Estée Lauder

Ár:   11 700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. július 14.

Ár:   11 700 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált, hidratáló ajakrúzs. Akár 6 órán át tartós.

20 árnyalatban kapható

Teszt: Estée Lauder Pure Color Envy ajakrúzs

Estée Lauder Pure Color Long Lasting Lipstick
Ár: 2000 Ft/db , Eladó: Rejetke
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Lajosmizse, fizetés: Banki átutalással, postai úton, csomagautomaták
Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick - Envious
Ár: 3200,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
laural

2015. december 30.

A 440-es, "irresistible" árnyalat van meg, ez eddig az első EL rúzsom, és igen, ez egy szuper rúzs. A drogériás termékekhez képest óriási a különbség, de még a MAC rúzsomnál is érezhetően jobb, sokkal krémesebb, hidratáltan tartja az ajkakat, és eszméletlenül tartós. MAC primerrel használva még az evést is túlélte rajtam. Az árnyalat pedig nagyon passzol hozzám, eleve sötét színű a szám, ezért hiába tűnt először túl sötétnek ez a tónus, felkenve igazán meg voltam elégedve a látvánnyal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

Anheszenamon

2015. december 26.

UPDATE2: Menthetetlenül beleszerettem az Envybe. Immár 4 csodás szín boldog tulajdonosa vagyok: Intense Nude, Dynamic, Desirable, Eccentric
Sok más rúzsom van, de legtöbbször ezek után nyúlok, ha sminkelek. Imádom! Gyönyörű ajkakat varázsol, tényleg csak szuperlatívuszokban tudok nyilatkozni róla. Vágyom még a Rebellious Rose és Defiant Coral árnyalatokra is. Ja, és az összes többire is :)

UPDATE: Megszereztem a Dynamic árnyalatot is. Egyszerűen imádom! Szintén itt a Krémmánián csaptam le rá. Sötétebb rózsaszín, mint amire számítottam, de tökéletes! A színe leírhatatlan. Még az ajkakra való felvitel is egy élmény. Hihetetlenül pigmentált, szóval tökéletes, na! Következő kiszemeltem az Irresistible lesz! Végre le tudtam csekkolni a színét Douglasben.

Ez az első high end rúzsom és itt a Krémmánián vásároltam egy nagyon kedves lánytól. Nagy elvárásaim voltak a termékkel szemben, hiszen itt is csupa jót olvastam róla. Nekem az Intense Nude nevű árnyalat van meg. MESÉS! Az állaga, a csomagolása, a finishe, egyszerűen ő a tökéletes RÚZS. Nagyon tetszik a mágneses csomagolás, de igazán akkor lepődtem meg, amikor felkentem az ajkaimra. Csak úgy siklik. Felvitelkor krémesen lágy az állaga, de mégsem csúszik el, nem kenődik. A színe fantasztikus, számomra tökéletes őszi szín. Kicsit világosabbra számítottam, de nagyon tetszik. Tökéletes a fedése akár egy rétegben is. Nem ül bele az apró ráncokba, sőt inkább kisimítja azokat. Ezáltal valahogy teltebbnek tűnnek az ajkaim.
Már ki is néztem a következő árnyalatokat: Dynamic, Irresistible, Rebellious Rose
Attól tartok, hogy ezután már egy rúzs sem léphet a nyomába...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 26.

Attól tartok, hogy ezután már egy rúzs sem léphet a nyomába...

SzokeJudit

2015. december 24.

Olcsó(1) játék(2) hülyegyerekeknek(3) -írnám, ha olcsó lenne. 6995 Ft-ért vettem akciósan a Mariban, ennyiért inkább középárnak mondanám(1). A játék része(2) az a mágnes, ami összehúzza a tok két részét. Engem leköt. Ha épp nem kenegetem magamat akkor a tokot csattogtatom(3), Tompika Tompika játszik.
A belbecs pedig...
Hosszú és gyötrelmes vajúdás után az Irresistible 440 mellett döntöttem (vs. Intense Nude ami elfogyott). Felkenve szájszínemhez közeli, nem élénk, kicsit azért látszik. Emellett viszont olyan óriási változást nyújt, amit nehéz szavakba önteni. Ezért inkább visszajövök néhány nap, vagy hét múlva, és akkor leírom. Addig legyen itt az öt csillag, jelezvén, hogy milyen irányba tart a mi kapcsink.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 24.

