Estée Lauder

Ár:   11 700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. július 14.

Ár:   11 700 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált, hidratáló ajakrúzs. Akár 6 órán át tartós.

20 árnyalatban kapható

Teszt: Estée Lauder Pure Color Envy ajakrúzs

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick Envious árnyalat
Ár: 3.200,- plusz posta vagy foxpost , Eladó: Melpa
Állapot: Új, teljes méret, csak a fotó erejéig bontott, Helyszín: Budakeszi , fizetés: Budakeszi és környéke,budai régió vagy posta vagy foxpost
Ár: 4500 Ft , Eladó: Barbaraa
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta/foxpost vagy személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

reteszke

2020. június 30.

A legjobb rúzsok, amit valaha próbáltam, pedig rúzsfüggő vagyok. Szerintem veri a Mac rúzsokat- árban is :) Egy minivel kezdődött Irresistible árnyalatban, amit nagyon szerettem és el is használtam. Tervezem, hogy újra megveszem, csak várom, hogy csökkenjen a készletem. 🤷🏻‍♀️
- teljes méretben a Defiant Coral árnyalat van meg, ami egy gyönyörű nyári szín. Sajnos ezt nem használom olyan sokszor és már rájöttem, hogy inkább a hideg pirosak állnak jól, ez pedig narancsos-korall.
- egy minikém van Envius árnyalatban még- csodás piros.

Szép színek, hidratálnak, tartósak ( nem a mattokhoz viszonyítva- csak úgy rúzsfronton). Szeretem, hogy megfogjak a számat nem csak úgy rajta mászkálnak. Nagyon szuper! Megéri! Aki nem biztos a vételben szerezzen be egy minit- majd az meggyőzi! Hiszen nekem is így kezdődött a ❤️...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

- egy minikém van Envius árnyalatban még- csodás piros.

Maze

2020. június 18.

Rebellious Rose minim van, és őszintén szólva inkább matt rúzs párti vagyok. Beauty Box-ban volt és nem zárkóztam el előle. Nagyon tetszik a színe, az állaga, nagyon tartós. A matt elfogultságomból kicsit sikerült is kizökkenteni, tervezem még más árnyalatát is kipróbálni. Ja és imádom, hogy van mini. Max csillagos! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

bernadettu

2020. április 20.

Nekem egy Rebellious Rose minim van, szépen kopik és nem szárít, kellemes viselet.
Imádom hogy olyan luxus érzetű a csomagolása és a mini kiszerelés miatt a legkisebb táskába is elfér.
Nálam a lélektani határ amit egy rúzsra hajlandó vagyok kiadni az a Mac szintjén van, szóval nem hiszem hogy a közeljövőben rohanok más szinekbol bevásárolni de ha a miniket ajándékba adják vásárlás mellé pl., valószínűleg lecsapok rájuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Amadea

2020. március 31.

Anno a G-napok idején vettem egy árnyalatot (Tumultuous Pink), aztán a zsibin újítottam be egy matt változatot (Unattainable), majd itthon megállapítottam, hogy sikerült két, a finish-üket leszámítva majdnem teljesen megegyező árnyalatot vennem, és a TP-től megváltam, mert rám nem tett mély benyomást.
Az áttörést vicces módon két mini, a Rebellious Rose és az Envious hozta meg, valahogy sokkal jobban szeretem őket felkenni, mint anno a TP-et. A Rebellious Rose rajtam a reggeli világításban majdnem barnás nude, élesebb fényben mlbb szín, aminek azért örülök, mert az erős szemsminkeket nagyon szépen kiegészíti.
Az Envious halványpiros, a könnyű fedése miatt nem hívja fel magára annyira a figyelmet, ezért bátrabban hordom, mint pl. a MAC Redet.
Ezeknek a miniknek nincs olyan bumszli formája, mint a nagy testvéreinek, könnyen, gyorsan felapplikálhatóak. Mivel nagyon hidratálóak, nálam kiesnek a forgalomból a reggelinél, de ez nem zavar (már sokszor elmondtam, hogy inkább kopjon le szépen egy rúzs, minthogy cafatokban fenn maradjon).

