Estée Lauder

Ár:   11 700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. július 14.

Ár:   11 700 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált, hidratáló ajakrúzs. Akár 6 órán át tartós.

20 árnyalatban kapható

Teszt: Estée Lauder Pure Color Envy ajakrúzs

Estée Lauder Pure Color Long Lasting Lipstick
Ár: 2000 Ft/db , Eladó: Rejetke
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Lajosmizse, fizetés: Banki átutalással, postai úton, csomagautomaták
Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick - Envious
Ár: 3200,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Cassie25

2016. április 2.

4 szín birtokosa vagyok ebből a rúzsból :) Nagyon imádom őket: pigmentáltak, elég sokáig tartanak (bár, nem addig, amíg a MAC rúzsaim, de cserébe ezek nem szárítanak). Rémes vagyok, de nem érem be 4 árnyalattal, már szemezek másik 3-mal is közülük.......

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

ladybird80

2016. április 2.

Vegre sikerult hozzajutnom tobb Envy ruzshoz is, ahogy tobben is irtak elottem, a Dynamic tenyleg csodaszep szajszin, de amin megdobbentem, hogy a Fierce is milyen gyonyoru. Nem igazan hordok piros ruzsokat, igy tartottam attol, hogy nagyon sok lesz felteve, es kisse vampirra fogok hajazni vele, de harmonikusan es nagyon noiesen nez ki. 😀 Ecsettel pedig szabalyozhato a szinmelyseg, ha megis soknak talalnam nappalra. A tartossagaval kapcsolatban vegyes erzelmeim vannak, eleg sokat birnak, de 6 orat tutira nem, igaz, eddig csak magaban viseltem, nem alapoztam ala. Tovabbi teszteles folyamatban! 😀😇

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 2.

Emesenagyvarga

2016. március 5.

Nekem is a Powerful tetszett a legjobban, iparfumeriaról rendeltem 6600 Ft-ért és nagyon szeretem :)
Rajtam 4 órát kellett ma bírnia evéssel és ivással együtt és gond nélkül ment neki, a fényéből vesztett picit, de sminklemosóval jött csak le.
Nagyon elégedett vagyok vele.

Őszintén szólva az összes többi rúzsom volt pénzkidobás mellette, csak ezt kellett volna megvennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 5.

Nagyon elégedett vagyok vele.

micirpicir

2016. március 3.

Ha Envy akkor Powerful. Ez az árnyalat áll a legjobban, bár kísérleteztem más színekkel is. Finom, krémes textúra, telített szinek, néhány órán át tart a hatása, fel kell frissíteni, bár én nem szeretnék olyan rúzst, ami 6 órán át tartja magát bármit csinálok. A csomagolás kifogástalan. Hát igen, az ára. Nem kevés, de érdemes figyelni az akciókat, és spórolni rá. Én a színválasztékot keveslem kicsit, de lehet,hogy csak nem vagyok elég bátor a színekhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 3.

wdorika

2016. február 26.

A mini rúzs-akcióban vettem, mert megszállottan keresem a hozzám illő red árnyalatot. Az empowered árnyalat van meg nekem, és szép színe van, igazán krémes, de nekem nem igazán tartós. Vannak más EL rúzsaim, azok is krémesek, bár más arnyalatúak, egy picit jobban tetszenek. Nem ő a nagy Ő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 26.

rea3

2016. január 31.

2015. szeptember 27.
No én is beadtam a derekam, hiába győzködtem magam, hogy nekem márpedig nincs rá szükségem, így is túl sok rúzst halmoztam fel, végül mégis jött egy gyenge pillanat. Kb 4 hónapot vívódtam ezzel az érzéssel, mióta a kezembe került a müllerben, azóta nem hagy nyugodni ez a kis dög :D És amikor megláttam az egyik oldalon, hogy 20 euróért árulják, már nem volt ami megállítson :)
A Desirable-re (120) esett a választásom, ő a tökéletes szín számomra. Az állaga és a finise is zseniális, de nem is ragozom, mert már mindent leírtak előttem. A csomagolás ezzel a mágneses megoldással szintén észbontó. A tartósságtól picit többet vártam. :)

Update
Pancimanci gondolatai engem is updatelni késztetnek :) Mert végre rájöttem, melyik rúzs működik hasonlóan, illetve szinte ugyanúgy, mint az Envy.. megvan, a BH Cosmetics rúzsa, nem viccelek...
Már 1 éve meg van és még csak most esett le. Annyi apró különbség van köztük, hogy talán a BH egy hajszálnyival krémesebb, viszont érdekesmód mégis tartósabb mint az Envy. De pontosan ugyanúgy viselkedik felvitelkor, mint a drágaság, erősen pigmentált, egy húzásra fed, siklik, ugyanaz a finish. Persze a feeling más :D és az ár is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 31.

2015. szeptember 27.

Update

Tvylvis

2016. január 27.

