Best of Beauty 2019

Etude House

Ár:   $14   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fokid1, Módosítva: 2017. október 27.

Ár:   $14

Hosszan tartó alapozó, amely tökéletes fedést biztosít.

12 árnyalatban kapható

hambi

2019. június 28.

Érdekes, mindenkinek más-más gondja van ezzel az alapozóval.
Mintát próbáltam pink árnyalatban, nagy melegben és egy egész napi klímás helységben ülve is. Melegben vittem fel reggel, mivel nem szellözik a fürdöszobám - nagyon folyékony állagú az én ízlésemhez, sokáig száradt meg az arcomon és ha utána próbáltam szivaccsal igazítani még rajta, leszedte azt is, ami addig ott volt.
A munkahelyemen viszont szépen mutatott közelröl nézve is. Viszont nekem nagyon nincsenek is börhibáim, a szeplöim ígyis látszódtak, úgyhogy a fedése kérdéses maradt számomra.
Nem venném meg magamnak, mert van ettöl jobb is ilyen árban, pl Revlon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Érdekes, mindenkinek más-más gondja van ezzel az alapozóval.
Nem venném meg magamnak, mert van ettöl jobb is ilyen árban, pl Revlon.

dorkaww

2019. április 6.

Termék mintát kaptam belőle egy rendelésem alkalmával. Maga az alapozó nagyon kellemes nem maszkhatású. Közepesnek mondanám a tartósságát. Viszont annyira kiszárította az arcom bizonyos részeit, hogy másfél hét kegyetlen hidratálókrémezés kellett hogy helyreálljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Lolychan

2018. november 2.

Mintám volt belőle szintén. Nem voltam tőle elájulva. Alapozóhoz képest nem sok fedése van. Akkor jó, ha semmi hibája nincs az arcomnak (bár ez sajnos ritka :/ ).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

Maknae

2018. október 21.

Jó ideje használom, szerintem az árához képest jól teljesít. Nagyon finom az illata, és gyönyörűen néz ki a nap elején. Nem "full coverage", de rajtam azért sokat dob. Viszont 3-4 óra elteltével már korrigálni kell, legalább is ha zsíros típusú az ember bőre, akkor biztosan. Hűvösebb időben javaslom, nagy melegben kifejezetten csúnya, csillogó lesz. Sok évig hordtam, de most már be fogok ruházni valami komolyabbra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

Manciska

2018. június 28.

Több termékem van a márkától, van amelyik hosszabb távra is berendezkedett a piperepolcomra, de azt azonnal kilakoltatom. A fedése konkrétan nulla. Egyszerűen nem lehet úgy felvinni, hogy szépen mutasson. Mehet alá akármilyen hidratáló, akármilyen primer, olyan mintha néhol hámlana a bőröm, a pórusaimba totál beletömül, a végeredménnyel nem indultam el emberek közé egyszer sem. Adtam neki jó pár napnyi esélyt, de reménytelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

tara95

2018. június 26.

Nem tudok hármasnál jobbat adni. Hiába szép félmatt, a pirossággal nem birkózik meg alapozó létére, illetve az elenite tökéletes vanilla árnyalat oxidálódott ám rendesen. Kibírom benne a napot, de nem értem e hypeot...még jó, hogy csak minta volt és a bb krémem is lekörözi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

matekinga

2018. február 17.

UP.: Sajnos, ha nem hidratálok rendesen alá, szárít. Bár lehet, ez csak a téli időszakban lesz ilyen, mindenesetre nem túl szép. Le kell vonnom egy csillagot.

Nos, hol is kezdjem... 3500Ft-ért ne várjon ennél jobbat az ember. Ár-érték arányban magasan veri az itthon kapható drogériás termékeket, rengeteg színben kapható (persze a kapott szín sosem lett ugyan olyan, mint a képen..). Sokan hasonlítják az EL Double Wear alapozóhoz, nos, szerintem ezt a dolgot inkább engedjük el. :) Igen, szépen fed, egységes tőle az összkép, szép, DE! közel sem az EL minőség. Nyilván, majdnem egy tizessel olcsóbb. Keverve használok 2 színt, egyébként jó, mert nem ül bele annyira a ráncokba, meg viszonylag sokáig is bírja, nekem 5-6 órát szépen fent maradt, de ne egész napra tervezzen vele az ember. És mindenképp érdemes először mintákat rendelni, ha csak nem vagyunk 100% biztosak a színben. 5*, mert ilyen áron maga a csoda.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

szilvi542

2018. január 31.

Nagyon szeretném szeretni ezt az alapozót, mert amikor felütögetem szivaccsal azt látom, hogy "jaj de szép szinte photoshoppolt arc imádom", de nem telik el 1 óra és azt látom, hogy száraz az egész "repedezik" vagy nem is tudom, hogy fejezzem ki magam. Még tesztelem, hátha ecsettel vagy cushion szivaccsal jobb lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

Emiii

2017. november 22.

Mintákat rendeltem három árnyalatban. Eddig csak a Petalt próbáltam ki. Alapvetően natural beige árnyalatot szoktam használni, így elég fejbevágósan világosnak tűnt és a pink tónust is inkább sárgának láttam. Viszont pár perc elteltével nagyon szép egységes képet adott és már nem volt természetellenes színe és wow, sosem volt ilyen hibátlannak tűnő az arcom, pedig bőven van mit kijavítani rajta.
Ami miatt viszont nem fogom megvenni a teljes kiszerelést, az egyrészt az illata: tömény parfüm és sajnos egészen addig érződik is, amíg le nem mosom. A másik, hogy legnagyobb bánatomra szárít, így hosszú távon „szétszedné” az arcom. A mintákat még elhasználom, de max. csak heti egy alkalommal. Nagyon sajnálom, mert azt hittem végre megtaláltam a tökéletes alapozót :-(
Tartósságával egyébként elégedett voltam, púderrel rásegítve simán kibír egy napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 22.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.