Best of Beauty 2019

Etude House

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: XiaMengTing, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

3 árnyalatban kapható, neon színű ajaktinta

XiaMengTing

2015. augusztus 30.

A narancs színűt vettem meg, általában 3 rétegben használom, így elég élénk színt érek el vele. Meg kellett tanulnom használni, az elején elég ügyetlen voltam. A tubusban igazi neon narancs színnek tűnik, de felkenve már inkább csak narancsnak mondanám. Ennek ellenére nagyon szeretem, mert már régóta kerestem ilyen színt (valahogy a korábbi narancs színű rúzsaim és ajaktintáim mindig korallnak néztek ki a számon). Ha nem eszek vagy iszok, akkor elég tartós. Az illata is a narancsra emlékeztet, de mindenféleképpen valamilyen citrusfélére. Felkenve viszont hamar elillan. A másik két szín nekem személy szerint nem annyira tetszik, de ha elfogy, akkor ezt lehet, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sorbitol, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Színezék. Narancssárga.

A grapefruit héjának kivonata. Egy 2010-es tanulmány szerint a citrusfélék kivonata (így a grapefruit kivonat is) segít a bőr világosabbá tételében és a pigmentfoltok megelőzésében. Paula Begoun szerint viszont irritálhatja a bőrt és fototoxikus reakciót válthat ki.

Sorbitol h 1 1