Estrea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   80 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   illatszer boltok, drogériák, patikák, online, Bijo, Mediline, Béres Egészségház   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: balzs.simon, Módosítva: 2015. június 23.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Aloe vera és magas E-vitamin tartalma révén regenerálja a fáradt, igénybevett bőrt. Éjszakai és nappali használatra egyaránt ajánljuk. Az aloe vera levele több mint 75-féle gyógyhatású anyagot tartalmaz, A növény A-, C-, valamint E-vitaminban egyaránt bővelkedik, ennek köszönhetően segíti a kollagénképzést, valamint a sebgyógyulást, gyulladástgátló, hámosítást serkentő, a bőr regenerálását gyorsító, antibakteriális, hidratáló és bőrápoló hatású.

angyalszív

2019. november 15.

Nagyon-nagyon megéri az árát (jelenleg 650 kemény forintért vettem).
Hiper-szuper érzékeny bőrömre az elmúlt pár évben kipróbált rengeteg arckrém (márkástól a márkátlanig, drágától az olcsóig) közül ettől nem leszek kiütéses, nem lesznek rajtam gyulladt pattanások.
Vízhiányos kombinált érzékeny bőrömnek kiváló ez a krém! Örülök, hogy rátaláltam és kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 15.

Nagyon-nagyon megéri az árát (jelenleg 650 kemény forintért vettem).

HeyGirl

2019. június 13.

Estére használom, szép puha tőle az arcom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

Estére használom, szép puha tőle az arcom..

typical

2018. május 18.

A violás és a rózsás társával együtt vásároltam, ennek van a legjobb illata, de a száraz arcbőrömre sajnos kevés. Azonban kisebb égési sérülésre és napon megpirult arcra bevált, itt pont jól jön a könnyed állaga (+az aloe tartalma). Nem hiszem, hogy én újravenném, de összeségében aki normál arcbőrrel rendelkezik, annak jó vásár lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Yerzinia

2018. április 17.

Ritkán használom, mert számomra kicsit nehézkes az állaga, de ha elfogy az arckrém átváltok erre:) az ára miatt nem hagyhattam ott de tetszenek a szép összetevők. Arcon kicsit lassan szívódik be, de testápolóként szuper! Ajánlom ennyi pénzért szerintem megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Anka85

2018. február 17.

Minden reggel és este ezzel kenem az arcom, jól beszívódik nem lesz tőle zsíros a bőröm és az ára is szuper és parabénmentes!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

maniko90

2018. február 3.

UP: Még mindig szeretem, de nem használom minden nap. Többféle krémet váltakoztatok a bőröm igényének megfelelően. Hosszabb távon nem csodaszer, bár azt nem is vártam tőle. Több lépéses rutinom végén viszont pár naponta jól esik lezáró lépésként. Reggelre mindig szép, "kipihent" az arcom. Nem irritál hosszabb távon sem. De az illatát kezdem megunni.

Váóó! Itteni keresgélés alatt találtam rá, és gyorsan be is szereztem. Hihetetlen. Elég gazdag krém, ennek ellenére nem sok az én zsíros bőrömnek se. Sőt, nagyon hamar beszívódik, matt marad utána a bőröm. Szépen hidratál, nem tömíti el a pórusaimat. Elsősorban éjszakára használom, de volt, hogy nappalra is kentem, amikor több hidratálásra vágyott reggel is a bőröm.
Egyedül a sok illatanyag... Nem irritál egyébként, de az illatanyagok fényérzékenyítő hatása miatt érdemes tényleg csak este használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

kattja

2017. december 28.

