Estée Lauder

Ár:   9710 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Fás illat
Meleg, ragyogó, nőies. Minden nőn egy kicsit más. Olvasztott fák és ámbra alkotta gazdag szívét atmoszférikus virágok illata lengi körül, bors és méz teszi melegebbé.

Ár: 13000 , Eladó: lovemiyu
Állapot: 100ml/képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Budapest Deák tér)
jazmera

2019. november 8.

Érdekes, hogy egy parfümnek mennyi "arca" van, mennyire bőrfüggő mind.
hozzászólások és az illatjegyek alapján rendeltem belőle mintát.
Rajtam olyan semmilyen. Abszolút nem tartós, egy finom kis visszafogott irodabarát illat. Egy parfümöt mindig többször próbálok és mindig bőrre.
Semmi mélysége nincs, egy átlagos kis fás-virágos katalógusillat rajtam. Nem húzom le, mert tényleg jó kis illat, de valahogy nem jött át... :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

Érdekes, hogy egy parfümnek mennyi "arca" van, mennyire bőrfüggő mind.
hozzászólások és az illatjegyek alapján rendeltem belőle mintát.

lovemiyu

2019. október 29.

Sajnos egyáltalán nem vagyunk kompatibilisek, rajtam férfi parfüm illatú lesz és nem igazán akar bepuhulni, teljesen olyan, mint a párom illata, azt hiszem valamelyik Hugo Boss-t használja. :-O Talán majd egyszer... addig felkerül eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Yeticica

2019. október 7.

Uhhh ahhhh!
Sok ertelmeset nem tudok kinyoszorogni meg magambol....
o lett az en “beérkeztem” illatom. 40 evesen, tobb evnyi kutatas utan vegre megtalaltam azt a krem-illatot, ami az en boromlel valami fenomenalis, egyedi, es isteni illatot alkot. Egy ideje tapogatoztam mar a szantalos illatok fele, de Adam Levine tul edes es szuros, Guerlainek samsaraja tul savankas lett rajtam, a tobbi illatban mind volt mandula a szantal mellett, ami rajtam nem mukodik.
A nude nagyon nem tetszett magamon, a noir isteni de tul edes es divas nekem hetkoznapokra, ellenben Ő.....
kremes-mezes-szantal, elhiszem, hogy viragok is vannak benne de en erezni oket nem nagyon birom... az uveges peldanyom mar nem mai darab, 2015-os (nem tudom mikori bontasu, en most kezdtem el hasznalni a tele uveget), lehet ez az oka. De nagyon jol van igy, ahogy van.
Locsolom magamra boszen, mert elegge intim illatfelhicskeje van, ellenben bitang tartos.
Nekem most ez egy igazi csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

Uhhh ahhhh!
Sok ertelmeset nem tudok kinyoszorogni meg magambol....
Nekem most ez egy igazi csoda!

edery

Korcsoport: >54
2019. augusztus 5.

Itten vélemények alapján esett a választásom erre a parfümre és nem bántam meg. Az orientális virágos és fás illatokat kedvelem. Ez abszolút beillik a sorba, és megvan benne a kis plusz is. Első kifújáskor fás, borsos, a bors dominál. Az én bőrömön hamar leszárad a bors, ami a háttérben végig megmarad, és végig körülölel egy meleg, krémes, púderes, kifinomult pára. Pár óráig kitart, majd szépen lecsendesedik, de még este is bevillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Mirabylia

2019. július 6.

Még régebben ajánlotta egy idősebb parfümértő hölgy, amikor valami izgalmas, erősebb illatot kerestem. Azt mondta, hogy ez nem kifejezetten fiatalos illat, inkább idősebbek veszik, de nem annyira felkapott, mint megérdemelné.
Évek óta vissza-visszatérek ehhez az illathoz, mert nagyon szeretem. Elképesztően jól passzol a bőrömhöz, nagyon sok bókot kapok erre is. Ez az egyik favoritom. Nagyon nőies illat, nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

Phoenix19

2018. december 27.

