Etat Libre d'Orange

Ár:   29 700 Ft és 44 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 20.

Ár:   29 700 Ft és 44 500 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Megjelenés éve: 2008

Illatjegyek: bőr, gyömbér, liliom, rózsabors, vanília, jázmin, tömjén, ilang-ilang, bergamott, kardamon, styrax illatos osmanthus, labdanum, mályva, pézsma

Verona5

2018. január 12.

Elsőre olyan, mint amikor bemész egy gyógyszertárba, ahol gyógynövényes cuccokat is árulnak, vagy herbáriába és arcba legyint a hely illata, kicsit keresnyésen, kicsit gyógyászós módon. Ahogy a "vegyszeres" felső réteg elszáll, az én orromban átcsap tiszta erős liliomba - olyan fehér, pink közepű liliomba, de iszonyú mennyiségben, a háttérben marad egy pici kesernyésség. Egy ilyen csokorral halál egy szobában maradni éjszakára. Még jó, hogy nem vagyok fejfájós, ettől hosszú távon viszont biztos előjönne. Ő nem lesz kedvenc sajna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 12.

bobekecske

2015. július 6.

Hűvösebb évszakra való meleg és fűszeres vanília, picit rágógumi beütéssel. Mint nagy vanília rajongó picit valami többet, izgalmasabbat reméltem tőle, főleg a sok illatjegy olvastával. A bőr rajtam nem domináns, pedig attól szólna nagyot igazán.
Mint sok ELDO illatnál, nekem kicsit nagyobb a füstje, mint a lángja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

Mint sok ELDO illatnál, nekem kicsit nagyobb a füstje, mint a lángja.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Benzoate, Eugenol, Farnesol, Benzyl Cinnamate, Geraniol, Citral, Isoeugenol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.