Estée Lauder

Ár:   11 700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. július 14.

Ár:   11 700 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált, hidratáló ajakrúzs. Akár 6 órán át tartós.

20 árnyalatban kapható

Teszt: Estée Lauder Pure Color Envy ajakrúzs

Ár: 6000 ft + posta , Eladó: ZsuzsaTinku
Állapot: Használt, Helyszín: Vecsés, fizetés: Fizetès banki utalással, postával küldöm
Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick - 535 Pretty Vain
Ár: 5000 , Eladó: Csontty
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta banki átutalás után, vagy személyes átvétel a Nyugati környékén készpénzes fizetéssel

edinaaaaaa

2021. május 2.

Szép színe van, de sajnos eléggé kenődik, jó pár olcsóbb rúzst használok, amelyek tartósabbak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 2.

Terkabarka

2021. április 26.

Update:
Vásároltam ezt-azt az EL-től, ajándékba érkezett nesszeszerben egy kis kiszerelés a Rose Tea színből, ami egy szép mályvás nude. A színe jól mutat rajtam, minőségben viszont nagyon elmarad az élénkebb társaitól. Max 2-3 óra alatt magától is eltűnik, az ivást sem bírja. Csalódás, -2 pont a kiszámíthatatlansága miatt...

2019. május 27.
Ezt a rúzst csak próbálni volt szerencsém, azt többször is. Viszont nem birtoklok egyetlen színt sem, aminek oka csupán annyi, hogy nem találtam olyan árnyalatot, amit 100%-osan magaménak éreztem volna. Az üzletben gyönyörűnek tűnik a számon, aztán kimegyek természetes fényre és ott már mégsem az, amit keresek. (ennél az árkategóriánál már úgy veszek rúzst, mint alapozót, minden fényben megvizsgálom magamon)
Minőségben csúcs, azaz pont az, amit az ember lánya elvárna egy ilyen áru terméktől. Nem szárít, iszonyat tartós, még evés után is fent marad. Az a fajta rúzs, aminek a krémes fénye egy idő után felszívódik, a szín viszont ott marad nagyon természetesen, érezhetetlenül.
Én a Sensai intense lasting rúzsok között találtam több olyan árnyalatot is, amiért oda vagyok meg vissza és minőségben ugyanez (talán egy hajszálnyival még tartósabb), úgyhogy ha valaki hozzám hasonlóan nem találja meg a szerelem színt ebből a rúzsból, annak jó szívvel tudom ajánlani a Sensai IL rúzsait, árban és minőségben is ugyanez a kategória
Az ízlésem miatt nem vonok le pontot, a rúzs maga tényleg egy csoda :) Lehet mondani, hogy drága, de én már úgy vagyok, hogy inkább legyen kevesebb tökéletesen jó rúzsom, mint több átlagosan rossz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 26.

Update:

2019. május 27.

Karcigabci

2021. április 8.

Dynamic árnyalat van meg. Nagyon kellemes mályvás nude szín. Szépen kopik, kellemes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 8.

SzM88

2021. március 16.

A Rebbelious rose árnyalatot vettem meg kis kiszerelésben. Vírus miatt próba nélkül. Nekem ez az árnyalat kicsit öreges. Maga a rúzs jó, bár még csak itthon próbáltam ki. Nem ragad, nem szárító, jó érzés viselni. Viszont szerintem ennyit nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

floracska6

2021. március 9.

A Knockout Nude árnyalatot birtoklom ami egy gyönyörű nude szín, itteni csere révén jutottam hozza es nagyon szeretem. DE nem igazan erzem a minősegi különbseget a Max factor nude ruzsomhoz képest ami kb. 2000 Ft volt, tartósságban, pigmentaltsagban ugyanaz körülbelül a kettő. Tehát szerintem erősen tul van hypolva, eredeti aron nem eri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

lilaszilva

2021. február 13.

