Estrea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csillagvirág, Módosítva: 2015. július 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Minden bőrtípushoz. Alaposan távolítja el a bőrről a sminket és a felszíni szennyeződéseket a tökéletes tisztaság hatását kölcsönözve a bőrnek.

narancsdzsem

2014. november 26.

Nekem nagyon szárítja a bőrömet sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 26.

Nekem nagyon szárítja a bőrömet sajnos.

t.nora92

2013. augusztus 2.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Sminklemosásra használom, eddig baleás termékeket vettem erre a célra, de nem voltam teljesen megélégedve velük.. Aztán próba szerencse alapon kipróbáltam ezt, és szépen leszedte az arcomról a sminket :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

partygirl

2012. december 10.

Még tavaly vettem. Elég sokat használom és még mindig félig van. Szerintem elég jól le is hozza a sminket, csak utána nekem nagyon fénylik a bőröm, ami nem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

stenonis

2012. augusztus 1.

Régebben elhasználtam egy tubussal, szerintem nem rossz, és olcsó. A vakolatnyi fellépősminket szedtem le vele az arcomról, és olyan finom puha volt utána a bőröm, kifejezetten jól esett. Szemre sem rossz, de arra van jobb is. Nem egy létfontosságú termék, az összetevői sem jók, de működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Bius

2012. május 1.

Olcsónak tényleg olcsó,nem hiszem hogy több 600ft-nál,de szerintem rossz.A flakonból alig tudom kinyomni,nem is nagyon használ. Le lehet vele mosni azért amit kell,de nem a szívem csücske. Azért a 3csillagot megkapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 1.

Csillagvirág

2011. augusztus 29.

Használtam már többféle arclemosó tejet drágát-olcsót,natúrt,ilyet-olyat...,de
eddig erre mondhatom azt,hogy megfelel,nagyon jó az Én érzékeny bőrömre.
Jó érzést ad az arcomnak,nem irritál,nem csíp,és ami a lényeg,hogy egyszerűen
nem vörösödik ki az arcom mint a tubarózsa!
Az állaga is megfelelő,és az illata is friss,üde.
Nagyon szeretem bármit is tartalmaz!
És akinek számít nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 29.

Használtam már többféle arclemosó tejet drágát-olcsót,natúrt,ilyet-olyat...,de
eddig erre mondhatom azt,hogy megfelel,nagyon jó az Én érzékeny bőrömre.
Jó érzést ad az arcomnak,nem irritál,nem csíp,és ami a lényeg,hogy egyszerűen
nem vörösödik ki az arcom mint a tubarózsa!
Az állaga is megfelelő,és az illata is friss,üde.
Nagyon szeretem bármit is tartalmaz!
És akinek számít nagyon olcsó.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.