Eszterkrém

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: nhajni, az összetevőket feltöltötte: kessi91, Módosítva: 2018. április 4.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Puffadás, sötét karikák, ráncok, szarkalábak ellen készítettem ezt a tápláló, mégis jól beszívódó krémet. A búzavirág víz megnyugtatja a szemedet, és mérsékli a sötét karikákat, enyhíti a szem környéki puffadást. A különleges hatóanyagban gazdag magolajok (ligetszépe, vadrózsa) elsimítják a ráncaidat, ellátják vitaminokkal a bőrödet, és a hialuronsavval együtt azonnal, láthatóan feszesítik. A ricinusolaj segíti a szempilláid növekedését."

Csillagdori

2018. január 15.

Senkinek nem ajanlom ezeket a kremeket! Oszinten! Kozmetikus vegzettseggel rendelkezem, nagyon sok kenceficet kiprobaltam mar, mert imadom oket. Szakmai artalom. Ez csak azert fontos, mert soha semmire nem reagalt meg ugy a borom, ahogy erre a termekre a szemem. Nem szivodik be, reggelre egy ragacsos massza volt a szemem korul, piros, vereres a szemem 2 napja, es viszket is! Elso alkalommal nem esett le az osszefugges, de amikor ujra hasznaltam direkt hetvegen h hetfore elmuljon az esetleges pirossag, akkor ismet jelentkezett. Borzaszto.
Vegyetek normalis kremeket! Most nagy divat a termeszetes meg a mindenmentes, de ez csak egy bugyuta trend.
Gondoltam teszek egy probat, de a szemem banta 😞
Hatalmas egyes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 15.

Gondoltam teszek egy probat, de a szemem banta 😞
Hatalmas egyes!

szilvi1984

2018. január 9.

Valamennyi változást érzek mióta használom, de azért 5 pont nem adnék neki. Nekem szerencsére nem csípi a szemem, és megtanultam adagolni is, de első pár alkalommal tényleg nem volt könnyű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 9.

IKeakati

2018. január 5.

Az illata és az állaga nekem bevált, nem csípi a szemem. Hidratálja a szem alatti területet, érzem, hogy puha a bőröm tőle.Picit sok jön egy pumpálással az adagolóból, de megpróbálom minden alkalommal csak kicsit nyomni. A karikákon, szarkalábakon nem láttam változást 1 hónap alatt, ezért lehet, hogy más krémmel is próbát teszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

estherkovacs

2017. december 12.

Sajnálom, hogy ezt kell írjam, mert sokat vártam tőle, de ez a krém nekem csalódás. Igaz, hogy kb. 3 hete használom csak, de eddig semmi pozitív hatását nem látom magamon. Az adagolója borzalmas, az egész arcomra sok lenne az a mennyiseg, ami egy nyomásra jön belőle, így ki is nyomtam tégelybe. A bőröm nem szívja be, így reggel nem is merném felkenni. Az esti felkenést alig tudom reggel eltávolítani, s az én szememet csípi is, ha véletlenül belekerül. Tényleg nagyon sajnálom, nagy reményekkel álltam hozzá...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

Ingrid123

2016. december 15.

Ez egy nagyon jó kis krém. Először nekem is picit problémás volt az adagoló használata, de Eszter korrektül megoldott mindent. A krém fantasztikus hatású, reggel-este használom, azóta a reggeli puffadtság minimálisra csökkent, és karikák is szinte eltüntek. Nekem az illata is tetszik, olyan természetes illat. Nagyon szeretem,ajánlom, ki fogom próbálni más termékeit is Eszternek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 15.

kisilona

2016. október 27.

Nemrég próbáltam ezt a krémet, és én imádom az illatát. A hatását még annyira nem érzem, mert nem használom annyira rég óta, de jó érzés este felkenni, a bőröm hálás érte. Azt külön szeretem, hogy semmilyen káros anyagot nem teszek a bőrömre vele. Egyébként szerintem nem vészes az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

nhajni

2016. április 21.

Jó pár hete használom, de sajnos különösebb hatást nem vettem észre. Talán a karikák kicsit enyhültek a szemem alatt. Felszívódásban nem az igazi, este kenem be vele a szemem környékét és reggel még mindig érzem a szemem körül és mint egy maszkot úgy kell lemosni. :( Az adagoló sajnos nagyon rossz, egyszerűen nem lehet belőle a megfelelő mennyiséget kinyomni. - vagy túl kevés, vagy túl sokat "köp ki". Én az illatával sem vagyok kibékülve. Mindezeket mérlegelve, sajnos egy nagyon drága krém, ami nem váltotta be a hozzáfűzött reményeimet.... :(
Az oldalon ahonnan rendelhető csak pozitív (5 csillagos) visszajelzéseket lehet olvasni, ami elég fura azok után, hogy az én 3 csillagos értékelésem meg sem jelenik. Elég félrevezető a dolog sajnos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.