A belbecs pedig...

Michelle

2015. december 19.

Mint a legtöbben, akik próbálták, én is nagy rajongója lettem ezeknek a rúzsoknak. A kényelmes viselet, a gyönyörű színpaletta és a lenyűgöző csomagolás az oka a dorbézolásnak; hiába van egy vagon rúzsom itthon, a szemem és a kezem is ezekhez húz, valahányszor sminkelésbe fogok. Nálam napi használatban - eddig - két árnyalat jött be a leginkább: az Irresistible (újravettem) és a Vengeful Red. Az előbbi egy nagyon szép és univerzálisan hordható mályvás árnyalat némi taupe beütéssel; számomra a tökéletes hétköznapi rúzs, akár kutyasétáltalásról van szó, akár hivatalos megjelenésről. Az utóbbi pedig egy nagyon kellemes, hidegebb piros árnyalat, rajtam olyan színe van, mint a telt meggybornak. A saját színeim miatt nem rikít ki az arcomból, ezért hétköznapra is rendszeresen viselem. Az Irresistible-t mindig teljes fedéssel hordom, azaz becsületesen felkenem, a Vengeful Redet néha csak beleütögetem az ajak bőrébe, akkor épp csak egy leheletnyi hangsúlyt ad. Pazarlás, tudom, de az egyik kedvenc módszerem, hogy jó erősen felkenem, beledolgozom a a bőrbe, utána a felső réteget letörlöm és mehet rá egy kevés színtelen ajakápoló vagy szájfény - a végeredmény láthatatlanul hangsúlyozott, természetesen szépnek tűnő ajak, semmi túlzás vagy feltűnősködés, mégis vonzza a szemet. Így persze kevésbé strapabíró, de nagyon szeretem így hordani. A tartósságuk egyébként rajtam nem egészen egyforma, a piros megfogja az ajkakat és nagyon sokáig fennmarad, az Irresistible egy hajszállal hamarabb eltűnik, de még így is nagyon tartós, különben meg imádom újrakenni. Egyik sem szárítja a számat, sőt, puhán tartja. Nem jellemző, hogy bármelyik csúnyán beleülne az ajakráncokba vagy foltosan-darabosan kopna. Legközelebb megszerzem a Rebellious Rose-t és a Defiant Coralt (tavaszra muszáj, annyira szép), és megnézem magamnak az Intense Nude-ot is. És az Emotional is nagyon tetszik. Jaj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 19.

Mse

2015. december 18.

Ez A RÚZS.
Gyönyörűek a színek, imádom felkenni, olyan, mintha photoshopolva lenne a szám, és viselni is olyan kényelmes. Tökéletes!
Két színem van belőle,de szívem szerint az összeset megvenném.
Ennél tartósabb rúzsom még nem volt, pedig kísérletező típus vagyok, főleg high end-es rúzsokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 18.

Ez A RÚZS.
Két színem van belőle,de szívem szerint az összeset megvenném.

balogh.andrea

2015. december 7.

Update 2015.12.07.:
Powerful. Nem érdekel, hogy igazából tavaszi szín, meg semmi nem érdekel, mert szívem legmélyéből imádom. És kész.

Tegnap este megvettem.

Ma reggel, szinte egy már-már rituális szertartás keretei között, felraktam.

És azóta sem tértem magamhoz a csodálattól.

Gyönyörű, telt szín, tökéletes fedés; az ajkaimon úgy siklik, mint az álom - a mágneses záródást pedig én is imádom :) Már csak a csomagolása miatt is egyenesen élmény kézbe venni ez a rúzst.
Rebellious Rose ennek a szépségnek a neve, és természetesen már ki is szemeltem a kollekció következő darabjait.. ;) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

Update 2015.12.07.:

Tegnap este megvettem.

