Estée Lauder

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. február 9.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált, hidratáló ajakrúzs. Akár 6 órán át tartós.

20 árnyalatban kapható

Kiszerelés: 3,5 g

Teszt: Estée Lauder Pure Color Envy ajakrúzs

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick - Rebellious Rose
Ár: 5000,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Ár: 4000 HUF , Eladó: Cassie25
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, Vác, fizetés: Személyes átvétel vagy posta ( a termék ára nem tartalmazza a postaköltséget)
Boriskajuliska

2019. április 3.

Egy újabb tökéletes rúzs! Itt sikerült beszereznem egy kedves KM-es lánytól egy vadi új 320 Defiant Coral árnyalatot. Ez egy élénk ici pici rózsaszanes beütésű coral piros árnyalat. Nagyon sok hasonló árnyalatú rúzsom van de minegyik más egy picit:) Én ősz tipús vagyok ezért minden coralos szín jól áll, de azt gondolom hogy a tavaszi színvilágú lányok kivételével (de talán nekik is ) tökéletes választás lehet. Állagra nagyon krémes, nem matt puha ajkakat varázsol és nem csak érzetre látványra is! Erősen pigmentált és tartós de élénségéből adódóan precízen kell felvinni! Rúzsrajongóknak kötelező:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 3.

Azalea

2019. április 3.

A neon azàlea a kedvenc àrnyalatom, többször újravettem.Élénk ciklàmen, egész tartós,nem szàrìt. Most fogyott el és még nem tudom, újraveszem-e,mostanàban a matt rúzsokat jobban szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

idonthaveaname

2019. március 29.

Ez A vörös rúzs! Egyszerűen csodálatos! Sok rúzsom van, de a vörösből csakis jót szabad venni szerintem, mert ha nem szép, az minden más színnél jobban feltűnik. Egy nagyon kedves krémmániástól vásároltam meg kb harmadáron, aminek nagyon örültem, mert alapesetben ez az elérhetetlen kategória. A gyönyörű Vengeful Red van meg, ami sem nem fényes, sem nem matt, valahol a kettő közt, egy finoman ragyogó textúra. Nagyon tartós, persze nekem egész napot nem bír ki, viszont tényleg minimális igazítást igényel, és szépen is kopik, szóval nem feltűnő, ez az én mániám, hogy szeretem, ha a rúzsom tökéletes. Viszont gondosan kell vele dolgozni, mert bár nem szárít, mégis ajánlom, hogy szépen aláhidratáljon, aki használja, mert különben nem tökéletes a végeredmény. Nekem gyorsan kiszárad az ajkam, ezért én a hidratálót néha rádolgozom, és úgy kenem újra. A csomagolása is nagyon elegáns, pedig én az Elvileg egyszerűbb, ajándékcsomagban előfordulót vettem meg, de így nagyon kifinomult. Még egy kellemes illata is van. Összességében álomszép, és mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Moncsika73

2019. március 12.

Legújabb márka szerelem😊 eddig MAC rajongó voltam, csak a márka rúzsait használtam , szép gyűjtemények van belőle. Azonban a múlt héten megvásároltak az első EL rúzsomat, majd a tegnap napon ismét szert tettem egy újabb rúzsra az intense nude árnyalatra. Nagon szép hétköznapi árnyalat, szépen egységesen kopik, az ivást jól toleràlja. Imádom ❤️ Azt hiszem elpártolok a MAC márkától🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 12.

Fehereszti

2019. március 9.

A legjobb minőség, amit matt sima klasszik rúzsban próbáltam. Gyönyörűen felvihető, egyenletesen fed, hidratál mégis teljesen matt, nagyon tartós és nagyon pigmentált. Szinte nem is tud kopni, mert az ajkakat ilyen érdekesen tartósan beszínezi és konkrétan alig észrevehető a kopása. Nekem a Pink Azalea árnyalat van meg, ez egy élénk rikító pink, nyáron csúcsszuper. A legjobb rúzsom, a MAC-et is tudja überelni. Nem kérdés, 5 csillagos! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

fdorottya

2019. február 26.

