Estelle & Thild

Ár:   €31   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2016. július 13.

Ár:   €31
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Hidratáló szérum minden bőrtípusra hyaluron savval.

Ár: 6800 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 30 ml, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi

szeliger

2016. augusztus 21.

2 ml mintát volt alkalmam kipróbálni, ez pár napra volt elegendő. Maga a szérum tejüvegszerűen fehér, gyöngyházas fényű, gyümölcsös illatú. Az állaga meglehetősen folyós, felvitelkor szinte tocsog az arcon és az én száraz bőröm nagyon nehezen szívta be. Esténként használtam arctisztítás után, mivel sokáig az az érzésem volt, hogy nem szívódott fel, semmi mást nem kentem fölé. Az arcbőröm ugyan reggelre nem húzódott, semmiféle kellemetlen érzést nem tapasztaltam, de a tükörben látott kép nem volt meggyőző, elég nyúzott fej tekintett rám vissza. Lehet, hogy hosszasabb használat mellett kedvezőbb hatást tapasztaltam volna, de így elsőre nem csábultam el, ennél sokkal jobb arcápolókkal találkoztam már, hiába a fent felsorolt sok szép összetevő és bio felirat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Biosaccharide Gum-1, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Citric Acid