

Kulfoldon vasaroltam, 411 Clash arnyalatban. Ez az un. 'chrome' formula, nem a 'creme' Hihetetlenul pigmentalt, eleg csak erintenem az ajkakhoz es mar teljes fedest es szint ad. Ennek ellenere nem szarit, sot, mintha hidratalna is. Ez a chrome formula nem maszkal, nem kenodik! A pici csillamok gyonyoruek es nem maszkalnak azok sem a borre.
Maga a szin is gyonyoru, lilaba athajlo ciklamen- nekem sok a hetkoznapokra, igy gyanitom sosem fogom elhasznalni, szinte nem is fogy -mivel tenyleg eleg erinteni az ajakhoz-nem kell "huzogatni".) Soha nem talalkoztam ennyire pigmentalt ruzzsal, pedig sokat hasznaltam mar (E.L. , Clinique, MAC).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 19.

2019. május 15.

Nagyon kíváncsi voltam, hogy tudja-e überelni az EL az Envy rúzsok sikerét. Elsőre azt mondtam, hogy igen, ezzel sikerült, de mostanra felemás érzéseim vannak. Itt jutottam hozzá 3 példányhoz is, amennyiért boltban árulják, annyit kizárt, hogy kiadtam volna. Nagyon pigmentált, erős és egyenletes fedésű, fantasztikus érzés az ajkakon. De a rendkívüli krémessége miatt kissé nehezen kezelhető, úgy tudok vállalható és szép, nem megfolyós eredményt elérni, ha 1. ecsettel viszem fel 2. ujjal viszem fel 3. felkenem a tubusból és ujjal utánadolgozok rajta, beledolgozom az ajkak bőrébe. Simán a tubusból felvive nekem nem tetszik látvány, és a krémessége miatt könnyen megfolyik a kontúrnál. Krémességénél fogva igazi tartósságot ne várjunk tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

Lexi99

2019. március 20.

Hát nem is tudom... ha nem lennék kevésbé hidratált, valószínűleg szétfolyna a számon miközben beszélek. Nagyon érdekes a tesztúrája, erős kontúr ceruzát ajánlok hozzá. Egyébként jól pigmentált és szép a fedése, egész tartós is. A színek is nagyon szépek. Csak a tesztúrája miatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

LengyelB

2018. december 27.

Magyarországon még nem lehet hozzájutni, külföldről kaptam több árnyalatot is ajándékba. Ami a külcsínt illeti a "csomagolásba" azonnal beleszerettem, a mágneszáras arany tok csodás. Ami pedig a "tartalmat" illeti, még a külsőn is túltesz. Szuper tartós formula, szinte egész nap fent maradt az ajkaimon, evés-ivás mit sem változtatott a színén. Annyira pigmentált, hogy szinte elegendő csupán hozzáérinteni az ajakhoz, kiváló a fedőképessége. Ami pedig még inkább szerethetőbbé teszi, hogy ebben a szeles, hideg időben sem szárította ki a számat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. december 24.

Nem kevés éve használom már az EL rúzsait, így nem volt kérdés, hogy ezt az új formulát is ki kell, hogy próbáljam. A 301 Outsmart, korállos árnyalatot sikerült itt a KM-en megvásárolnom, ami a 2019-es év egyik divatszíne lehet. A választásomat nem ez befolyásolta, mivel trendtől függetlenül, évek óta szívesen viselem ezt a színt.
Az EL ismét arany színű tokba öltöztette az új családtagot, nem is akármilyenbe, amin a jól ismert logo most középre került, mint egy kis masni.
Pigmentáltságát az Envy Matte rúzsokhoz tudnám hasonlítani, egyszerűen meghökkentő. Ez a rúzs szerencsére sokkal szebben kopik, mint a matt verzió, ezért jobban is tetszik. A tartóssága is jobb lett, de a 8 óra azért túlzásnak tűnik.
Kedvcsinálónak egy igazi vörös, a karácsonyi hangulathoz:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 24.

Kedvcsinálónak egy igazi vörös, a karácsonyi hangulathoz:

Wey1122

2018. december 1.

Ime megèrkezett Estee Lauder ùj rùzsa!Mèg Nèmetorszàgba sem lehet kapni ìgy aztàn Angliàbòl sikerült beszereznem! Sajnos a szìnt kicsit elszùrtam,az internetes weboldal szerint a Seduce àrnyalat inkàbb egy mauve àrnyalatnak tűnt,hàt a sötètbarna hajamhoz kissè vilàgos lesz.Rùzs krèmes egy àlom ahogy a szàjon siklik,ès fed de nagyon! Szèpen kopik,nem szàrìt! Reggeli zsemle evès,ebèd meg se kottyan neki!Reggel 6 òrakkor sminkeltem,dèlutàn fèl 4 volt mikor igazìtottam rajta! Szìn nem fakul, mondtam màr,hogy nem szàrìt?
Tokja nehèz fèm ami gyűjti az ùjjlenyomatokat kemènyen! Brr màgnessel zàrodik :)
E.L most igazàn nagyot dobott evvel a rùzzsal mèltò utòda az Envy szèriànak! Szegèny pènztàrcàm,màr az ùj àrnyalatot is kinèztem!
Na az àra 39 Eurò, akciòba 29-et fizettem èrte!
Aki teheti pròbàlja ki,erőssen ajànlott kategòria a rùzsimàdoknak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

Na az àra 39 Eurò, akciòba 29-et fizettem èrte!
Aki teheti pròbàlja ki,erőssen ajànlott kategòria a rùzsimàdoknak!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.