Tudtam én, hogy nem szabad high end rúzsokkal kezdeni, jól elvagyok a tetemes számú MAC rúzsommal (amiket továbbra is nagyon szeretek). De tomboló rúzsmániám, különösen a vörös rúzsok iránt, csak nem hagyott nyugodni. Lezártam sikeresen egy projektetk, így jött a jutalom. Egy Envy, mert annyi jót olvastam róla (Vengeful Red), és egy Chanel (Rouge Allure Velvet 38-as szín) A színek egyébként kísértetiesen hasonlóak, a finisük más.
A rúzs csodás csomagolása csodás, semmi újat nem tudok hozzáfűzni (max annyit, hogy valaki kijöhetne végre egy smaragdzöld tokkal....).
Nagyon könnyen fel lehet vinni, akár közvetlenül is, ugyanakkor kellően krémes ahhoz a textúra, hogy ecsettel is lehessen dolgozni. Tartóssága szerintem jó, a fénye kicsit kopik, de a pigmentált alap szépen tartja magát (MAC Prep & Prime alappal igazán tuti). Kontúr nélkül, órák után azért kicsit hajlamos szaladgálni az apró ráncokba, de én ezt egy ilyen krémes finisnél elnézem. Inni simán lehet vele, óvatos evést is simán kibír, nagyon szépen, egyenletesen kopik. Viszont a krémessége miatt pasin, poháron erősen nyomot hagy. És ami hatalmas pozitívum: újra lehet kenni, akár többször is, anélkül, hogy csúnyán, darabosan jönne le. Ezt én nagyon nagyra értékelem egy rúzsnál. Feltöltő, sculpting hatást én nem nagyon látok, a fényessége miatt persze teltebbnek mutatja az ajkakat. Mondjuk nekem erre nagyon nincs szükségem, gyárilag vastagok az ajkaim. Engem szinte egyáltalán nem szárít, könnyű, kényelmes viselet. Viszont tudom, hogy eléggé strabarió a szám, kevés dolog teszi tönkre (főleg úgy, hogy minden éjjelre jön a Nuxe Réve du Mielje bevetésre).
A finis miatt nálam a Chanel győzött, azt sokoldalúbban tudom hordani. Simán viselek vörös rúzst napközben, viszont ennek a fényessége valahogy sokkal dívásabbá teszi, kell hozzá egy nőiesebb, elegánsabb ruha, míg a Chanelt simán farmerszoknyával, fehér toppal is viselni fogom. Ez azonban ízlés dolga, és maga a rúzs abszolút megérdemli az ötöst, kiváló darab, sokat fogom hordani. Lesz még testvére, tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

Detti77

2016. január 23.

Én is az Irresistible árnyalatot vettem meg. Egyszerűen tökéletes. Nagyon finom állaga van, de nem mászkál. Hidratálja az ajkaimat, de úgy hogy egy kicsit kifújta a szél és mivel nem volt nálam ajakbalzsam ezt kentem rá. Egy perc múlva már nyoma sem volt a kiszáradásnak. Lehet, hogy nem mindegyik szín egyformán jó, mert láttam már ilyet, de nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

GNóri

2016. január 22.

Ennyi max pontos értékelés után kicsit szomorúan írom le a véleményem. A kommentek és a hírneve miatt én bizony többre/jobbra számítottam. Itt KM-en jutottam hozzá az Intense Nude-hoz, de már tovább is adtam rajta, illetve régebben kaptam egy pinkes árnyalatú tesóját, sajnos már nem emlékszem az árnyalat nevére, de azt is hamar továbbajándékoztam.
Nos kezdem a pozitívumokkal. Az biztos, hogy rendkívül jól pigmentált, gyakorlatilag egyszer áthúzom az ajkaimon és kész is, nem kell rétegezni. Az állaga is egy álom, nagyon krémes, csak úgy siklik, így könnyű és kényelmes a használata. Nagy a színválaszték, és a csomagolásával tényleg jól el lehet játszani, jó érzés csattogtatni:D
Na de. Rajtam rendes leradírozás, aláhidratálás mellett sem tartós. Egy-két órát bír rajtam, de csak akkor, ha nem eszek-iszok, mert akkor secperc alatt lejön. Most lehetne jönni azzal, hogy rúzs primer, szájceruza, fixálók...De azért ne mondjuk már, hogy ez teljesen normális és elfogadható, hogy egy tízezer forintos rúzs tartósságban nem tud többet egy drogériásnál, és vennem kell még mellé megint több ezer forintért plusz kellékeket. Ez már csak azért is vicces, mert a töredékébe kerülő Milani matt, vagy az ebayről rendelhető Wet n wild rúzsaim rajtam tartósabbak.
Összességében szép rúzs szép színekkel, de teljesen átlagos tudású, annyira nem kiemelkedő, nagyobb a füstje, mint a lángja. Itt KM-en elképzelhető, hogy megveszem, ha valaki felrakja barátságos áron, de teljes árat biztos nem fizetnék ki érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Amea

2016. január 13.

Miért akarok venni belőle még több árnyalatot? Hogy lett ebből alapkellék?
Én sosem voltam rúzsrajongó! Mi történik?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

Miért akarok venni belőle még több árnyalatot? Hogy lett ebből alapkellék?
Én sosem voltam rúzsrajongó! Mi történik?

Antioxidánsok: Squalene, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Lauryl PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.