Szóval kezdem átérezni, miért szeretik annyian ezt a rúzst, természetesen szeretném minél több színen tesztelni az újdonat érdeklődésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

Jucccc

2020. március 7.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, maximálisan pontosan leírta, amit tudni kell erről a termékről. Nekem ugyan más színek a kedvenceim, például rajtam a legjobban a Desirable árnyalat mutat jól, engem öregít a Rebbelious Rose, viszont őt meg szeretem pl nagyon vékonyan feltenni (akkor valóban természetes ajakszínt ad), vagy szájfény alá kenem fel.
Valójában ajakápoló mániám van kb 10 éves korom óta, egyszerűen nem viselem el, ha nem érzem hidratáltnak az ajkaimat. Olyan terméket kerestem, aminek színe is van (de nem olyan gagyi jellegzetes ajakápolós színe), ezért inkább hidratálós rúzst kerestem. Ő az. Nagyon sokáig hidratál, nem kell folyton újra kenegetni. Irtó szépen, természetesen kopik, nem foltosan, de a színe is nagyon tartós, a hidratáltság mellett. Ha rúzs, akkor csak ő. Már nem kísérletezgetek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

tara95

2020. február 13.

Határozottan a kedvenc high-end márkám lett az EL. Krémes, hidratáló, szaténfényű ez a széria, mégis brutál tartósak. Ha ajándékot keresünk, nincs olyan nő aki ellen tudna állni.

Nem tudom mit írjak még. A RÚZS. Az utolsó forintját is megéri :)

Nos, még mindig visszajövök áradozni, mert 24 évesen azért az ember már igyekszik átállni a minőségre a mennyiség helyett. Vagyis egy tökéletes, a természetes ajakszínhez közelítő rúzs (rebellious rose), egy meleg barackos nude amit ezer éve kutattam (insatiable ivory), egy málnapiros (envious) és egy igazi dögös vörös után (nem ez a széria, de EL) úgy érzem, hogy nem kell több. Nem kell több pár ezer forintos béna drogériás sz*r, nem kell több felesleges pénzkidobás, csak azt sajnálom, hogy amennyit kidobtam az ablakon, abból mind ezeket vehettem volna. Anyukám nem sminkel, de számomra az egyik első dolog lesz, hogy (ha lesz) a leendő lányomnak ezt fogom megtanítani. Minőség, nem mennyiség. Az ár meg nevetséges, a legtöbb árnyalat itt van a zsibin újonnan...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Nem tudom mit írjak még. A RÚZS. Az utolsó forintját is megéri :)

Mesike91

2020. február 4.

Nagyon-nagyon vártam, szabályosan szerelmes lettem beléjük, miközben olvasgattam a véleményeket, videókat néztem. Már nem is tudom, hogy jutottam el odáig, hogy karácsony körül rendeljek 2019-es ünnepi rúzs szettet. Óriási boldogság volt nagyjából egy darab áráért 5-öt kapni. A csomagolása csodás. Sajnos ezek nem a mágneseszárúak. A színskála lefedi az igényeket, csak nem az enyémet. Igaz a két világosat viseltem már nyilvánosan. Talán a piros áll a legjobban. Viszonylag tartósak, persze nyomot mindenhol hagynak. A lilához merszem még nem volt, a téglás barnás vöröses szín alapból nem a szívem csücske. Eleinte fényes, de nem úgy, mint vártam. Aztán bemattul, akkor jobban tetszik, és abban a formában egész tartós is. Illata jó. Sculpting hatás abszulút nem érezhető, pedig vastag ajkaim vannak. Többet nem veszek, örök szerelmem a MAC marad. Próbának jó volt, csak félek, hogy rám rohad. Eladáshoz túl szép, de még lehet, hogy új gazdája lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Serpentina

2020. január 6.

