Etude House

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: tuzki, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. március 1.

Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyen eloszlatható, lágy textúrájú hidratáló ajakrúzs.

10 árnyalatan kapható

aranypáva

2017. február 4.

Részben a minőség miatt rendelem a koreai termékeket részben pedig mert itthon ezek az árnyalatok nem kaphatóak. Most sem csalódtam, így több árnyalatot is vettem belőle.
Jól hidratál, a korábban próbált BBIA-val ellentétben nem folyik szét az apró ráncok mentén. Tartósabb, krémesebb. Nagyon jól pigmentált, kevés kell belőle.
Jótanács: érdemes a kevésbé rikítóbb színeket választani, mert élőben és természetes fénynél sokkal élénkebbnek tűnnek, mint az online képeken. Nekem a PK003 már kicsit erős is lett, mert enyhe neon-os beütése van természetes fénynél. A PK001 éd PK002 az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

kimsowon95

2016. augusztus 6.

Egyszerűen imádom! Egy bézs, illetve egy rózsaszínes-piros rúzs tulajdonosa vagyok. A pirosat én is csak tapogatva viszem fel, mert nekem így áll jól és amúgy is nagyon fog. A bézst rendesen viszem fel, kellemes naturális kinézetet kelt, ezt ajánlanám a mindennapokra.
Egyébként nagyon sok színben kapható, mindenki megtalálhatja a hozzá illő darabot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

YouGotNoJams

2015. november 15.

Én egy hatalmas 5 csillagot adok rá.
A PK001 világos rózsaszín tulajdonosa vagyok.
Igaz, hogy hajlamos az olvadásra,ráadásul már eleve puha a rúzs,de én nem vonok le emiatt semmit,mert számomra ez egyáltalán nem okoz gondot. Nem "kenni" szoktam, hanem tapogatva viszem fel.Így is könnyen beszínezi az ajkaimat, és nem kell amiatt aggódnom, hogy elmozdul onnan.Nem lesz olyan erőteljes a színe,de sokkal mattabb hatása lesz.A színe egyszerűen gyönyörű, hezitáltam, hogy ezt válasszam-e, de örülök, hogy végül így tettem.Tartósságát illetően sem lehet rá panasz.Egyenletesen kopik, nekem nem ül bele a repedésekbe VISZONT az elhalt bőrdarabokat kiemeli.Az illata remek,olyan tipikus Etude House rózsás.Biztosan beszerzek még a testvérei közül néhányat,mert jelenleg ez az egyik kedvenc rúzsom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Én egy hatalmas 5 csillagot adok rá.
A PK001 világos rózsaszín tulajdonosa vagyok.

tuzki

2015. március 6.

Tényleg nagyon hasonlítanak a színek a Dear My Blooming Lips kiadáshoz, viszont itt a legsötétebb (RD302) annyira megtetszett, hogy lecsaptam rá a BeautynetKorea oldalán. A szín egy mély bordó árnyalat, de van egy különleges mellékzöngéje, szóval nagyon szép. Jól építhető, egy rétegben visszafogottabb viselet, több áthúzással kicsit bevadul, viszont mind a két módszerrel klassz a végeredmény. Állagra egy nagyon puha rúzs, könnyen kenhető, de pont a puhasága miatt a felkenésnél könnyen maszatolódik (vagy csak ügyetlen vagyok hozzá), ezért ecsettel egyszerűbb felkenni nekem. Kellemesen hidratál, a tartóssága inkább tűrhető mint jó, de 2 órát kibír nagyjából. Az egyetlen dolog amitől tartok, hogy ha nagyobb meleg lesz mennyire fog megolvadni a drága. Összességében elégedett vagyok, mert kellemes viselet (vagány és elegáns is tud lenni egyszerre) és nem utolsó sorban a csomagolása is aranyos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 6.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Squalane, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Synthetic Wax, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Hydrogenated Polyisobutene, Methicone, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Triisostearate, Polyglyceryl-2 Diisostearate, Polyhydroxystearic Acid
Szilikonok: Methicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 28 Lake / CI 45410, Red 6 / CI 15850, Yellow 10 Lake / CI 47005

Squalane eo 1 0

Színezék. Piros.