Estée Lauder

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2022. március 24.

Ár:   13 000 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

• egyenletesen színezett és szép ajkak 8 órán át
  • formázza és kerekíti az ajkak formáját
  • viselése során hidratálja az ajkakat
  • intenzíven takar már egyetlen réteggel is
  • krémes állaga kellemes érzést hagy az ajkakon
  • Moisture Complex – segít megőrizni az ajkak hidratáltságát a nap folyamán

20 árnyalatban kapható

Teszt: Estée Lauder Pure Color Envy ajakrúzs

3400,- Estée Lauder Pure Color Envy Lipstick 333 Persuasive
Ár: 3400 , Eladó: pill
Állapot: bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: előre utalással foxpost, személyes átvétel XIII.
Ár: 5000 , Eladó: Fanccso
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest V. Kerület , fizetés: FoxPost előre utalás után

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

juditszep

2021. december 22.

A tökéletes rúzs. vibráló színek, gyönyörű mágnes tokban. Egy fél napot simán kibír a számon. Nem szárít. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 22.

dandelion

2021. december 14.

Tartós, kellemesen hidratáló, káprázatos színekben kapható, jól pigmentált rúzs. Valóban hagy foltot a poháron, de miután beszívódik nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

Barbara2021

2021. november 24.

Igazán nem vagyok nagy rúzsos, de ez a legjobb ruzsom. Amit utálok a ruzsokban, hogy a tartósak szárítjak a számat és nem komfortos viselni. A krémes, hidratáló ruzsok meg kenodnek, kopnak élénkebb szinekben állandó odafigyelest igényelnek. Ez a rúzs elég jó kompromisszum. Nagyon kényelmes, kellemes viselni és szépen kopik. Pár éve egy külföldi utazás során bogarasztam egy fancy drogeriaban, amikor az ott dolgozó lány nagyon kedvesen odalepett, és felajanlotta, hogy bemutat pár terméket. Szabadkoztam, h csak nézegetek,nem hiszem, hogy veszek bármit is. Nem baj, azért hadd mutassa be. És akkor feltette nekem az intense nude árnyalatot, ami annyira jól állt, hogy hihetetlen. Sose gondoltam arra, h barnasabb árnyalatot kellene viselem. De csodásan áll. Azóta vettem itt a kremmanian két másik szint, az egyik egy igazi dögös vörös. Mikor megjott, rögtön kiprobaltam. Semmi előkészítés, csak felkentem hadd lássam, hogy áll. Aztán ittam üvegből, ettem pirítóst, majd beleharaptam egy egész narancsba és meg is ettem. (no comment 😂).Na de mindezek után nézem a tükörben és basszus jól nézek ki. A rúzs bár megkopott kicsit, de továbbra is vállalható, nem ciki és továbbra is látszik a szín az ajkaimon! Egy igazi vörös rúzs ilyen szépen működik. Kell ennél több?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 24.

dunaimano

2021. október 26.

Elegancia és luxusérzet társul ezzel a rúzzsal, és számomra ez a legnagyobb pozitívuma. Simán a számra kenve sajnos nagyon kenődik, ott marad a poháron is, úgyhogy muszáj leitatni zsebkendővel a felesleget, vagy ecsettel felvinni, eldolgozni. Ezután viszont tart, és nem kopik csúnyán. Több színt próbáltam már, most kettő van birtokomban, a többit elajándékoztam. Nagyon krémes, nem szárít, sőt ebben az őszi szeles időjárásban is biztonsággal használom, nem terheli meg a számat. Nem érzem, hogy sokkal többet tudna, mint a feleennyibe kerülő rúzsaim. De mégis van ebben a rúzsban valami, ami miatt jobban szeretem, vigyázok rá, óvom, féltve használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 26.

duchess_g

2021. szeptember 24.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a rúzzsal kapcsolatban. Nem szárít agyon, megfelelően krémes, de ezzel együtt kenődős is, ezért nekem 1 halvány rétegben jobban működött, mint rendesen felkenve. Viszonylag tartós és szépen kopik, de csak akkor, ha halványan kenem fel, egyébként egyszerűen elmaszatolódik az egész, egyáltalán nem megbízható. A színválaszték valahogy nem az igazi, nekem legalábbis.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Dorcsi12

2021. július 13.

Imádom!
A Truth Talking árnyalatban kaptam ajándékba a férjemtől. Nagyon jól hidratálja a cserepedésre hajlamos ajkin, imádom a krémes finishét, nem túl csillogó. Telitalálat volt. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

Imádom!

vocy

2021. május 13.

Nagyon szeretem ezt a rúzst. Még a krémmánia boxban kaptam meg és odavagyok érte. Csodás a színe, élénk és nekem rúzs és maszkálló is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

edinaaaaaa

2021. május 2.

Szép színe van, de sajnos eléggé kenődik, jó pár olcsóbb rúzst használok, amelyek tartósabbak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 2.

Terkabarka

2021. április 26.

Update:
Vásároltam ezt-azt az EL-től, ajándékba érkezett nesszeszerben egy kis kiszerelés a Rose Tea színből, ami egy szép mályvás nude. A színe jól mutat rajtam, minőségben viszont nagyon elmarad az élénkebb társaitól. Max 2-3 óra alatt magától is eltűnik, az ivást sem bírja. Csalódás, -2 pont a kiszámíthatatlansága miatt...

2019. május 27.
Ezt a rúzst csak próbálni volt szerencsém, azt többször is. Viszont nem birtoklok egyetlen színt sem, aminek oka csupán annyi, hogy nem találtam olyan árnyalatot, amit 100%-osan magaménak éreztem volna. Az üzletben gyönyörűnek tűnik a számon, aztán kimegyek természetes fényre és ott már mégsem az, amit keresek. (ennél az árkategóriánál már úgy veszek rúzst, mint alapozót, minden fényben megvizsgálom magamon)
Minőségben csúcs, azaz pont az, amit az ember lánya elvárna egy ilyen áru terméktől. Nem szárít, iszonyat tartós, még evés után is fent marad. Az a fajta rúzs, aminek a krémes fénye egy idő után felszívódik, a szín viszont ott marad nagyon természetesen, érezhetetlenül.
Én a Sensai intense lasting rúzsok között találtam több olyan árnyalatot is, amiért oda vagyok meg vissza és minőségben ugyanez (talán egy hajszálnyival még tartósabb), úgyhogy ha valaki hozzám hasonlóan nem találja meg a szerelem színt ebből a rúzsból, annak jó szívvel tudom ajánlani a Sensai IL rúzsait, árban és minőségben is ugyanez a kategória
Az ízlésem miatt nem vonok le pontot, a rúzs maga tényleg egy csoda :) Lehet mondani, hogy drága, de én már úgy vagyok, hogy inkább legyen kevesebb tökéletesen jó rúzsom, mint több átlagosan rossz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 26.

Update:

2019. május 27.

Karcigabci

2021. április 8.

Dynamic árnyalat van meg. Nagyon kellemes mályvás nude szín. Szépen kopik, kellemes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 8.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Lauryl PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.