Etude House

Ár:   $7.80   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2016. november 18.

Ár:   $7.80

Krémes folyékony korrektor, amely hibátlan bőrt biztosít egész nap. Elfedi a bőrhibákat, pattanásokat és a szem alatti karikákat. Erős fedésű, de természetes hatású.

2 árnyalatban kapható: Sand és Beige

anitakiss1982

2018. november 23.

Ez egy nagyon szuper korrektor. Tökéletes a színe és az állaga, nagyon jól fed. Tudom ajánlani bárkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Plusskutya

2017. október 15.

Úgy fed, hogy nem látszik belőle semmi :-)
Sikerült elsőre eltalálnom a színt (a beige árnyalat van meg)
Csak a pattik helyére teszem fel, egy mikropöttynyit. Hihetetlen, hogy milyen kis mennyiség milyen hatásos.
Mintha egybeolvadna a bőrömmel, csak én tudom, hogy alatta egy rusnya piros folt lapul, kívülről egységes bőrképet mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

Úgy fed, hogy nem látszik belőle semmi :-)
Sikerült elsőre eltalálnom a színt (a beige árnyalat van meg)

tara95

2017. május 30.

Most érkezett meg a sajátom, méltatlanul elhanyagolt kis csoda ez...két remek árnyalatban kapható, ilyen áron ajándék, óriási mennyiség a fedését leginkább a catrice folyékony camouflage korrektorához tudnám hasonlítani, MINDENT eltakar a maga kis bőrbe simuló textúrájával észrevétlen marad. Simán elmegy egy erősen közepes fedésű bb krémnek is akár alkohol és parfüm nélkül. Hófehérkék hajrá!

Up: továbbadtam a barátnőmnek. Ragacsos, beleül minden kis apró ráncba, fénylik és nehéz eldolgozni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

GNóri

2017. április 3.

Nem akarok nagy kijelentéseket puffogtatni, de talán ő az eddigi legjobb korrektorom:) Én csak a szemem alatti karikákra használom, de oda tökéletesen bevált, nagyon jól fed, eltünteti a sötét árnyalatokat. Viszonylag sűrű, ezáltal ujjal nehezen kenhető el szépen, viszont blending sponge-al teljesen jól kezelhető. Tartós, egész nap fennmarad. A kis ráncocskákat azért kiadja, de ezt nem a korrektornak rovom fel, inkább a bőröm hibája, mert minden folyékony korrektorral így járok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Vanília

2017. március 28.

Ritkán írok véleményt első használat után - pláne fél órán belül:) -, de nekem ez a korrektor egy újabb koreai csoda. Egy rétegben úgy fed, mint az eddigi kedvencem, az Essence stay all day korrektor, minimum négy rétegben tenné, és az árnyalata (nekem a Beige van meg) is fantasztikusan illik a bőröm színéhez, ez ugye hófehérkeként nagy dolog... Szóval oda vagyok meg vissza:) A felvitele nagyon baráti, könnyen eldolgozható, krémes formula, csak arra kell vigyázni, hogy nem szabad annyi anyagot használni, mint a könnyebb állagú korrektoroknál (Essence ugye). Egyetlen egy dolog van, ami kevésbé tetszik és ami a sűrűbb konzisztenciára vezethető vissza: van két homlokrácocskám és azokba kicsit (alig észrevehetően) beül az anyag. De ez remélem, később sem lesz feltűnő, vagy zavaró. Szóval lazán öt csillag:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 28.

im

2017. február 24.

Nekem a Beige van meg. A tubusban és a szem alá pöttyintve elég világosnak tűnik, de néhány másodperc alatt oxidálódik egy kicsit, így pont jó a színe bőrömhöz.