Érdekes módon ez az a parfüm, amire a legtöbb bókot kaptam, csodálkozom, mert feltűnően tetszik a férfinépnek, miközben én nem találom annyira különlegesnek. A "statisztikám" szerint a jól szituált idősebb férfiak dicsérik leginkább, szimatolgatnak a levegőbe, mondván nagyon kellemes, nagyon finom. Valóban nagyon jó illata van, de ez a kis finomság nem elég izgalmas, inkább klasszikusan elegáns. El tudom képzelni, hogy sokaknak ez a kedvence, mert igazán tetszetős fás-mézes-ámbrás komfortos illat. A virágos jegyzetek halkan duruzsolnak a háttérben. A borssal spórolhattak volna egy cseppet. Nagyon tartós illat, egész nap érezni, a sillage edp-hez méltó. A bors miatt 4 csillagot adnék, de az egész kompozíciót tekintve legyen 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 27.

Kodi

2018. szeptember 25.

A Sensuous éppen a napokban, az ősszel együtt szökött be életembe, merthogy az ő ideje ilyenkor jön el, esős őszi napokon. Milyen szép fás parfüm, és rajtam az orientális jegyei is szépen megjelennek, míg a kezdeti virágjegyek szerencsére alig fedezhetőek fel. Nagyon szépen felmelegszik a bőrön, és a szantál sokáig kényezteti az embert. Szinte egész nap éreztem magamon, mindig halványabban persze, aztán történik valami, talán az én bőröm lesz melegebb, és újra megcsapja az embert ez a finom kis aura, amit az ember lánya köré von. Csodálkozom, hogy anno nem lett nagyobb divatja, mert ez egy elegánsan trendi illatvilágot képviselt akkor. Azóta minden csak harsogóbb, vagy éppen hígabb lett. Az Estée Lauder Muse vonala sem tartalmaz semmit amitől felkapnám a fejem. Jobb lett volna ha a Sensuous irányt tartják, dehát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

dalma92

2018. szeptember 12.

Nagyon kellemes illat. Rajtam nagyon hasonlít a Noir tesójára, de nyilván ez sokkal lágyabb.
Finoman borsos, mézes illat, jó viselni. A borsot mindig szeretem, amikor ilyen nőiesen tálalják.
Bár mintában a Nude nem fogott még, de most ismét kíváncsi lettem arra is...

Up
...de hogy ez mennyire nem tartós... miért, miééért...?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Bár mintában a Nude nem fogott még, de most ismét kíváncsi lettem arra is...

Up
...de hogy ez mennyire nem tartós... miért, miééért...?!

csakmoni

2018. szeptember 6.

Többször is próbálkoztam már vele, de nem sikerült igazán megszeretnem. Egyedi, semmihez sem hasonlít az általam próbált illatok közül, de rajtam nagyon borsos és túl mézes, nem működünk együtt. Ennek ellenére a különlegessége és a tartóssága miatt mégis öt pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Parfuwoman

2018. augusztus 16.

Up:Felfújtam hétfőn ezt az egyik ,a Sensuous nude flankert pedig a másik karomra,s 6 óra múltán bőrközelivé vált,de határozottan ott volt még tusolás után is finoman !
Olyan szépen egyben levő alkotásról beszélhetünk ,hogy nem érzek ki igazán illatjegyeket. Nagyon kifinomult ,elegáns ,de mégsem unalmas. Fragin van most egy jó kis cikk róla és a flankerjeiről.5*

Nagyon finom illat,letisztult ,kellemes ,de mégsem érzem unalmasnak. Finom ,virágos ,picit édes a méztől. Ebben az időben talán már sok,de 25 fok alatt szerintem szuper választás ,beszerzem valamikor . Tartóssága 6 óra ,csak ezért 4*,amúgy 5 lenne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hydroxycitronellal, Eugenol, Geraniol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Carmine / CI 75470, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140