Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: aszparágusz, Módosítva: 2016. október 5.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Fényes, krémes szín. Kellemes érzet, hidratáló hatás. A teljes fedésű szín mély és karakteres, sima és kifinomult fényű.

Kencifice

2018. szeptember 19.

Szuper hidratáló rúzs, nem a legtartósabb, de a csomagolás, a szín, s nem utolsó sorban a hidratáló érzés miatt ez megbocsátható.Kár, hogy már nem gyártják ebben a kiszerelésben, mert nekem bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. szeptember 28.

Csodálatos színek és végeredmény, kifinomult csomagolás, mint amit már megszokhattunk a legtöbb Estée Lauder rúzsnál. Jogos, hogy a tartóssága nem az erőssége, de nálam akkor is 5*. Ha kapnék egy ajánlatot, hogy az összes rúzsomat lecserélhetem, de csak az EL rúzsaira, azonnal bólintanék, abban biztos vagyok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

SophieBalogh

2016. október 4.

Klasszikus EL rúzs, nekem egy vörös árnyalat van meg, amit 3 éve nem lehet már kapni, ezért havonta 1x használom kb. Méltó utódja az Envy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

blankasara

2016. augusztus 20.

Édesanyámnak van egy Dune Rose fantázianevű rúzsa - pontosabban volt, mert ha már ő nem használta, én kölcsönbe vettem, hogy ne álljon magányosan. :) Csodás színe van, nem is tudok hasonlót mondani a konkurens márkáktól. A tartóssága nem az igazi ennyiért, de nem panaszkodom, könnyű vele dolgozni és azért korrekt kis rúzs ez, ha valaki megengedheti magának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Anna-

2015. október 18.

Nagyon szeretem, krémes, tartós, szép a színe, kellemes a viselése.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 18.

Nagyon szeretem, krémes, tartós, szép a színe, kellemes a viselése.

laanyka

2015. október 15.

Hát kövezzen meg bárki de sztem ez a rúzs nem jó..vagyis nem is az állagával és a tartósságával van a baj, hanem a színekkel, amik sztem csúnyák..de nagyon.nekem 4 színem volt belőle, egyik se lett a kedvencem :// csak azért 3 csillag, mert tényleg kellemes viselni (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

julcsiii

2015. május 12.

Tartós ,hidratál, gyönyörűek a színek. Nálam 5pont! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Tartós ,hidratál, gyönyörűek a színek. Nálam 5pont! :)

despoina

2014. október 22.

Nagyon régi emlékek kötnek ehhez a rúzshoz, az 90' közepén anyukám használta egy narancsos árnyalatban. Még ma is él az emlékezetemben az arany színű barázádás fémdobozka ami a felbecsülhetetlen értékű rúzs rudacskát rejti.
Ma sem változott a designje, kiállta az időt. Ma is exkluzív darab.
Nagyon szép színekben lehet megkapni, tartós és kellemes illata van. Nagyon jól hidratál. Nekem a halvány rózsaszínes és nude árnyalatok tetszenek.
Árkategoriájában 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 22.

Ma sem változott a designje, kiállta az időt. Ma is exkluzív darab.
Árkategoriájában 5*.

Mandi

2014. február 13.

Ennyi pénzért azert lehetne tartósabb is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

Ennyi pénzért azert lehetne tartósabb is.

dzsujja

2013. november 4.

A hidratálása tényleg jó ennek a rúzsnak, a pigmentáltsága is, viszont számomra nem elég tartós. Ennyi pénzért én többet vártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dipentaerythrityl Tetrabehenate/Polyhydroxystearate, Lauryl PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.