Etude House

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: blanchee, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. november 4.

Vízálló szemhéjtus toll.

2 árnyalatban kapható

Kiszerelés: 0,6 g

mmartina97

2018. február 20.

Nagyon híg ,nehéz vele dolgozni.Nem az az igazi fekete,inkább szürkés..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Nagyon híg ,nehéz vele dolgozni.Nem az az igazi fekete,inkább szürkés..

captainbetti

2016. december 6.

Azért rendeltem, mert a zselés szemhéjtus felvitele általában sok időt vesz igénybe, és hétköznapokon azt gondoltam, hogy ezzel lerövidíthetem a reggeli készülődés idejét. Jól gondoltam. Sőt, gyönyörű cicaszemet tudok vele rajzolni! Tartós, és nem kenődik! IMÁDOM, biztos, hogy újra fogom rendelni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

BloodEve

2016. augusztus 30.

A barna árnyalatot birtoklom, rezes tónusba hajló, nem a mély, csokibarna árnyalat. Korrekt, teszi a dolgát, szép az összetevő listája is, nem irritál.
Amiért szeretem +++:
+az ecset rugalmas, + szépen leadja a festéket +tartós egész nap, +nem kopik, +könnyezésnek ellenáll + kupakja rugós és emiatt jól zár + könnyű lemosás

Ami lehetne jobb: nehezen indul meg a festék, híg ->>többször kell húzni a szép színhatás érdekében

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Amiért szeretem +++:

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.