Etude House

Ár:   $16   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: estrella22, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. július 9.

Ár:   $16

• Napvédelem
  • Tónusjavító
  • Sima bőrfelszín
  • Fény

2 féle változatban kapható: silky, glow

jomosono

2016. július 15.

Imádom!!Szuper primer BB -alá.Nálam 5 csillag ......lassan fogyóban ,és vadásznom kell rá,mert ritka portéka!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

Cu2tka-baba

2016. január 26.

Update: imádom. Ha más nem ez mindig felkerül. Lassan elfogy a tubus, de már kutatok a legjobb ajánlat utána következő miatt. Ritkán mondok ilyet de nem tudnám elképzelni a sminkemet enélkül:D

Szert tettem a silky verzióra nemrég egy barátnőm által. Ami azt illeti én is BB vagy alapozó alá használom, mert először zöldes színű nekem és ezel a pirosságot jól fedi, viszont nem fed eleget ha épp kipattogzom. A napvédelmét külön szeretem és nem is kell a végén púdereznem, mert valahogy az alapozót is " megfogja". nekem eddig4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

baranyeszter

2015. június 20.

A Silky változatból volt mintám, 6 napig használtam. Nagyon keveset kell belőle használni, egy minta legalább két, de akár három alkalomra is elég lehet. Ha túl sokat kentem, sárga lettem :) Kevesebbet kenve szépen igazodott a bőröm színéhez, bár volt egy enyhe sárgás árnyalata, de az kifejezetten tetszett.

Felkenve egy idő után enyhén púderszerűvé vált.

Alapvetően tetszett, de egész napos használat során azt tapasztaltam, mint régen egy-egy rossz púdernél: mintha a szemöldökömnél, meg még pár helyen összegyűlt volna foltokban az arcomon.
Nem volt túl feltűnő, és egy napközbeni rápúderezés meg is akadályozta ezt a foltosodást. Viszont én nem szeretek púderezni hétköznapokon.

A fényvédelme is tetszett, tűző napon, délben voltam kénytelen 2 órát eltölteni, és semmiféle pirosodás vagy napallergia nem jött elő rajtam.

Gondolkodtam újabb minta rendelésén, de időközben itt a Krémmánián szert tettem egy TonyMoly termékre, amivel eddig tökéletesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 20.

Felkenve egy idő után enyhén púderszerűvé vált.

verus480

2014. szeptember 27.

Én ezt a krémet a BB krém primerjeként használom, nem tudtam ezelőtt, hogy így kell, de helyi boltban a koreai eladó lány mondta, hogy először CC majd utána BB. És tényleg ha a kettőt együtt használom a bőröm olyan,mint a porcelán. Bár az elején tapasztaltam egy kissé ragadós,furcsa érzést a bőrömön mikor a kettőt együtt használtam,ezért is kenem fel a kettőt egyszerre már csak akkor,ha bulizni megyek vagy maximális fedést akarok elérni. Az illata kellemes, nagyon kevés is elég belőle, mert ha túl sokat használok, akkor úgy érzem, mintha fóliát húztam volna a bőrömre. Én ajánlni tudom csak a BB krémmel együtt felülmúlja a jobb minőségű alapozókat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

jessef2004

2014. április 10.

Nekem nagyon bejött ez a krém, glow típusú mintát kaptam belőle. Ez volt az első CC amit próbáltam, így összehasonlítani alapom nincsen. Tényleg világos lesz az eredmény, de a tulajdonságai közt ott is van, hogy fehérít, és mivel Koreában a fehér bőr a szépségideál, így ezt nem rovom fel neki :) Gyönyörű, egységes bőrképet ad, közepes fedésűnek mondanám. Én használok alá primert, ezzel együtt csak minimálisan fényesedik át. Ha a minta elfogy, biztos meg fogom venni teljes kiszerelésben :)

Update:
Sajnos le kell pontoznom, ugyanis megrendeltem a teljes kiszerelést, ami köszönőviszonyban sincs a mintával...a fedés nulla, és még a bőrképen sem sokat segít...nagy kár érte, a mintát imádtam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

Update:

2014. február 12.

