Estée Lauder

Ár:   11 700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. július 14.

Ár:   11 700 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált, hidratáló ajakrúzs. Akár 6 órán át tartós.

20 árnyalatban kapható

Teszt: Estée Lauder Pure Color Envy ajakrúzs

Estée Lauder Pure Color Long Lasting Lipstick
Ár: 2000 Ft/db , Eladó: Rejetke
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Lajosmizse, fizetés: Banki átutalással, postai úton, csomagautomaták
Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick - Envious
Ár: 3200,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Serpentina

2020. január 6.

Ajándékba kaptam kis kiszerelésben. Mint az a személy, aki évek óta más márkától nem vett alapozót a Double Wear Stay-In-Place-szel való megismerkedése után, kíváncsian vártam, hogy kipróbálhassam: Nem lettem elragadtatva.
Kendall Jenner, Elle King, nagy színválaszték, - minden, amit ember egy reklámban látni akar, mégis úgy gondolom, hogy messze nem ér annyit ez a rúzs, mint amennyiért vesztegetik, és amekkora felhajtás volt anno körülötte. Még a negyedét sem, pedig a drogériás, mégis kedvenc rúzsaim kerülnek ennyibe.
Eleve szkeptikus vagyok a klasszikus, főleg a fényesebb finishű rúzsokkal, nem nyűgözött le.
A “Rebellious Rose” árnyalat van meg, amit mindenhol egy természetes, közepes tónusú nude rózsaszínnek írnak, - rajtam konkrétan egy enyhén vörössel fűszerezett meleg csokibarna. Ezért nem hibáztatom őket, eleve nem álltak nekem jól soha a meleg, akár csak enyhén is barnás színek.
A kialakításával nem lenne akkora baj: ceruza nélkül is nagyon egyszerűen felkenhető. Inkább matt (nem állagban, csak színben), de van egy nagyon enyhe fénye, ami még az én szájfényt nem tűrő, dúsabb ajkaimon sem lenne annyira előnytelen, ha tartós lenne.
Enyhe karamell illata van.
A tartóssággal akadnak kemény gondok. Egyáltalán nem viselkedik rúzsként, olyan, mint egy pigmentáltabb, kisgyerekeknek gyártott ajakápoló, ami össze-vissza kenődik, rekord idő alatt lekopik, és zsebkendővel azonnal le lehet törölni. Ha iszik az ember, vagy bármihez hozzá ér, ott marad a nyoma.
Összességében nem ér túl sokat. Amennyiért árulják, annyit pláne nem. A drogériás 2000x Ft-osok kenterbe verik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 6.

Enyhe karamell illata van.

wallflower87

2020. január 6.

Nem akarok partigyilkosnak, vagy szőrszálhasogatónak tűnni, de az a véleményem, hogy ez egy erősen túlárazott és túlhájpolt termék. Nekem a Carnal elnevezésű árnyalat van meg, ami egy szuper intenzív, szinte rikító narancsos vörös szín. Én nem tapasztaltam, hogy sokkal többet tudna, mint egy középkategóriás rúzs, talán annyi pozitívumot tudok elmondani, hogy engem nem szárított. De sajnos ezzel el is montam minden pozitívat, sorolom, mik a személyes probmémáim a termékkel:
1. Nem fedeztem fel a 'sculpting' hatást, amivel hirdetik, olyan finishe volt, mint bármelyik krémes rúzsnak
2. Elég zsíros, nehéz érzetet kelt az ajkakon, kissé ragacsos az állaga, ezáltal számomra nem igazán volt komfortos viselet
3. Evés-ivás elég könnyen lehozza. Nyomot hagy a poháron is, tehát folyamatosan ellenőrizgetni kell, ha nem akarunk úgy kinézni, mint Joker
4. Nagyjából 2 év után alkalmankénti, kíméletes használat mellett eltört a tövénél, ami megbocsáthatatlan egy luxuskategóriás termék esetében
Ez utóbbi szinte az összes eddigi Estée Lauder rúzsommal bekövetkezett, őszintén szólva számomra felfoghatatlan, hogy egy ilyen márka miért nem tud egy ilyen súlyos minőségbeli problémát kiküszöbölni. Nagy kár, mivel a márka termékei általánosságban jó minőségűek, azonban a rúzsaikkal nem fogok többet próbálkozni ezek után. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Moni1980

2019. december 17.

A rengeteg pozitív vélemény miatt úgy éreztem nekem is szükségem van egy ilyenre. A 210 Impulsive árnyalat van meg nekem, ami egy nagyon szép, rózsaszínes árnyalat. A csomagolása gyönyörű. Kellemes krémes állaga van, kicsit hidratál is. Viszont sajnos egyáltalán nem tartós, azt mondhatom, hogy a drogériás rúzsaim is tartósabbak. Szóval nekem nagy csalódás, egy ilyen drága rúzstól többet vártam. Még szerencse, hogy féláron jutottam hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 17.

Alsace

2019. november 21.

Az első két EL rúzsomat itt vettem Krémmánián, és azt, kell, hogy mondjam, soha ilyen jó rúzsom még nem volt, messziről leveri az összes drogériás rúzst. Teljes áron is megvenném, mert megéri minden forintját. Simán bírta az evés és az ivást, szépen kopik, alig kell igazítani rajta. Intense nude és a brushed bronze van meg, gyönyörű, jól pigmentált színek, egy álom viselni is. Nem szárította ki a számat sem, egyszerűen beleszerettem a márkába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

tara95

2019. november 14.

