Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisette, az összetevőket feltöltötte: Lin, Módosítva: 2016. február 4.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Illatcsalád: virágos-aldechides

Illatjegyei:

Fej: málna, körte, mandarin

Szív: lonc, tulipán, tubarózsa, gardénia, jázmin, rózsa

Alap: pacsuli, napraforgó, virginiai cédrus

Estée Lauder Pure White Linen EDP fújós
Ár: 1500 Ft + pktg , Eladó: Kodi
Állapot: frissen átfújva saját parfümömből, Helyszín: --, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm
Juca84

2019. július 26.

Igazán nem nagy szám ez a parfüm. Többet vártam... Volt/van egy Avonos hasonló ehhez... talán Summer White a neve, az jutott eszembe róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

dalma92

2019. április 1.

Azóta eladtam, ráuntam, hidegen hagyott.
Kevés parfümhöz vagyok hű, gyorsan rájuk unok. Ez az illat viszont azon kevesek egyike, amit idővel újra megvettem.
Ez az illat maga a tavasz. Csodás.

'18 január
GNóri véleménye után nagyon szerettem volna kipróbálni a sima White Linen-t. Páromtól megkaptam viszont ezt. Nem baj, ez is a listán volt. :)
Ez egy ízig-vérig tavaszi, nyári illat. Lágy, luxuskrém illat keverve a tavasz legelső virágaival. Nekem konkrétan az a kép ugrik be, amikor a havas földből előbújik egy szál hóvirág.
Elegáns, de nem merev... Nagyon megszerettem. Végre nem egy mellényúlás. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Azóta eladtam, ráuntam, hidegen hagyott.
Ez az illat maga a tavasz. Csodás.

'18 január
Elegáns, de nem merev... Nagyon megszerettem. Végre nem egy mellényúlás. :D

pacsirta17

2019. március 9.

Gyermekkor,otthon,tavasz....kellemes 20-23 fok...anyukám épp a frissen mosott ágyneműket teregeti a loggián,amiknek az illatát behozza a szobámba a langyos tavaszi szellő..otthonos,lágy.... tiszta...ezt a hangulatot ébreszti bennem ez a parfüm...5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

csipihusi

2018. augusztus 23.

Új nyári kedvenc. Van benn tulipán ( kedvenc virágom) , gyöngyvirág s e kettő a bőrömön olyan friss illatot ad, mit számít, hogy 40 éves parfüm.Kiütötte a nyeregből a Givenchy eaudemoiselle eau fraiche-t, a nyári favoritomat. Kb 30 éve parfümmániás vagyok. Hogy - hogy nem találkoztunk korábban?Örök darab lesz. Mindenkinek ajánlom, aki szereti a tisztaságillatokat. Kortalan parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

elixir

2018. március 18.

A kedvelői már mindent leírtak. Én is nagyon szeretem. Most is van egy friss 100 ml-s kiszerelésem, együtt várjuk már a jó időt. A férjem is dícséri, ha megérzi rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 18.

csikosmatyas

2018. március 14.

Az első dolog ami eszembe jutott róla, hogy ha a Dove gyártana parfümöt annak ilyen illata lenne.
Igazi finom tiszta tavaszi krémes hófehér tulipán és babakék vadvirágok. Én azt mondanám, rá, hogy a nagybetűs modern minimalista elegancia, ami a viselőjét helyezi előtérbe.
Ez egy gömbölyű illat, mint egy raffaello golyó ! Nincs benne semmi ami nyomasztó, rátelepedő, kirívó, sikító, éles, karcos. Harcosok kerüljék :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 14.

kvin

2018. február 22.

Egyáltalán nem szeretek lehúzni egy ennyire népszerű parfümöt, de nem akarok hazudni sem. Nincs egyszerű bőrkémiám, ahogy a tapasztalat mutatja.
Én is egy kedves kollegina útján jutottam hozzá, miután töviről hegyire kibeszéltük az illatokat, nagyjából sejtettem, hogy mire számíthatok. Ahogy azt a neve is sugallja, frissen mosott fehér lepedő, tisztaság illat, valami ilyesmi élt a képzeletemben. Ehelyett sajnos az én bőrömön semmit nem fedezek fel ebből. Nincs frissesség, gyümölcsös aroma, üde "tavaszi szellő" érzés, az a légies könnyedség, amire vártam. Bizonyos szinten hasonlít Vivienne Westwood mon Boudoir illatára, de amíg ő gyönyörűen lavíroz a határok között, a PWL csak csupa-csupa virág, sőt egy szakaszában kifejezetten AMO szappan (mások mondták)!
Nem harsány, nem tömény, de az én tűréshatáromnak túl édes és virágos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Nem harsány, nem tömény, de az én tűréshatáromnak túl édes és virágos.

FruzsinaR

2018. február 12.

Itt szereztem be belőle 10 ml-t egy kedves krémmniástól. Rajtam a jázmin és a lonc dominál, a gyümölcsös jegyeket nem érzem. Itthon sorozatnézés közben szagolgatom a csuklómon, mivel még hideg van ahhoz, hogy napközben viseljem. Annyira jól esik, és már alig várom, hogy a teraszon ülve, egy meleg nyári estén, rozéföccsöt kortyolgatva élvezzem a lonc illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

0808

2017. június 15.

Kellemes, finom, szerethető ha az üvegéből szimatolom meg, no de ha magamra fújom akkor sajnos ez nem mondható el, mert a chemotox illatosított változata vigyorog vissza a bőrömről. Nem akarok légyirtó csíkot húzni magam után ezért sajnos számomra használhatatlan de mint illat nagyon tetszik és bosszant, hogy nem jövünk ki egymással. Később még visszatérek hozzá hátha...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 15.

skin

2017. május 5.

Ártatlan, diszkrét és egyben bájos, semmi frivolság és mégis varázslatot tesz. Ember nem marad közömbös iránta. Egy szóval leírva KELL!

Update:Szóval azt hiszem ez az illat többet érdemel pár mondatocskánál,mert ez játszik velem,hol egy csokor friss gyöngyvirág,hol egy tisztaságillatú szappan,hol pedig egy krémesen édes bársony. Egész nap érezhető és kellemes érzéssel tölt el amikor meg-megvillantja magát . Nekem azt mondták régen,hogy az EL illatok vénasszonyosak és tolakodóak. Erre azonban ez nem mondható és azt kell mondjam ehhez fel kell nőni. Angyali illat ez nem más. Köszönöm Linnek,hogy az enyém lehetett!

Ma ismét elővettem és azt kell mondjam ez mestermű,minőség és elegancia. Ebben nincs semmi tucat, egyedi kellemesen körül leng egész nap. Reggel nyolckor fújtam kettő picit és most is duruzsol rajtam. Ami a legszebb benne az,hogy változik szinte óráról órára. Hol kissé púderes hol friss szappanos csodás illat. Príma!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Benzyl Benzoate, Hydroxycitronellal, Citral, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Farnesol, Amyl Cinnamal
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.