Hetek óta készülök feltenni ide ezt a krémet, de mindig elmaradt... Az előző véleményekkel ellentétben nekem nagyon bejött. A Silkyből vettem 10 mintát, azokat használgatom. Fehér színű elég híg állagú krém, kis mikrogyönygökkel, szétkenésnél ezekből "jön ki" a szín, ami furcsa módon az én bőrömhöz elég jól adaptálódik, pedig nem vagyok olyan nagyon hófehérke, mondjuk egy 5-ös skálán 2-es "sötétségűre" lőném be a bőrömet, árnyalatra a hideg és a semleges közt van. A fedése nekem megfelelő, mondjuk nagy elfednivalóim nincsenek, a két arcomon van némi pír nagyon enyhe rozaceából adódóan, azt szépen elfedi. a száraz részeimet sem emeli ki (igaz, én úgy használom, hogy előtte fél-egy órával kenem Paula BHA lotionját, vagy a Finacea krémet és utána Paula színezett fényvédős krémjét (ami gyakorlatilag csak nevében színezett, mert fedése nulla), szóval azért van aláhidratálás. Szépe, egységes bőrképet ad számomra, és nem zsírosít T-vonalban sem.
Szóval én azt mondom, hogy akit nagyon lelombozott az előző két vélemény, azért egy esélyt adjon neki ha tud mintát szerezni, mert hátha...nekem egy minta 3 napig tart.
Egyébként európai BB-k közül a kedvencem a nagyon hasonlóan működő (fehér krémben mikrogyönygök) L'Oreal Nude Magique BB, koreaiak közül pedig a Missha Signature és az Etude House Mineral Sun BB-je. CC-ből nem tudok másik olyat mondani, ami igazán bejött volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 12.

svivko

2014. február 5.

No én is kipróbáltam ezt a stressz-enyhítő csodát, méghozzá a Silky típusút. De nem jött meg a kedvem a teljes kiszerelés megvételéhez.
Ahogy estrella leírta, valóban a fehér alapú krémben kis barna szemcsék láthatók, amik felvitelkor beszínezik a krémet, de sajnos nem eléggé, hogy a közepes fedést elérje. Nagyon enyhe, világos szürkés fedése van. Itthon próbálgattam, de nem jött be. Plusz zsíros bőrűeknek kifejezetten nem ajánlom, mert öléggé zsírosít.
Kellemes, parfümös illata van, azt szerettem.
Nem mondanám, hogy pénzkidobás, hiszen van, akinek pont ez kell, de sajnos nem nekem. Plusz egy CC-krémet ilyen leheletnyi fedéssel piacra dobni elég nevetséges, hiszen azoknak pont az a jellemzőjük, hogy alapozó fedésű, bb-krém hidratálású termék.
Ketteske.
Ebayen 2000 Ft-tól megtaláljátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Kellemes, parfümös illata van, azt szerettem.
Ketteske.
Ebayen 2000 Ft-tól megtaláljátok.

estrella22

2014. január 18.

Mintát kaptam a Holika Holika BB-m mellé ebből a CC krémből, örültem, mert CC-t még nem próbáltam.
Zsíros, de vízhiányos bőröm van, így alákrémeztem. Maga a krém fehér (silky), és mintha pici homokszemcsék lennének benne, persze csak színre. Hófehérke vagyok, de még én is fehér lettem, mikor felkentem. Sajnos később sem igazodott a bőrszínemhez, nagyon sápaszt. Fedése semmi és egyáltalán nem tartós. De ami a legnagyobb bajom vele, hogy a szárazabb részeket teljesen kiemelte, szörnyen néztem ki tőle, nem tudom, egy száraz bőrrel mit tenne. Nekem nagy csalódás, nem kaptam kedvet a CC-khez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 18.

Antioxidánsok: Arbutin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Mannitol, Aluminum Hydroxide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Biotin

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Hexyl Laurate, Diisostearyl Malate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Methicone, Shellac, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ethylhexyl Palmitate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Sorbitan Olivate, Sorbitan Isostearate, Stearic Acid, Hydrogenated Lecithin
Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Caprylyl Methicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Triethoxycaprylylsilane, Methicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance
Színezékek: Aluminum Hydroxide, CI 77491, CI 77492
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.