Határozottan a kedvenc high-end márkám lett az EL. Krémes, hidratáló, szaténfényű ez a széria, mégis brutál tartósak. A rebellious rose a mindennapi rúzsom, van egy piros is ami szintén levakarhatatlan, érdekes módon ahogy kopik, úgy változik át sötét rózsás színné. Ha ajándékot keresünk, nincs olyan nő aki ellen tudna állni.

Nem tudom mit írjak még. A RÚZS. Az utolsó forintját is megéri :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Nem tudom mit írjak még. A RÚZS. Az utolsó forintját is megéri :)

Lencseee

2019. október 27.

Bevallom, en ezeket mindig a kis estee lauderes ajandek nesszeszerekben kapom. Most epp a rose tea fantazia nevuvel vagyok imadatviszonyban. Barmelyik kvazi ingyenruzsom az EL-tol siman a kozkedvelt mac ruzsok szonvonalan van. Azert 6 orat sosem bir, de barhanyszor ujrakenheto, apolja az ajkaimat, nagyon szep nude-os arnyalatokat tesznek mindig a nesszeszerekbe, szoval, en boldog vagyok veluk...es a hasznalatuk kozben. Mivel kedvenc lett, igy 4 csillag, de igazabol ez sem a vilagmegvalto, soha le nem cserelem kategoria...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

legallybrunette

2019. augusztus 21.

A Rebellious Rose ezer éve hűséges kísérőm. Igaz, sok újdonság elcsábított azóta, hiszen mindig van új és újabb, a szépségipar határozottan menetel előre, terelgetnek, elhitetik veled, hogy van még jobb, még tartósabb. Beetetik, hogy most éppen ez vagy az a divat, kend papírmattra a szád, használj folyékony rúzst, a ceruza forma az igazi stb., stb.
De olyan jó érzés, hogy ez mindig ott van a polcon. Vitatkoznék az egyik előttem szólóval, ez az árnyalat nem korallos-téglás szín, ha az lenne, nem is használnám, mert azok ocsmányul állnak rajtam a hideg alapszínű bőrömmel. Kissé pinkes alapszínű pirosas-bogyós árnyalat, de nem túl sötét, nem túl világos, univerzális, négyévszakos rúzs. A Maybelline Hollywood Redje ennek jó dupeja. Csak éppen hiányzik belőle az a luxus érzés, amit ez nyújt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Kamea

2019. augusztus 8.

A Rebellious Rose és a Powerful árnyalatok lettek az enyémek, amik egy karácsonyi ajándékcsomag részét képezték és itt, a KM-án sikerült megvásárolni, egy kedves eladótól.
Rebellious Rose: fényes finishű, rózsás-korallos-téglavöröses árnyalat, krémes állagú, tartós.
Powerful: egy nem harsány, üde rózsaszín árnyalat, krémes állagú, tartós.
A csomagolás letisztultan elegáns, a rúzsok aranypongyolába vannak bujtatva. Mivel a csomagolás kialakítása nem henger alakú, hanem szögletes, így alkalmas volt arra, hogy a kupakján egy tükröcskét is elhelyezzenek, amiben bármikor könnyen és elegánsan megigazíthatjuk a szájsminkünket. Elsősorban evés után van erre szükség, különben annyira hűséges, hogy csak sminklemosóval lehet a szánkról eltávolítani.
A Powerful kitűnő nyári viselet, a Rebellious Rose ugyancsak alkalmas a nyári napokra, de ugyanúgy viselhető a szürkébb idő beköszöntével is. El tudom képzelni alkalmakra, és dolgos hétköznapokra is.
Boldog vagyok, hogy enyém lehetett ez a két univerzálisan viselhető szín!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Powerful: egy nem harsány, üde rózsaszín árnyalat, krémes állagú, tartós.
Boldog vagyok, hogy enyém lehetett ez a két univerzálisan viselhető szín!

orchidea8627

2019. július 29.

Csodálatos ennek a rúzsnak a formulája, géles-krémes, szaténfényű, hidratál és viszonylag tartós is.
Desirable nagyon szép világos természetes, nem túl hideg rózsaszín, azonban ha szárazabb a szám akkor ez a szín hajlamos kiemelni a szárazabb részeket, erre figyelni kell.
Nemrég beszereztem egy kicsit sötétebb, de szintén rózsaszínes árnyalatot, a Nude Mood-ot, gondolom azért mert ebben kevesebb a fehér pigment, sokkal kevésbé emeli ki a száraz részeket ha épp van olyan. Imdom az állagát és az érzését, nagyon kellemes érzés viselni.
Sok új szín van már úgy láttam a legutóbb a szaküzletben, de még mindig úgy látom hogy a nude vonalon lenne mit bővíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

fagas

2019. július 29.

Eltöprengtem, lehet-e majd' 130, 90%-ban dicsőítő vélemény után vmi újat hozzátenni ennek a csodának a véleményezésénél? Nyilván nem,:-) de nem is baj. Minden elmondatott/leíratott már előttem. Én is imádom, számomra a Rúzs maga.:-), semmi nem ér a nyomába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 29.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Lauryl PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.