Imádom! Tartós, nem kenődik, szuper színek. Ára húzos, de úgy gondolom, hogy aki szeretne egy igazán tartós rúszt annak megéri. EL termékekben még nem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Nola77

2019. február 12.

Ha rúzs, akkor csak az Estée Laduer nálam. Nincs vastag szám, de én ezekkel a termékekkel csodásan ki tudom emelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

infinite01@freemail.hu

2019. január 30.

Nem tudtam dönteni az intense nude és az irresistible között.. ebből a két árnyalatból nem nagyon láttam még ezelőtt ilyen szépet semmi másból. Mindig vagy túl barna vagy túl lilás, de ezek pont tökéletes nude-ok egy nap barnította bőrhöz. (Világos bőrűeknek inkább a desirable)

nem szárít.. de az Armani sheer D'armani ruzsok jobban hidratalnak ennel.
Elég tartós. Szépen kopik, egyenletesen, nem látszik amikor tűnik el, olyan mintha mindig egyel vilagosabb arnyalat lenne rajtam.
Intense nude: tökéletes bármilyen alkalomra, mályvás szín ahogy a többiek is írták.
Dynamic: a legtöbb rózsás árnyalat bénán áll nekem, vagy öregít vagy rendellenes. Ez kivételesen természetes és üde.
Az intense nude tokeletes munkaba jaros, vagy hetkoznapra amikor nem akarsz feltuno ruzst hasznalni. Nagyon termeszetes hatasu.
Az Irresistible is szuper, sotetebb mint az intense nude, kicsit lilasabb. Jo barna es kek szemhez es hajhoz egyarant. Jolly joker.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

nem szárít.. de az Armani sheer D'armani ruzsok jobban hidratalnak ennel.

Tinus96

2019. január 28.

Állítani merem, hogy a MAC mellett az egyik legtartósabb, legpigmentáltabb rúzs ebben az árkategóriában.
Ha elfogyott én biztosan újra veszem. A kellemes illat mellett még a étel-ital teszten is átmegy(tűlélt egy hambi evést) és alig kopott valamit :)
Csak ajánlani tudom!!
Megy az 5 csillag!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Csak ajánlani tudom!!
Megy az 5 csillag!! :)

Kremcica

2019. január 18.

Közeledik hogy elfogyjon és picit változott a korábbi véleményem. Imádom a színét, eszméletlen pigmentált, egyszeri áthúzással is könnyen túlzásba lehet esni. Szépen simítja az ajakredőket, kellemes viselet a krémes állaga miatt. De pont emiatt le is vonok egy csillagot mert nagyon hamar elcsúszik és kenődik, szájkontúrceruza nélkül nem is ajánlom senkinek. A korábban említett Mac rúzsom (Twig, szintén szatén finis) ehhez képest sokkal keményebb, de egyúttal nem is kenődik, tartósabb.

Dynamic árnyalathoz jutottam hozzá egy kedves krémmániás jóvoltából. Köszönöm innen is. :) Őszintén szólva az eredeti árát sokallom, és bár minden ízében minőségi termék nem éri meg amennyit kérnek érte. A mágneses zár nagyon fancy, a kék csomagolás tényleg csodaszép. Most rendeltem egy szatén finishű Mac rúzst, kíváncsi vagyok ahhoz képest milyen lesz. Az árnyalatom amúgy kellemes krémes, jól kenhető, nekem nem csúszkál és meglepetésemre tökéletes telitalálat az árnyalata. Az ivást még jól bírja, az evést főleg ha zsíros-olajos azt már nem. Mondjuk én már rég feladtam hogy olyan klasszikus tekerős krémes rúzst találjak ami olyan tartós tud lenni mint egy folyékony matt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Lauryl PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.