Látom, hogy az értékelése 5,0.. nem is értem. De örülök hogy másnak bevált, mert tényleg nagyon olcsó. Eurós kínai boltban találtam, fillérekért, gondoltam megér egy próbát. Az én bőröm kissé pattanásos, de ugyanakkor száraz, érzékeny. Ez a krém olyan intenzív illatú, és annyira parfümös, hogy nem szívesen kentem az arcomra, párszor használtam, nem hidratál jól, csak elnehezíti az arcot, nem is szívódik be rendesen. Gondoltam elhasználom testre, mert tényleg nem mertem egy ilyen vegyszerszagú készítményt az arcomra kenni (lehet többet ártana mint használna-gondoltam). A testemre jócskán kentem mindig hogy fogyjon már el, de kiszárította a bőröm, tipikusan az a krém amit ha gyorsan kensz magadon "felhabosodik". :D Hát, sajnálom hogy ennyi jó értékelés után le kell pontoznom, de Lushos, meg egyéb natúrkozmetikumok használata után ő egy rémálom volt. :( Maradok az Aok parfümmentes arckréménél. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

timcho03

2017. december 28.

Karácsonyra kerestem valami jó kis hidratálókrémet anyukám száraz bőrére, gondoltam, először szétnézek a 100 Ft-os/eurós boltokban, ott azért mégiscsak olcsóbbak a márkás krémek. Nivea, Helia-D és egyéb más magasabb árkategóriás krémek mellett ott figyelt ez a kis krém potom 400 Ft-ért. Aloe verás, rózsa selyemproteines, kamillás és azt hiszem olívás. Egyszerű kis visszafogott csomagolása és aranyos, nem túl kicsi, de nem túl nagy kiszerelése fogta meg a tekintetem, azután pedig a márkaneve: mintha már találkoztam volna vele valahol a neten. Elolvastam az összetevőket, egész kis tetszetősnek tűntek, így a kosaramban landolt rózsa selyemproteines tesójával együtt. Az ára miatt azonban a kasszáig azon tanakodtam, hogy kicseréljem-e egy Heliára. Végül nem tettem és milyen jól tettem :D Ahogy kiléptem a boltból, le is csekkoltam itt és meglepődve láttam az értékelést, amit én is csak tovább tudok javítani, mert ez a kis aranyos bizony 5 csillagot ér :D Az pedig csak plusz pont, hogy magyar kozmetikumról van szó, ezért volt olyan ismerős a márka. Másnap vissza is mentem és vettem magamnak is egyet, így már a hatásáról is tudok véleményt írni. Rétegzős rutinom "záró akkordjaként" kenem fel és imádom. Nem igazán szeretem az illatanyagokat tartalmazó krémeket, de ez valami isteni. Annyira kellemes, nyugtató, krémes illata van, hogy este elalváskor nem győzöm szagolgatni a kezem, amin még felkenés után érződik az illata :D Az állaga is nagyon szuper, olyan géles-krémes, és nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy semmilyen réteget maga után a bőrön, nappalra is fel szoktam kenni, a zsíros bőröm nem fénylik ki, még talán picit mattít is, bár én más krémet is kenek alá, egy idő után pedig az arcom kap egy természetes csillogást ettől (is). Alapozóval is remekül működik. Senkit ne tévesszen meg az ár, mert tényleg nem minden olcsó húsnak híg a leve, itt egy nagyon jó ellenpélda. Úgyhogy nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek, aki egy olcsó, de jó hidratálót keres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Milva07

2017. december 7.

Hosszú ideje keresek a páromnak olyan krémet, aminek szépek az összetevői is és az illata is vállalható számára. Megtaláltam. Mióta ezt használja, nem olyan fakó/fáradt a bőre és szívesen is alkalmazza, sőt dicséri. Kell ennél több..? Méltatlanul el nem ismert és mellőzött hazai termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 7.

SCsilla

2017. december 5.

Van több hidratáló krémem mert most keresgéltem az igazit. Sokkal szívesebben használom ezt a krémet mint bármilyen drága kencét. Beszippantja a bőröm, finom illatú, könnyed kissé habos állaga van, nagyon szeretem. A fényvédő hiánya miatt főleg éjszakára használom. Az első krémem ami tényleg látványos változást hozott. Tisztább, egységesebb,puhább a bőröm tőle. Az ára indokolatlanul alacsony a hatásával szemben. Egyértelműen újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cholesterol eo I eu 0 0