Pozitívumok:
- Illatanyag- és alkoholmentes.
- A tubusban található 10 g hatalmas mennyiség, hónapokig elég lesz.
- Szeretem az applikátoros kiszerelést.
- Magas a fedése, a karikák mellett volt most egy-két piros foltom, pöttyöm, azokon is teszteltem. Púderrel fixálva tartós és makulátlan az eredmény.
- Nagyon kevés kell belőle. Első alkalommal, amikor kipróbáltam, a szemeim alá húzott csíkkal kb. mindkét orcámat le tudtam volna alapozni. Két-három pici pöttyöt szoktam felvinni, és ecsettel vagy blenderrel, esetleg gyűrűsujjammal eldolgozni.
- Nem kopik le a nap folyamán.

Negatívumok:

- Folyékony, de sűrű. Gyorsan szárad, sietni kell az eldolgozással.
- Ez az első olyan korrektorom, amely tényleg nagyon csúnyán beleül a szemem alatti vonalakba, ha nem fixálom púderrel. (Régóta nem használtam már púdert, nem is volt itthon. Ehhez a korrektorhoz vettem egy Rimmel Stay Matte áttetsző púdert. Ilyen vállalhatatlan eredményt sem a Bourjois Healthy Mix, sem a tégelyes Catrice Camouflage, sem a Missha Under Eye Brightener folyékony korrektor nem produkált rajtam púder nélkül.)
- Nem érdemes vele háromszögelni, a szem alatt, orr mellett világosítani, vagy bárhol máshol kiemelésre használni, mert csomósodik, gyűrődik az alapozón.

Összességében:

Ez tényleg egy magas fedésű korrektor, de ennek a pigmentáltságnak ára van, amely a viszonylagos sűrűségben, nehezebb eldolgozhatóságban, csomósodásban nyilvánul meg. A lilaságokat és pirosságokat szépen elfedi egyébként, ezzel kapcsolatban egy szavam sem lehet. Nekem azonban inkább csak bőrhibákra vált be. Sajnálom, mert a szín jó, a fedés az eddigi legjobb a próbált korrektorok közül, de az állagát valahogy nem annyira szereti a szemem alatti bőr. Sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Pozitívumok:
- Illatanyag- és alkoholmentes.
- A tubusban található 10 g hatalmas mennyiség, hónapokig elég lesz.
- Szeretem az applikátoros kiszerelést.
- Nem kopik le a nap folyamán.

Negatívumok:

- Folyékony, de sűrű. Gyorsan szárad, sietni kell az eldolgozással.

Összességében:

clara12

2017. január 29.

Tökéletes korrektor szem alá és bőrhibára egyaránt. Olyat kerestem ami mindkét helyre működne, hogy ne kelljen 2 külön korrektort használni. Erős a fedése, ezért nagyon keveset kell feltenni, lassan fogy, szem alatt nem szárít, könnyű használni és higiénikus a kiszerelése, bombabiztos, nap végén is ott van ahova felkentem, olcsó szépek az összetevői de nekem túl sötét a világosabb is :(((((( Hatása 5* de a színe miatt nekem csak 4es :( Ha valakit érdekel, eladó a világosabb árnyalat, kb. egy hétig használtam, utána beismertem, hogy nagyon csúnyán néz ki rajtam a színe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

berenicée

2016. december 28.

Nekem ő a TOP korrektor, simán kenterbe veri mind a Catrice, mind a Maybelline hasonszőrűjét. Sokkal pigmentáltabb, mint bármelyik a kettő közül, az állaga pont tökéletes (nem túl folyós, se nem túl krémes), a színe nekem egyszerűen tökéletes, tartós és nem oxidálódik. Nekem extrém sötét karikáim vannak, ő birkózik meg velük a legszebben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

mizantrop

2016. december 22.

Egész hamar ideért (2 hét Koreából), nagyon elégedett vagyok vele: jó minőségű, jó fedést biztosító, természetes hatású korrektor. Sokkal jobb, mint a Catrice korrektora, ami nálam oxidálódott és túl folyós is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 22.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Palmitic Acid, Stearic Acid, Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Palmitate, Lecithin, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Palmitic Acid, Stearic Acid, Polyhydroxystearic Acid, Isostearic Acid, Lecithin, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Isostearic Acid
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Palmitate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.