Etude House

Ár:   $13.20   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CupcakeQueen, Módosítva: 2017. július 10.

Ár:   $13.20
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Hidratálttá és rugalmassá teszi a bőrt az éjszaka folyamán a zöld tea gél és a hidratáló buborék-kapszulák keverékével.

diadempigi

2019. január 7.

Nagy szerelem nálam, az epres verzióból a második tégelyt használom. Felkenés után ragacsos, de 1-2 perc múlva elmúlik. Inkább csak télen használok bogyókat, alapban elég a gél. Heti 2x 3x használom, reggelre pihe-puha a bőröm és ilyenkor nincs duzzanat a szemem alatt. A csomagolást imádom, a kiskanál tartó pöcök sajnos hamar letörik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 7.

Aliko

2018. december 15.

Az epres verzióval kezdtem azt tavasszal nyáron használtam és nagyon szerettem. Most télen a zöld teás van porondon, de egy kicsit kevésnek érzem. Bár mással kombinálva tél kompatibilissé lehet tenni vízhiányos és érzékeny bőrüeknek is. Egy kicsit zsírosabb szérum és egy galactomyces alá plusz azért hetente egy olajos után kenés sem árt csak hogy jobban bírja a strapát a bőröm. Egyébként gyorsan felszívódik, nincs zavaró illata és csak azon lehet agyalni, hogy milyen gyakran nyomogassunk szét egy golyócskát...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

balazskrisztii

2018. május 3.

Az epres verziója van meg, az illata kellemes, édes, zselés állagú. Az alján vannak golyócskák, de számomra nem egyértelmű, milyen keverési arányban kell használni őket. Heti egyszer nyomok szét golyót is, egyébként csak a krémet használom. Kicsit lassan szívódik föl, de reggelre rugalmas, hidratált a bőröm. A kanálnak, amit adtak hozzá, nincs tárolója, sokszor elkavarodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Milkycaster

2017. november 12.

Nekem a fekete teás változat van meg, szeretem, reggelre nagyon szép, puha bőrrel ébredek, teljesen feltölt. Nyáron valószínüleg nem használnám, de a téli időszakra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

erikah

2017. november 11.

Nekem a zöld teás változat van meg. Nagyon szép reggelre a bőröm tőle. Már csak egy kicsi van belőle az alján, de nem tervezem újra venni, mert lassan szárad. A száradási idő miatt sokszor inkább nem is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

szaboszilvia28

2017. augusztus 2.

Nekem az epres van, de nem volt kedvem vacakolni a feltöltéssel...

De mondom is a lényeget: két-három használat után már csodát tett a bőrömmel. Este két golyócskát kihalászok a kanállal, szétnyomkodom, összekeverem a zselével és arcra-mellkasra kenem, reggelre puha, ruganyos bőr, nincsenek karikák a szemem alatt, szarkalábak enyhültek...

Nem gondoltam, hogy az ultrahangos kollagénes ránctalanítást ki tudom váltani egy 2300 Ft-os géllel. Ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Nekem az epres van, de nem volt kedvem vacakolni a feltöltéssel...

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Beta-Glucan, Theobroma Cacao Seed Extract, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.