Ajándékba kaptam kis kiszerelésben. Mint az a személy, aki évek óta más márkától nem vett alapozót a Double Wear Stay-In-Place-szel való megismerkedése után, kíváncsian vártam, hogy kipróbálhassam: Nem lettem elragadtatva.
Kendall Jenner, Elle King, nagy színválaszték, - minden, amit ember egy reklámban látni akar, mégis úgy gondolom, hogy messze nem ér annyit ez a rúzs, mint amennyiért vesztegetik, és amekkora felhajtás volt anno körülötte. Még a negyedét sem, pedig a drogériás, mégis kedvenc rúzsaim kerülnek ennyibe.
Eleve szkeptikus vagyok a klasszikus, főleg a fényesebb finishű rúzsokkal, nem nyűgözött le.
A “Rebellious Rose” árnyalat van meg, amit mindenhol egy természetes, közepes tónusú nude rózsaszínnek írnak, - rajtam konkrétan egy enyhén vörössel fűszerezett meleg csokibarna. Ezért nem hibáztatom őket, eleve nem álltak nekem jól soha a meleg, akár csak enyhén is barnás színek.
A kialakításával nem lenne akkora baj: ceruza nélkül is nagyon egyszerűen felkenhető. Inkább matt (nem állagban, csak színben), de van egy nagyon enyhe fénye, ami még az én szájfényt nem tűrő, dúsabb ajkaimon sem lenne annyira előnytelen, ha tartós lenne.
Enyhe karamell illata van.
A tartóssággal akadnak kemény gondok. Egyáltalán nem viselkedik rúzsként, olyan, mint egy pigmentáltabb, kisgyerekeknek gyártott ajakápoló, ami össze-vissza kenődik, rekord idő alatt lekopik, és zsebkendővel azonnal le lehet törölni. Ha iszik az ember, vagy bármihez hozzá ér, ott marad a nyoma.
Összességében nem ér túl sokat. Amennyiért árulják, annyit pláne nem. A drogériás 2000x Ft-osok kenterbe verik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 6.

Enyhe karamell illata van.

wallflower87

2020. január 6.

Nem akarok partigyilkosnak, vagy szőrszálhasogatónak tűnni, de az a véleményem, hogy ez egy erősen túlárazott és túlhájpolt termék. Nekem a Carnal elnevezésű árnyalat van meg, ami egy szuper intenzív, szinte rikító narancsos vörös szín. Én nem tapasztaltam, hogy sokkal többet tudna, mint egy középkategóriás rúzs, talán annyi pozitívumot tudok elmondani, hogy engem nem szárított. De sajnos ezzel el is montam minden pozitívat, sorolom, mik a személyes probmémáim a termékkel:
1. Nem fedeztem fel a 'sculpting' hatást, amivel hirdetik, olyan finishe volt, mint bármelyik krémes rúzsnak
2. Elég zsíros, nehéz érzetet kelt az ajkakon, kissé ragacsos az állaga, ezáltal számomra nem igazán volt komfortos viselet
3. Evés-ivás elég könnyen lehozza. Nyomot hagy a poháron is, tehát folyamatosan ellenőrizgetni kell, ha nem akarunk úgy kinézni, mint Joker
4. Nagyjából 2 év után alkalmankénti, kíméletes használat mellett eltört a tövénél, ami megbocsáthatatlan egy luxuskategóriás termék esetében
Ez utóbbi szinte az összes eddigi Estée Lauder rúzsommal bekövetkezett, őszintén szólva számomra felfoghatatlan, hogy egy ilyen márka miért nem tud egy ilyen súlyos minőségbeli problémát kiküszöbölni. Nagy kár, mivel a márka termékei általánosságban jó minőségűek, azonban a rúzsaikkal nem fogok többet próbálkozni ezek után. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Moni1980

2019. december 17.

A rengeteg pozitív vélemény miatt úgy éreztem nekem is szükségem van egy ilyenre. A 210 Impulsive árnyalat van meg nekem, ami egy nagyon szép, rózsaszínes árnyalat. A csomagolása gyönyörű. Kellemes krémes állaga van, kicsit hidratál is. Viszont sajnos egyáltalán nem tartós, azt mondhatom, hogy a drogériás rúzsaim is tartósabbak. Szóval nekem nagy csalódás, egy ilyen drága rúzstól többet vártam. Még szerencse, hogy féláron jutottam hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 17.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Lauryl PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.