Etude House

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. április 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szalicilsav, triklozán és szantálfa olaj tartalmú lemosó pattanásos bőrre

Hatóanyagai megölik a pattanásokat okozó baktériumokat, használatával a bőr simává és foltmentessé válik. Könnyed hab állaga hatékonyan eltávolítja a bőrön lévő szennyeződéseket, olajat és sminket, valamint tiszta érzést ad anélkül, hogy szárazzá tenné a bőrt. Nem komedóképző.

Kiszerelés: 150 ml

GNóri

2015. december 9.

Többféle pattanás elleni koreai kozmetikumot kipróbáltam már, de most már kezdem azt hinni, hogy a tökéletes bőrű koreaiak készítményei kevesek az én arcomnak. Ez a lemosó sem lett eddig a kedvencem. Nagyon erős illata van, ami engem idegesít, illetve csípi a bőröm, viszketek tőle. Nem szedi le 100%-osan a sminket, a már kialakult pattikon nem segít, és nem lett azóta kevesebb mitesszerem/pattanásom. Használgatom még, de eddig sajnos nem szerettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

nayao

2014. július 18.

Kaptam belőle kisebb kiszerelést egy krém mellé, és tényleg használ. Kevesebb volt a pattanásom, míg használtam, és használat után nagyon kellemes érzetet hagyott a bőrömön, nem is zsírosodott annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Az Ausztráliában őshonos szantálfa kérgéből kivont illóolaj, melyet CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású) összetevőként használnak a kozmetikumokban.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.