Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2013. április 8.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre, nyugtató arctej

Ultra könnyű formula, hatékony anti-aging hatàs. A különleges trilipid összetevők helyreállítják a bőr lipidszerkezetét, javítják nedvességtartalmát. Az antioxidánsok védik a bőrt a környezet kàros hatásaival szemben és csökkentik az idő előtti öregedés látható jeleit. Javítja a bőr rugalmasságát és szerkezetèt és segít eltüntetni az apróbb ráncokat, finom vonalakat.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. április 8.

Kivételes, hogy egy EL termékről sajnos ennyi rossz vélemény keletkezik. Egyszerűen nem érzékelhető a hatása, én ezért alapozó alá használom el. Sajnos, még a pumpa is elromlott... Ennyi pénzért valóban csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 8.

Trixi

2013. április 9.

Még régebben használtam ezt a fluidot, az érzékeny területekre ajánlották nyugtatónak, de semmi különös hatást nem éreztem, sokkal jobb termékek vannak érzékeny bőrre. Ártani sem ártott mondjuk, de nem használtam el végül, mert teljesen feleslegesnek éreztem. Miután pár hónapig nem használtam, a forró nyárban a kukában landolt. Pénzkidobás volt megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 9.

rekag

2013. március 31.

Nagyjából az üveg 3/4-ét használtam el. Kicsit többet vártam tőle. Iszonyúan folyékony, szinte vizes az állaga, így nagyon gyorsan fel kell kenni különben kifolyik az ujjaim közül. Én feszesítő hatást nem érzekeltem, és mivel ráncaim nincsenek a ránctalanító hatásáról nem tudok beszámolni. Hidratáló krém alá kell kenni, de szükség is van rá mert nem tartós a hidratáló hatása. Ajándékba kaptam, de azt hiszem 15.000 ft körül van az ára, ennyi pénzt biztos nem adnék érte, féláron lehet találni sokkal hatékonyabb szérumokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Phospholipids, Butylene Glycol

Cholesterol eo I eu 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.