Etude House

Ár:   $1.30   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katyalin, Módosítva: 2018. február 8.

Ár:   $1.30
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A hialuronsav figyelemreméltó vízmegtartó képességének köszönhetően a bőr sima és hidratált lesz.

BirsAlma

2019. április 28.

Nagy kedvenc nálam. Annyira meglepődtem a használata után, hogy milyen jól kisímított. Nem hittem a szememnek. :) Annak ellenére, hogy van benne alkohol nem szárította a bőrömet. Én is kétszerre használtam el, mert elég sok a szérum benne.
3 db- ot rendeltem és a csigás társából is , de ez lett a kedvencem. A hatását ennek láttam igazán. Újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

elike

2018. augusztus 1.

Ez az első koreai fátyolmaszk, amit kipróbáltam. És jó! A csomagból kivéve szét kell hajtogatni és az arcra simítani úgy, hogy a szem-orr-száj kivágások a helyükre kerüljenek. Mivel mindenkinek más az arca, itt-ott be kell ráncolni az anyagot, de a hatást ez nem befolyásolja.
Ahogy az előttem szóló, én is visszatettem a maszkot a csomagba és felhasználtam újra.
A bőröm szép színű, egyenletes és fiatalos lett a maszk után. Bizonyára a napi használat hosszabb távon biztosítaná a hatást, de jelenleg csak alkalmanként tudom megengedni magamnak, de az egy-egy alkalom miatt is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Anneboszi

2018. június 27.

Nagyon szeretem, bár eddig csak kétszer használtam. Ragyogó, puha, de mégis feszes lesz tőle a bőröm. A tasakban rengeteg szérum van, maga a maszk szinte úszik, szóval én használat után szépen visszatettem a maszkot, lezártam a tasakot és betettem a hűtőbe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 27.

seppunkata

2018. május 2.

Ez a legjobb fátyolmaszk amit eddig próbáltam. Rengeteg félét próbáltam már és igazán egyik sem ért el akkora hűha hatást, de ez kifejezetten látványos eredményt hozott. Magam sem hittem el. Pihe puha és feszes lett tőle az arcom, csak úgy ragyogott. Leginkább a híres "glass skin"-nek elnevezett kinézetre hasonlított a bőröm, ami most annyira áhított lett mindenhol. Egészségesen fénylett, egyenletesebb színe volt, telt és selymes. Nem bánnám ha mindig így nézne ki a bőröm. Van valami ebben a hyaluron savban ami tényleg működik. Biztos hogy betárolok ebből a maszkból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Hydroxyethyl Urea, Biosaccharide Gum-1, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az indiai tömjénfából kicsipázó és megszáradó nedv, más néven a tömjén, melynek hatóanyaga a boswellin-sav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, bőrkondícionáló és filmképző hatású összetevő és illatanyagként is használatos. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és serkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

gólyaorrok nemzetségébe tartozó, Geranium Maculatum nevű növény leveleiből és szárából kivont illóolaj. Maszkoló, tonizáló anyagként használják a kozmetikumokban.