Etude House

Ár:   $1.30   Kategória:   Szemkrémek

A krémet feltöltötte: katii, az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2017. március 13.

Ár:   $1.30
Kategória:   Szemkrémek

Kollagénnel és vitaminokkal dúsított szem alatti gélmaszk, ami mélyen hidratálja a szemkörnyék területét és megelőzi a kiszáradását.

A szem alatti karikákat és egyéb bőrhibákat segíti helyrehozni, a kollagénnel újjáéleszti, javítja a bőrfelszínt. A szemkörnyék felfrissül, újból fiatalos lesz és üde. A zöld tea megnyugtatja a fáradt területet.

roseanne

2019. szeptember 25.

Imádom. Ára magasabb, mint egy tégelyes, 60 darabosnak, de megéri. 10-20 perc után nekem látványosan gyönyörű a szemkörnyékem. Kell a kollagén 40 felett, az biztos. Én 2x használok fel egy pár tapaszt (a fátyolmaszkokkal is így vagyok), hűtőben tárolom addig (1-2 nap max). Ez az egyik olyan dél-koreai kozmetikai termék, amit mindig újraveszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

oszibarack

2019. január 21.

Elnézést, RANT, akit nem érdekel, a véleményem a második bekezdésben van :)

Szerintem fontos tudatosítani, hogy az ilyen termékek, pl szemtapaszok, sheet maszkok önmagukban sosem fognak csodát tenni, főleg nem egyszeri használat után. Egy jól felépített rutinba beillesztve, extra ápolásnak, kényeztetésnek nagyon jók, hozzá tudnak adni, de nem fognak attól eltűnni a szem alatti karikáim/ráncaim, mert elhasználtam egy ilyet és várom a csodát. Sok ilyen terméknél olvasom a csalódott véleményeket, és szerintem itt is kiütközik, hogy mennyire máshogy gondolkodunk, mint keletebbre, pl Koreában a szépségápolásról: ők nem a tüneti kezelést helyezik előtérbe, hanem a megelőzést, amire alkalmas rengeteg ilyen termék, és azért nem is várható tőlük 'látványos' változás, mert nem feltétlenül arra valók. Hanem egy jól összerakott arcápolási menetrendbe beillesztve rendben tartani a bőrt, megelőzni a problémákat.

Ennek fényében szerintem ez a termék teljesen rendben van, a szövet anyagát én jobban kedvelem, mint a hidrogél tapaszokét, mert sokkal kevésbé csúszkál. Attól függően, hogy mennyire lestrapált a szemkörnyékem, változóan 10-20 perc alatt szárad meg. Ár/érték arányban szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Elnézést, RANT, akit nem érdekel, a véleményem a második bekezdésben van :)

Verena

2019. január 9.

Nem csodaszer. Kb 10-15 perc alatt megszárad a szemeim alatt. Karikákat nem tünteti el, kiemelkedően nem is hidratál, inkább csak jól esik néha ennyi plusz kényeztetés :) De újra nem venném

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Nissira

2018. március 10.

"Esemény elött használom". Mielött megjelenésem van valahol. A szem alatti részt hidratálja, a ráncokat feltölti. Elég sok benne a szérum. A hatása 1-2 napos csak, de ugy nem egy ilyen tapasz fogja a ráncokat örökre eltüntetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 10.

_zsulu_

2017. március 1.

Most én leszek a termék mumusa, de ez bizony szerintem katasztrófa. Először is érdemes vfejes hozzászólásában megnézni az összetevő listát, az lesz a helytálló. Ez azért fontos, mert ez a cucc tele van alkohollal, ez rögtön kinyitás után a szagán is érződik. Nekem ez nagy gumimacskám, mivel az én bőrömet rettenetesen szárítja az alkohol, így nincs az a hidratáló ami ezt kompenzálná. A szemem környékét először csípte, utána jóindulattal: hűsítette. Viszont mikor elkezdett a tapasz megszáradni, összeráncosodott és miután levettem, a szemem alatt is ottmaradtak a tapasz ráncai, szóval ha lehet mondani csak rontott a helyzeten :D Ettől próbáltam eltekinteni, de amennyire én látom egyáltalán nem csinált semmit. Se nem hidratált, se nem töltött fel... :( Férjemen is leteszteltem, neki elég karikás-táskás tud lenni a szeme, ott sem csinált semmit, és egy barátnőmnek is adtam belőle, ő is azt mondta, hogy semmi eredményt nem látott. Szóval ez bizony 1 csillagocska. Az ára pedig szerintem magas ahhoz képest, hogy 30 párat tartalmazó szuper géles tapaszokat lehet már 3000 forintért venni..
Hogy valami jót is mondjak róla, valóban könnyű feltenni, szépen a bőrre simul és kényelmes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

wdorika

2017. január 31.

1500 Ft-ért találtam az ebayen 5 db-os csomagban. Kevés pénzért szuper kis kényeztetés, szépen kisimítja a bőrt. A maradékot pedig el lehet kenegetni az arc többi részére, és én egy kis uriage termál vizes sprayvel nedvesítem az arcomat rögtön utána. Nem tudok negatívumot írni erről a csodás kis tapaszkáról, nekem nem csúszkált, nem irritált, könnyű volt feltenni, ezért mindenképpen jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 31.

Grumpi

2016. november 19.

Nem tudom,hogy hosszú távon milyen hatása lesz,de mikor leveszem akkor gyönyörűen kisimítja a bőrömet.Nagyon olcsón veszem ebayen,hacsak minimális a hatása akkor is megéri,én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

souzanna

2016. augusztus 21.

Abszolút kedvenc. Nekem látványosan eltüntette a kisebb szem alatti ráncaimat.

[UPDATE] Nem tudom miért, de egy ideje nem rendeltem újra. Most vettem megint párat és örömmel tapasztaltam, hogy a csomagoláson már van angol nyelvű útmutató is.
Nekem 20-25 perc alatt teljesen beszívja a bőröm a tapasz tartalmát, feltölti a kisebb ráncaimat. Az utóérzés csodálatos, selymes bőr.
Most, hogy találtam megbízható és gyors Ebay-es eladót, gyakran fogom újrarendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Abszolút kedvenc. Nekem látványosan eltüntette a kisebb szem alatti ráncaimat.

dzsanki

2016. augusztus 11.

Szerintem ez a termék a kényeztetés kategória, annak kiváló, de nem csodaszer. Puha lesz tőle a bőr, míg fent van, nagyon jól hűsít, hidratál, fel is tölt kicsit, igen. Alkalmanként próbáltam, nem használtam naponta hetekig, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy milyen hatása van tartós használat esetén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

mujerconfused

2016. július 24.

Látható hatása van, tényleg kisimítja a szem alatti bőrt, bár ez nem tart sokáig, de szerintem egy ilyen tapaszkától nem is lehet elvárni. Én egy kicsit túl macerásnak találom a haszálatát, alig vártam, hogy leteljen a hatóidő, és levehessem a tocsogó tapaszokat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol, Retinol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PEG-75, Hydrolyzed Collagen, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Retinol

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Retinol a I v

Emulgeálószer, felületaktív anyag.