Maga a CSODA! Sosem értettem, hogy alakulhat ki ekkora rajongás egy termék körül, hiszen mindenkinek más az igénye, mást szeret. Viszont mióta kipróbáltam, már látom.
Két árnyalatom van: Rebellious Rose és Knockout Nude. Az előbbit kis kiszerelésben ajándékként kaptam, az utóbbit karácsonyi boxban vettem. Magamtól nem biztos, hogy szánok ennyi pénzt egy rúzsra de mekkora szerencse, hogy hozzám kerültek! Szerintem már semmi újat nem tudok hozzátenni az itteni "áradozásokhoz" :D A színek eleve csodásak, rajtam gyönyörűen mutatnak. A krémes állagától elájulok (rettentő hamar kiszárad a szám, így ez hatalmas pluszpont), illata finom és az a luxus érzés, amikor felkened... meg kell tapasztalni. Tartóssága is szuper. Nem állítom, hogy 8órán át evés ivás mellett is ugyan úgy néz ki, de szerintem ez eleve hamis elvárás egy rúzstól. Viszont szinte észrevehetetlenül kopik, és nem mászkál el onnan ahova felkented. Azt hiszem rajongó lettem. :) :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Dodo2017

2021. február 9.

Beauty box-ban volt, és teljesen odavagyok érte! A tartója azzal a pici mágnessel, a színe, az állaga ahogy siklik az ajkamon! Csodás! Nem tartós, de szépen kopik, és egyáltalán nem szárít. Kérek még 😉!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 9.

mattmania

2021. február 6.

Envious szín van meg, a csomagolás gyonyoru de maga a ruzs olyan mehhh... ennyi pénzért elvártam volna hogy legalább egy pohár vizet megtudjak inni anélkül hogy újra kelljen kenni... ez nem jött össze. A színe szép és egész kényelmes viselet de nem szerettem bele és macerás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 6.

Szilviams0118

2021. február 1.

az 539-es árnyalat van meg, egyszerűen gyönyörű, szuper pigmentált, a csomagolása pedig luxus érzetét kelti. a tartóssága lehetne jobb, de minden más jó tulajdonsága kárpótol érte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

arizona07

2021. január 4.

Egy közel 12 ezres rúzsról beszélünk, ami igen drága. Biztos vagyok benne hogy a kategóriájában van nála olcsóbb ám hasonló képességekkel bíró ajakrúzs a piacon. De aki kedveli az eleganciát és hajlandó is rá költeni, még ha csak 1 db ilyen vagy hasonló rúzs formájában is, miért mondana le arról a pillanatnyi luxus érzésről, amikor elő kell kapnia megigazítani a rúzsát? Én szeretem a high-end termékeket, de csak akkor ha a belső is ugyanolyan értékes mint a csomagolása. Ez a termék kompletten maga a klasszikus elegancia, visszafogott minőségi a csomagolása és a rúzs is, öröm elővenni és használni. A rúzs maga nagyon szépen pigmentált, már elsőre teljes fedést nyújt, kellemesen krémes textúrájú, miközben tényleg hidratál. Ebből kifolyólag ne várjuk már el, hogy bármit iszol, eszel nem fog kenődni. Az a matt vagy folyékony rúzsok privilégiuma. Szerintem ez a krémes állagához képest igenis tartós! Persze leheletnyit látni a poháron és a ruhán is meglátszik ha hozzáér véletlenül, de nagyon visszafogottan és szépen kopik. A nyomát látod, de a szádon még mindig úgy néz ki mintha nem történt volna semmi. Ami meglepett, hogy a szám belső részén is tartós maradt a rúzs és a sarkokban sem gyűlt össze. Kellemes vaníliás illata van, egyátalán nem tolakodó. 538-as Power Trip árnyalata landolt nálam, ami kinézetre egy melegebb, mély pirospaprika (amolyan Russian Red) árnyalatnak tűnik, ám felkenve meglepően hidegebb, meggypiros tónusú, amit nem is bánok, mert sokkal jobban állnak a hűvösebb árnyalatok. Primert érdemes hozzá használni (de mihez nem), az ajakszélekről nem igazán csúszkál, de ha picit túlmennél a vonalon, nehezebb vele szép kontúrt rajzolni, így oda nem árt egy ceruza. Egy habzsi-dőzsire nyilván nem ezt választanám, de egy irodai munka napon, vagy egy alkalmi eseményen hű társ tud lenni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Lauryl PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.