Esteé Lauder Pure Color Envy Sculpting Eyeshadow And Blush Palette  2016 Limited Edition

Estée Lauder

Esteé Lauder Pure Color Envy Sculpting Eyeshadow And Blush Palette 2016 Limited Edition

Ár:   21 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2017. március 29.

Ár:   21 500 Ft
Kiszerelés:   6,6 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Az Esteé Lauder 2016-os karácsonyi sminkbőröndjében található sminkpaletta, ami 16 szemhéjpúdert és 3 pirosítót tartalmaz, elején praktikus szájfény tartó rekesszel.

natulcien

2017. július 22.

Nagyon praktikus paletta, ami igazi útitárs, hiszen majdnem minden meg van benne, ami egy jó sminkhez kell. Egy minimumhoz tuti. Egy smink őrültnek persze, mint én, nincs, no, de annak meg a szépség a lényeg. Ugyanis ez a paletta gyönyörű. Nagyon jó színeket tartalmaz. Igazi luxus érzete van. A festékeke nem porolnak. A szájfény tartós, és nem ragadós, bár én nem rajongok a szájfényekért, úgyhogy ez komoly dicséret tőlem. A kontúr-blush-highlihter funkcióhoz is nagyon jól passzol ez a kis csoda. Jó a csomagolás minősége, tehát tényleg el merem vinni magammal utazáshoz. Az egyetlen hátránya, amit észrevettem, hogy nem szereti a szemfesték alapomat. Eddig egyik szemfestékemnek sem volt gondja ezzel a bázissal, csak ennek a terméknek, ami azt jelenti, hogy a nap végégre bizony összecsomósodik a rejtett szemhéjamon. Mivel ez a paletta gyönyörű, és praktikus, kísérletezni fogok, mi az az alap,ami tetszik neki, de mindenesetre emiatt mínusz egy csillag, hiszen egy luxusmárkától tökéletességet vár az ember.

Update: Nem tudom felértékelni, mivel még egy hiányosságot felfedeztem ezzel a palettával kapcsolatban, ami van annyira súlyos, hogy újabb mínusz csillagot kap inkább. A feketéje annyira sem pigmentált, mint egy legalacsonyabb minőségű, gagyi szemfesték. A pupa pupart palettájának matt feketéje dimenziókkal kenterbe veri. A világos színek között is kisebb a különbség használatban, mint az elvárható lenne. Határozottan közép kategória így ez a paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 22.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. május 3.

Mint minden Estée Lauder szemfesték, és egyéb dekorkozmetikai termék, kiváló, vitathatlanul!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 3.

myvettsoprano

2017. március 23.

Nagyon szeretem ezt a palettát, gyönyörű színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 23.

Nagyon szeretem ezt a palettát, gyönyörű színek.

Rendoca

2017. március 12.

Az Estée Lauder karácsonyi bőröndjében jutottam hozzá. Nagyon szeretem, csodás színek vannak benne, amik nem porzanak... igazi minőségi darab. :) Öröm reggelenként vele sminkelni, egy mesés natúr árnyalatokat tartalmazó paletta, amely tökéletes a hétköznapokra és az alkalmakra egyaránt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

jomosono

2017. január 6.

Gyönyörű,minőségi paletta ,jól kihasználható színekkel,Nálam alap darab lett pedig magas a mérce paletta ügyben ,a Clarins dekorkozmetikumokat részesítem előnyben egyébként .
Jól pigmentált tartós színek szép a pirosító színe,és a higlihter is nagyon természetes hatású ,talán a bronzosítója kicsit sárgásabb a bőrre kenve,de ezt leszámítva ,nagyon örülök a megvételének .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 6.

erika81

2016. december 12.

Régen többször is megvettem az Estee Lauder karácsonyi bőröndjét. Eleinte még jónak is tartottam a szemhéjfestéketek, idővel viszont azt vettem észre, hogy rosszabb a minősége, "szárazabb" mint a normál termékek, amiket a boltban külön-külön lehet megvenni. Évekig nem is vágytam rá, az idei kiadás viszont más volt.
A paletta szép, kihasználható színeket tartalmaz. Addig agyaltam rajta, míg a férjem "rábeszélt" hogy vegyem meg! Kellemesen csalódtam a színek pigmentáltságában. Nem potyog, könnyen eldolgozhatóak a színek és egész nap tartanak. A hozzá tartozó pirosító is ugyan olyan csodás, mint a normál kiszerelésű termékek. Miután kipróbáltam a palettát rá kellett jönnöm, hogy szinte az összes színből van már itthon hasonlóm, így megváltam tőle. De aki gondolkodik rajta szerintem nem fogja megbánni, feltéve ha nincs otthon már egy rakás másik szemhéjpalettája! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

NovakneViki

2016. november 21.

Még október végén néztem ki magamnak a karácsonyi sminkbőröndöt, és hála a douglas "joy napi kedvezmény mindenre" meglepetésének sikerült is beszereznem. A szemfesték paletta színei jól kombinálhatók egymással akár nappali visszafogottabb, akár esti csillogósabb smink is elkészíthető vele, a pirosítók közül a harmadik barnásabb pirosító-bronzosító a kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 21.

Hidratálók: Dimethiconol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.