Ma reggel, szinte egy már-már rituális szertartás keretei között, felraktam.

És azóta sem tértem magamhoz a csodálattól.

Carnageous

2015. december 5.

Ez a rúzs egy álom. Tényleg a rúzsok rúzsa. Három darab boldog tulajdonosa vagyok: Vengeful Red, Defiant Coral és egy limitált piros tokos Carnal-é, amit nem tudtam ott hagyni a boltban :) Nagyon krémesek, gyönyörű a színük és hihetetlenül tartósak. Rajtam nem hogy 6 órát, de több mint 8-at is kibír, nyilván megfelelő technikával kell felkenni, rúzsecsettel, és verhetetlen lesz. Evést ivást bírja, de nekem egy gyros-t azért nem élt túl :) Messze túlszárnyal mindnet, amit eddig próbáltam. Egyelőre nem terveztem többet beszerezni, de hát ki tudja mi lesz még itt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 5.

SzellGreta

2015. november 24.

1 éve vettem meg 250 Red Ego (bordó) színben. Első pillanattól imádtam. Sötét szín és vadabb, ami annó a komfortzónámból való kilépést jelentette. Azóta sokkal bátrabb vagyok es még mindig a szerelmese ennek a rúzsnak :) A színe csodás, tartós, megtaláltam a magamhoz legjobban passzoló rúzst! Mikor vettem kerestem tovább egy kicsit a boltban, hátha van hasonló egy kicsit olcsóbban de a többi a nyomába se ért. Nem győzöm ajnározni de az a bordó szín annyira én vagyok. A design is csodás. Imadom! Fogok még más szín után is nézni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

starkadri

2015. november 24.

Hát eljött a vég... Én is beálltam a népes rajongótábor soraiba! Ez a rúzs egyszerűen mesés!! Eddig a Mac-ek voltak a kedvenceim és folyamatosan gyűjtögettem (12 db :D), de most villám sebességgel lettek letaszítva a trónról! Az envy-k jöttek, lenyűgöztek és győztek. Egyelőre (:D) 3 kis csodának vagyok a tulajdonosa: Potent- egy barackos beütésű rózsaszínes gyönyörű árnyalat, a barackos-korallos vonal amúgyis a gyengém, aztán az Impulsive amit a MAC Angel-jéhez tidnék hasonlítani, de annál sokkal tartósabb, nincsenek benne ezüst mikrocsillámok, nem kenődik, egy húzás és gyönyörű halvány rózsaszín fátyol repül az ajkakra, és az immáron kedvecé előlépett Dynamic, róla nem is kell sok szót ejtenem azt hiszem, elég sokunknak a kedvence lett, minden sminkhez tökéletesen passzol, tartós, krémes, lágy, csodálatos :) Természetesen megvannak már a kiszemeltek karácsonyra: Envious és Powerful.
A csomagolása egy álom... Volt már Dior, Bobbi és Guerlain rúzsom is, de ez a mágneses csattanás, a gyönyörű sötétkék doboz az arannyal mindent visz. Egyértelmű függőseg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

umpalumpa

2015. november 5.

Kezdetnek 4 rúzzsal lettem gazdagabb :). Elért engem is a mánia. Az első 3 egy mellrák elleni kampányhoz kapcsolódó csomagban lett az enyém. Ebben van egy kis neszi, vagy party-táska, mert pánt is illeszthető hozzá és a Powerful, Rebellious Rose és Tumultuos Pink mini kiadása. Állati cukik! Az első átvándorolt egy barátnőmhöz, mert rajtam Barbi-rózsaszín és neki meg pont ez a szín tetszett. Rajta jól is áll. A másik kettőt nagyon szeretem. Pont az élénkségük jön be, mert feldobják a fáradt arcomat.
Egyet itt "lőttem" a KM-en egy aranyos csajszitól. Ennek nagyon tetszik a színe (Discreet) és hétköznapi viseletre nagyon alkalmas, de azt hiszem tompít rajtam. Még nézegetem.
Minden más egyéb pozitívum elhangzott lentebb és fog is fentebb, úgyhogy én már nem áradozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 5.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Lauryl PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.