Estée Lauder

Ár:   11 700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. július 14.

Ár:   11 700 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált, hidratáló ajakrúzs. Akár 6 órán át tartós.

20 árnyalatban kapható

Teszt: Estée Lauder Pure Color Envy ajakrúzs

Estée Lauder Pure Color Long Lasting Lipstick
Ár: 2000 Ft/db , Eladó: Rejetke
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Lajosmizse, fizetés: Banki átutalással, postai úton, csomagautomaták
Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick - Envious
Ár: 3200,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Jadviga

2016. november 30.

Hát, jelentem, ma én is elbuktam... Hosszas Km-ezés után, mivel itt ódákat zengtetek róla, ma Bobekecske jóvoltából megszereztem életem első Envyét. Nem apróztam el, a Rebellious Rose-zal kezdtem. Mondtam is neki, vagy áldani, vagy átkozni fogom, amiért elindít azon a lejtőn, amin lehet, hogy egy rúzsnál nem lehet megállni. Egyből megvettem mellé a Pöti által itt ajánlott szájkontúrcerkát is, aztán az első szembejövő tükör előtt felapplikáltam őket. Sajnos tökéletes színválasztásnak bizonyult, mind a 43 évemhez, mind a bőrtónusomhoz és színeimhez passzol... Decensen és hűvösen elegáns rajtam. A tartósságával sincs gondom. Most kezdtem el igazán félni...

Update 3 hét múlva: Elbuktam... Megvan a második is. Impulsive.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 30.

Update 3 hét múlva: Elbuktam... Megvan a második is. Impulsive.

cinoci

2016. november 25.

Egy álom ez a rúzs! Minden szempontból tökéletes: gyönyörű a csomagolása, szuper a minősége, roppant tartós, és egyáltalán nem szárít, nagyon kellemes viselni. Az Impulsive árnyalat van meg, ami meseszép pasztell rózsaszín, felkenve egy csoda!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 25.

anna92

2016. szeptember 28.

A 340-es Enious árnyalatot kaptam egy ajándékcsomagban kis kiszerelésben. Ennek ellenére fantasztikusan igényes a csomagolása, minőségi a kialakítása, a színe pedig elképesztő. Igazi tűzpiros árnyalat. Eleinte tartottam tőle, nem vagyok oda az élénk rúzsokért, de amikor ezt viselem az önbizalmam is a sokszorosára nő. Az evést és ivást órákig bírja, viszont az én számat szárítja, ezért nem biztos, hogy teljes áron újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

nassbetyar

2016. szeptember 13.

Szerettem volna egy igazán dögös vörös rúzst kipróbálni, így erre a nagyágyúra esett a választásom, 340-es envious árnyalatban. Mivel annyian szeretitek azt gondoltam, hogy biztosan egy extra tartós, jól pigmentált, nem szárító hatàsú krèmes állagú termék. Háát... a tartóssàgával nagyon nem vagyok megelégedve, igaz ceruza nélkül használtam. A többi igaz rá, de ennyi pénzért... Az árnyalat sajnos az én bőrszínemmel nem igazán műkődik, inkább világos, hideg tónusú bőrrel tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

heyitseszter

2016. szeptember 11.

A rúzsok rúzsa. Fantasztikus minőség, színválaszték, és nekem a tartósságra sincs gondom. A rebellious rose árnyalatot választottam, de sajnos nem ez lesz az egyetlen. Nagyon krémes, könnyű viselni. Felér mindazzal amit mondanak a termékről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

sztinke

2016. szeptember 4.

A 120-as Desirable árnyalat van a birtokomban, kis kiszerelésben. Nagyon szép nude rózsaszín, amolyan "must have" szín. :) Nagyon kellemes használni, nem szárít, egyenletesen fed. Az evést nem bírja túl jól, de én nem is várom el, hogy tényleg 6 órán tartós legyen.
Ezt csomagban szereztem szempillaspirállal együtt, de azt hiszem, ha elfogy és nem lesz csomagban, teljes kiszerelésben, teljes áron is kénytelen leszek megvenni, mert nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

szgyongyi

2016. augusztus 15.

Csatlakozom az előttem szólókhoz :-) Két színem van: Intense nude és Rebellious rose. Jól színező, tartós, selyemfényű rúzsok, a matt rúzsok szárító hatása nélkül. Öröm viselni. Az ára húzós, de egyenlőre nem találtam olcsóbban hasonlóan jót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Lillababa

2016. július 31.

Csak ismételni tudom a dicshimnuszokat, minden szempontból a legjobb rúzs amit próbáltam, nagyon tartós, gyönyörű a színe (insolent plum árnyalatot vettem, nagyon szuper padlizsánszín már egy mozdulattal, ujjal felütögetve pedig olyan bogyósgyümölcsöt legeltem kinézetű:-)), igazi luxus érzés, nem szárít, sőt inkább hidratál és a kicsit szárazabb ajkakonnis mutat, a doboza nagyon erős, nem vészes az ujjlenyomat-gyűjtése sem.Egyetlen negatívuma, hogy nekem a színválaszték kicsit unalmas, elég sok a natúr, hétköznapi árnyalat, de azt hiszem azért azok közül is fogok egyet választani a termék minősége miatt...meg természetesen egy pirosat:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

Flami

2016. július 29.

Gyengéim a vörös rúzsok. Vengeful Red árnyalatot választottam. A szín nagyon szép, tetszik, hogy felkenve kicsit csillog. Viszont szerintem egyáltalán nem tartós, evéstől, ivástól szinte teljesen lejön. Időnként a fogamat is beszínezi. Drága. Nem ő a tökéletes rúzs szerintem.

Tévedtem. Mostanában csak ezt a rúzsomat használom, rájöttem, hogy sokkal jobban áll ez a kissé nedves, csillogó finish, mint a matt. Szoktam rakni pár pöttyöt az arccsontomra is, pirosítóként.

Update:
Ma megvettem a második darabot. Egyet teljesen elhasználtam. Függő vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 29.

Update:
Ma megvettem a második darabot. Egyet teljesen elhasználtam. Függő vagyok.

makeupbydeszti

2016. július 4.

Ezeket a rúzsokat ha egy mondattal kéne jellemeznem : Vigyázat , függőséget okoz ! Egyszerűen csodásak. Krémes állag, intenzív szín , tartós. Egyszerűen A RÚZS. Két árnyalatot vettem meg első körben egy Pesti kiruccanásom során az Estée Lauder szaküzletben ( Dominant és Dynamic ) . Olyan hatalmas szerelem lett , hogy azóta még négy darabot sikerült beszereznem. ( Desireble, Intense nude, Impulsive, Vangeful Red ) . Szeretném kiemelni a Vangeful Red árnyalatot: Tökéletes választás fehér bőrű , sötét hajú lányoknak . Hideg tónusú igazi klasszikus vörös .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Lauryl PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.