Estrea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KrémesenSzépAzÉlet, Módosítva: 2014. július 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hosszantartó hidratáló hatású nappali arckrém, természetes sheavaj tartalmának köszenhetően gyulladáscsökkentő ,és fényvédő hatású. A Hyaluronsav biztosítja a bőr mélyhidratációját, rugalmasságát és feszességét. A termék nem tartalmaz parabéneket, kőolajszármazékokat, szintetikus színező anyagokat, és szilikont. A termék kifejezetten ajánlott érzékeny bőrre.

Ecocert minősítésű tartósítószer és allergénmentes illatanyag tartalmú.

dreammiyss

2021. április 5.

Magyar termék, ezért vettem le az Egy eurós bolt polcáról, gondoltam adok neki egy esélyt. Akkor nem néztem az összetevőket, de mostanában kezdtem tudatosabb lenni ebből a szempontból. Nem mondanám rossz terméknek, de van egy pár összetevője, amit innentől inkább kerülnék.
Egyébként kifejezetten sokat használok belőle, mivel nagyon száraz a bőröm könnyedén fel is szívja, enyhén ragaszos érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 5.

szilvia.bano

2020. október 31.

Ajándékba kaptam, mostmár hosszabb ideje használom, az eredmény meggyőző. Jelenleg a Mixa 25%-os krémjét használom még emellett, illetve számomra az etalon ugyancsak a Mixától a 8%-os krém volt, amit sajnos nemrég megszűntettek, ezért is örülök most ennek. A hidegebb hónapokban nem biztos, hogy elég lesz a bőrömnek, de egyelőre tökéletes. Kellemes, visszafogott illata van, nagyon jók az összetevői, jól beszívódik és jól hidratál, nem hagy maga után zsíros érzetet. Egyébként a glycerint is tartalmazó krémek váltak be eddig nekem legjobban és ebben is az van. Mivel semmilyen irritáló összetevő nincs benne, szemkörnyékápolóként is tudom használni. Azt kell mondjam, az argánoljjal kombinálva látványosan kisimult tőle a szemem alatti rész, csökkentek a ránckezdemények. Ezt eddig semmilyen termékkel nem tudtam elérni. Egyedül attól tartottam, hogy feszesítő hatású krém, és ezeknek a hidratáló hatása sokszor nem elég az én bőrömnek, illetve nem szeretem azt az érzést, ahogy húzódik tőle a bőröm- persze jó értelemben-, de ezzel tulajdonképpen nem volt ilyen gond. Mindezek mellett ár-mennyiség arányban is nagyon jó.

Update: Sajnos minden jel azt mutatja, hogy kiütéseket okoz. Először azt hittem, a maszkhasználat miatt van, de nem, bebizonyosodott, hogy ez okozta. Most, hogy újra a Mixa 25%-os krémet használom, a kiütések megszűntek. Nagyon sajnálom, mert nagyon tetszett ez a krém, és más arcra való terméknél még soha nem tapasztaltam ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 31.

HeyGirl

2019. június 13.

Nyárra nagyon tömör, zsíros krém, esetleg lehet télen megfelelő lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Nyárra nagyon tömör, zsíros krém, esetleg lehet télen megfelelő lesz

alizee

2018. szeptember 15.

nem nagyon használok már hidratáló krémet, inkább maradok a natúr olajoknál, viszont ugyebár arra nem lehet sminkelni meg hosszabb idő mire beszívódnak, úgyhogy kellett egy nappali hidratáló és erre esett a választásom a szép összetevők miatt és, hogy potom pénzért kiadós mennyiségű krémet kapunk. nem is csalódtam pedig megfogadtam, hogy leállok a kísérletezgetéssel. ez egy jó testes krém, nyárra talan túl sok is volt és kicsit nehéz eloszlatni de össz-vissz ennyi a kis negatívum. ennek ellenére nagyon gyorsan beszívódik, tényleg táplál, szereti a bőröm. szépen lehet rá sminkelni és nagyon finom sheavaj illata van. újravevős, ha egyszer elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

KovacsDora

2018. augusztus 19.

Jók az összetevõi, jól felszívódik. Argánolajat cseppentek hozzá éjszakára. Nekem bejött, mióta kipróbáltam, - kb. másfél éve - ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Milva07

2017. december 7.

Ha valaki egy jól beilleszthető krémet keres megfizethető áron a rétegzős rutinjába, tegyen ezzel a krémmel egy próbát, nem fog csalódni. Szépek az összetevői(-parfüm) és jól lehet rá sminkelni is. Az ára meg konkrétan egy vicc.Ne legyetek sznobok, az olcsó, magyar is lehet nagyon jó, nem csak az agyonreklámozott "nyugati" (hi-hi, NSZK-s:)) krémek és kozmetikumok.Aki diák, vagy szerényebb az anyagi helyzete, annak sem kell lemondani a normális dolgokról. Egy próbát mindenkinek megér(ne).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 7.

Maropeng

2016. szeptember 19.

Szeretem ezt a kremet, mert nagyon gyorsan beszivodik nem zsiros es kivalo az osszetetele. Nekem az illata is tetszik olyan naturalis neutralis. Erzekeny a borom de nem okozott allergiat. Ar ertek aranyban nagyon jo. A csomagolasa is egesz praktikus, sokszor testre is hasznalom, bar oda lehetne egy kicsit zsirosabb. Ajanlom mindenkinek aki normal borre keres egy kellemes natur termeket.;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Dorisz1990

2016. július 27.

Jó az illata , kellemes az állaga nem túl zsíros ezért nagyon szeretem este smink lemosás után minden ezzel a krémmel kenem be az arcomat . Az összetétele is nagyon jó , bio bőrbarát termék. Ajánlom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Kriszti74

2014. december 3.

Az összetétele miatt döntöttem a krém mellett. Az ára nagyon jó, egyáltalán nem drága, és a hatását is szeretem. Nem zsíros, tényleg egy nappali krém. Viszont a szaga.... hát az szerintem borzasztó. Olyan kicsit, mintha 'megbuggyant' volna. (Nincs összehasonlítási alapom, de gondoltam már rá, hogy veszek egy másik tégellyel is és összehasonlítom.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate