Estée Lauder

Ár:   11 700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. július 14.

Ár:   11 700 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált, hidratáló ajakrúzs. Akár 6 órán át tartós.

20 árnyalatban kapható

Teszt: Estée Lauder Pure Color Envy ajakrúzs

Estée Lauder Pure Color Long Lasting Lipstick
Ár: 2000 Ft/db , Eladó: Rejetke
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Lajosmizse, fizetés: Banki átutalással, postai úton, csomagautomaták
Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick - Envious
Ár: 3200,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Asbenka

2017. december 21.

Szépen fed és egyáltalán nem szárít, mint a tartós rúzsok többsége. Alapvetően 3-4 órát kibír, ennyi pénzért viszont lehetne kicsit tartósabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Kiezapcsa

2017. december 9.

Könnyű állag, szép design, a bőség zavara a színekben. Eddig 3 árnyalat van a birtokomban. Nem a lerobbanthatatlan kategória, cserébe nem szárít. Nekem megér ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

hixux

2017. december 9.

Egyik kedvenc rúzsom, van egy 5-ös készletem belőle. Szeretem hogy krémes, nem szárít, cserébe nem is tartós. De a tartósság egyik krémes állagú, nem matt rúzsnak sem az erőssége. Az ára borsós, cserébe nálam sokáig elég, ha nem kenegetem magam naponta 5ször vele. Ivást, evést nem bírja nem meglepő módon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

zsuzsika1

2017. november 27.

Imádom Intense nude és bois de rose van a tulajdonomban..de még tervezem két élénkebb szín beszerzését is! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

TRLinda

2017. augusztus 27.

Én kifejezetten egy fajta színt kerestem,itt a 68-as árnyalat volt,de mikor a Douglasban felpróbáltam az összes rúzs márkában ugyanezt a színt,messze ez a márka mutatott a legjobban rajtam,úgyhogy nálam ez a rúzsok rúzsa.Egyébként az igaz,hogy nem annyira tartós,többször újra keni az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Norella

2017. augusztus 16.

Valahogy ez a márka eddig elkerülte a figyelmemet ,de az itt olvasott vélemények miatt ki próbáltam az ENVY SCULPTING rúzsokat, és megtaláltam a tökéletes rúzst !
Tartós ,pont jó az állaga nem túl krémes és ezért jobban is tapad ,komfortos viselni , szépek a színek .5*💄

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

marliz

2017. június 16.

Pillanatnyilag nagy kedvencem a hétköznapokra. Insatiable Ivory árnyalat van meg. Nagyon tetszik a színe. Kellemes viselet, nem szárít. Önmagában azonban nem tartós, viszont az E.L. szájkontúrceruzájával használva - ami tényleg szuper tartós - kiküszöbölhető ez a probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

boczagica

2017. június 7.

Nagyon fájt a szívem erre a rúzsra.A színválasztásnál sokat vaciláltam. Előszor egy mindennapos színt szerettem volna, de végül merészen egy külnleges narancsos-pirosas-lazacos, számomra meghatározhatatlan gyonyorűséges színt választottam, tobbszri felpróba után.A szín a 330 BAD ANGEL.Tetszett a dizájn, és gondoltam télre, feldobom magam ezzel a színnel a sok fekete kabát, csizma, stb. lehangoló színek után. Csalódás.Maga a rúzs egyáltalán nem tartós, ezt még megbocsájtottam volna. DE avas ízű, szagú... Felháborítónak találom ennél az árkategóriánál. Kaposvári Müller. Nem vagyok gyakori látogatója ennek az üzletnek, de abban a néhány alkalommal mikor bent jártam, rájottem hogy itt bizony nagyon gyakori hogy hosszú ideig árválkodik valami a polcon.
Állítólag nem jó helyre írtam a véleményt. bocsi. Az Általam véleményezett rúzs, Pure Color Envy Hi-Lustre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 7.

Angel13

2017. június 6.

Kedvenc Estée Lauder rúzsom. Super finom, selymes, tartós, több színben megvettem. Kicsit húzós az ára, de kárpótol a látvány és a színvilág!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

kalmaniki

2017. április 30.

Első Estee Lauder termékem, Intense Nude árnyalat, itt vettem egy kedves Krémmániástól. A színe gyönyörű, nagyon krémes az állaga, nem szárítja az ajkaimat, elegáns a csomagolása. Viszont kicsit csalódott vagyok, mert a tartóssága borzalmas, ilyen ár mellett sokkal jobb tartósságot várnék, így nem lett kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Lauryl PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.