Estrea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KrémesenSzépAzÉlet, Módosítva: 2014. július 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hosszantartó hidratáló hatású nappali arckrém, természetes sheavaj tartalmának köszenhetően gyulladáscsökkentő ,és fényvédő hatású. A Hyaluronsav biztosítja a bőr mélyhidratációját, rugalmasságát és feszességét. A termék nem tartalmaz parabéneket, kőolajszármazékokat, szintetikus színező anyagokat, és szilikont. A termék kifejezetten ajánlott érzékeny bőrre.

Ecocert minősítésű tartósítószer és allergénmentes illatanyag tartalmú.

HeyGirl

2019. június 13.

Nyárra nagyon tömör, zsíros krém, esetleg lehet télen megfelelő lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Nyárra nagyon tömör, zsíros krém, esetleg lehet télen megfelelő lesz

alizee

2018. szeptember 15.

nem nagyon használok már hidratáló krémet, inkább maradok a natúr olajoknál, viszont ugyebár arra nem lehet sminkelni meg hosszabb idő mire beszívódnak, úgyhogy kellett egy nappali hidratáló és erre esett a választásom a szép összetevők miatt és, hogy potom pénzért kiadós mennyiségű krémet kapunk. nem is csalódtam pedig megfogadtam, hogy leállok a kísérletezgetéssel. ez egy jó testes krém, nyárra talan túl sok is volt és kicsit nehéz eloszlatni de össz-vissz ennyi a kis negatívum. ennek ellenére nagyon gyorsan beszívódik, tényleg táplál, szereti a bőröm. szépen lehet rá sminkelni és nagyon finom sheavaj illata van. újravevős, ha egyszer elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

KovacsDora

2018. augusztus 19.

Jók az összetevõi, jól felszívódik. Argánolajat cseppentek hozzá éjszakára. Nekem bejött, mióta kipróbáltam, - kb. másfél éve - ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Milva07

2017. december 7.

Ha valaki egy jól beilleszthető krémet keres megfizethető áron a rétegzős rutinjába, tegyen ezzel a krémmel egy próbát, nem fog csalódni. Szépek az összetevői(-parfüm) és jól lehet rá sminkelni is. Az ára meg konkrétan egy vicc.Ne legyetek sznobok, az olcsó, magyar is lehet nagyon jó, nem csak az agyonreklámozott "nyugati" (hi-hi, NSZK-s:)) krémek és kozmetikumok.Aki diák, vagy szerényebb az anyagi helyzete, annak sem kell lemondani a normális dolgokról. Egy próbát mindenkinek megér(ne).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 7.

Maropeng

2016. szeptember 19.

Szeretem ezt a kremet, mert nagyon gyorsan beszivodik nem zsiros es kivalo az osszetetele. Nekem az illata is tetszik olyan naturalis neutralis. Erzekeny a borom de nem okozott allergiat. Ar ertek aranyban nagyon jo. A csomagolasa is egesz praktikus, sokszor testre is hasznalom, bar oda lehetne egy kicsit zsirosabb. Ajanlom mindenkinek aki normal borre keres egy kellemes natur termeket.;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Dorisz1990

2016. július 27.

Jó az illata , kellemes az állaga nem túl zsíros ezért nagyon szeretem este smink lemosás után minden ezzel a krémmel kenem be az arcomat . Az összetétele is nagyon jó , bio bőrbarát termék. Ajánlom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Kriszti74

2014. december 3.

Az összetétele miatt döntöttem a krém mellett. Az ára nagyon jó, egyáltalán nem drága, és a hatását is szeretem. Nem zsíros, tényleg egy nappali krém. Viszont a szaga.... hát az szerintem borzasztó. Olyan kicsit, mintha 'megbuggyant' volna. (Nincs összehasonlítási alapom, de gondoltam már rá, hogy veszek egy másik tégellyel is és összehasonlítom.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate