Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2014. március 26.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Sminklemosó tartós és vízálló smink eltávolítására.

Ár: 2000,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Ár: 1000 , Eladó: Lexi99
Állapot: Minta (teli üveg), Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta
szeliger

2018. november 28.

2014. június 1. Szeretem ezt a lemosót. Az enyém ugyan kicsit másképp néz ki és az összetevői is picit mások, egy régebbi kiadás, most fogyott el teljesen. Nagyon kíméletes a bőrömhöz, ha kicsit is kivörösödött, akkor sem csíp. Nem szárít és finom, friss az illata. A sminket nagyjából leszedi, utána a Vichy micellás tonikjával még át szoktam törölni és akkor már tényleg nyomokban sem marad semmi festék az arcomon.

2018. november 28. Még mindig jó kis cuccnak tartom. Régen nem vettem már meg teljes kiszerelésben, időnként neszesszerakcióban viszont többször is hazajött, éppen most fogyott el belőle megint egy 30 ml-s tubus. Én száraz bőrre használom, első lépésként (egyébként rá is van írva, hogy száraz bőrre használandó). Utána vattakoronggal törlöm le és továbbra is azt mondom, hogy jól leszedi a sminket. Gyakran váltogatom az alapozóimat, igazából egyikkel sem gyűlt meg a baja, az erősebb fedésű vagy krémesebb alapozókat is jól lehozza. Utána mindig használok még valamit, például ehhez a tubushoz először a szintén EL márkájú Perfectly Clean-t, majd ahogy az elfogyott, a Vichy Pureté Thermale 3 in 1 arctisztító habját. Szóval akiknek nem vált be, azok bátran nekem ajándékozhatják:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 28.

kneva

2017. március 5.

Lehet, hogy nem a termék hibája, hanem az enyém, de a bőröm szomjasan szívta magába. Nem igazán sikerült jól letörölni vele az alapozót, mert a krém egyszerűen felszívódott. Szemről, szájról én kétfázisúval szoktam letörölni a festéket, erre nem is próbáltam. Az arcomat meg mindig két korong micivízzel törlöm át elsőnek, és utána használom a sminklemosó krémet. Kipróbáltam micivíz nélkül is, hátha az alkalmazásban volt a hiba, de hiába tettem akár nagyobb mennyiséget a krémből, nem nagyon sikerült áttörölgetni rendesen, mert felszívódott, és szinte szárazzá váltak a vattakorongok. Úgy éreztem, csak a festék maradványokat súrolom a bőrömön ide-oda, brrrr.....
Amúgy az állaga, az illata, a színe nekem megfelelt, amúgy szeretem az EL termékeket, de ez nem jött be sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 5.

Hanna83

2017. február 19.

Vásárlás mellé kaptam mintát, nem vált be, biztosan nem veszem meg teljes kiszerelésben. Nem birkózik meg a sminkkel , inkább csak elmaszatolja, a micellás víznek utána még bőven van dolga..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

SzaszaK

2016. november 21.

Szörnyű, rossz, borzasztó!
Nagy reményeket fűztem hozzá, mert alapjáraton nem vennék ilyen drága terméket meg.
Kis kiszerelés van meg belőle, de jobb is, hogy csak ez a méret...
Azt írják, hogy száraz bőrödre kell felvinni....na úgy 0, nem ér semmit.
Vizes bőrömre viszem fel, mintha egy krém lenne, körülbelül SEMMIT nem hoz le a sminkből...nemhogy a vízállóból. Kész vicc. A normális szempillaspirált sem hozza le, az államig fekete leszek, úgy hogy alig lehet leszedni utána az arcomról. Alapozót, ilyen hasonló jó dolgokat sem tud eltávolítani.
Illata az after shave-hex hasonló, férfias.
Nagyon rossz termék (pedig nem szoktam ilyeneket mondani).
Még az ellenségemnek sem adnám oda :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Szörnyű, rossz, borzasztó!
Kis kiszerelés van meg belőle, de jobb is, hogy csak ez a méret...
Azt írják, hogy száraz bőrödre kell felvinni....na úgy 0, nem ér semmit.
Illata az after shave-hex hasonló, férfias.
Nagyon rossz termék (pedig nem szoktam ilyeneket mondani).
Még az ellenségemnek sem adnám oda :D

2016. november 17.

Kis kiszerelést (30 vagy 50 ml, nem emlékszem) használtam el belőle, és hát azt kell mondjam hogy nagyon nem jött be. A sminket leszedi, de a szememet iszonyúan csípi, és az arcbőrömet kifejezetten száraznak, húzódónak érzem a használata után. Elhasználtam a kis kiszerelést, de eszem ágában sem lenne venni. Sokkal olcsóbban sokkal jobb sminklemosók vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

Aidyn3

2016. október 14.

Hát.. lehet hogy én használom rosszul - még sosem volt dolgom ilyen krémes sminklemosóval... Az EL Pure Color folyékony rúzsára próbálgattam, tulajdonképpen csak szétkente, de le nem sikerült szednie. Ráadásul használata után furcsa, szilikonos (pedig nincs benne..) érzetet hagy a bőrömön, amit nem tudok elviselni. Így muszáj utána habzó lemosóval is átmosnom az arcom. Nekem totális pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 14.

erika81

2015. december 17.

Neszeszeres akcióban kaptam kis kiszerelést ebből a sminklemosóból. Vattakorongra teszek belőle, ráteszem a szemhéjamra és rövid idő múlva szépen letörlöm vele a sminket. Utána micellás vízzel, vagy sminklemosó kendővel még áttörlöm az arcom, mert marad még rajta egy kis festék. Jó, de nem hiszem hogy teljes méretben is megveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 17.

umpalumpa

2015. június 16.

Kis kiszerelést szereztem próbának, mert az EL üzletekben ilyenből kapok, ha arcot, vagy kézfejet kell letörölni. Ott mindig nagyon tetszett.
Kipróbáltam vízálló spirálhoz, viszonylag könnyen lehozta. DW Light alapozóhoz, azt is szépen leszedte. Sajnos a szememet csípi, amit nagyon nem szeretek. Innentől csak az arcom egyéb részein fogom használni. Vízálló sminket amúgy is ritkán teszek fel. Nagy kiszerelésben már nem vágyom rá. Maradok az "occsó" micellás vizemnél, ami ugyanennyit tud, csak több vattakoronggal, de még így is jobban megéri (pláne, ha nem leszek piros szemű, mint egy fehér nyuszi).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

Morci

2015. április 1.

erika0325 egy az egyben leírta a véleményem. :-) A habzó lemosójuk sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 1.

Ildie

2015. február 27.

Kis 30 ml-esem volt belőle nagyon szerettem. Ha majd lesz ajcsineszeszer, ami itt lassan lesz, akkor megveszem majd nagyban is. Egymagában, hát, nem biztos.
4,8at adnék szívem szerint, mert tényleg nagyon szuper, de mondjuk a ROC hasonló terméke is majdnem ilyen jó negyed áron.
Kellemes krémes, sűrű anyag, nem szükséges utána arcot mosni, olyan kis puha lesz tőle az arc. Volt, hogy belekerül a szemembe, de nem lett tőle semmi bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Squalane eo 1 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Színező anyag. (Zöld)