Etude House

Ár:   $9   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2017. április 27.

Ár:   $9
Kiszerelés:   6,5 g

Göndörítő szempillaspirál, ami hosszan megtartja a pillák íveltségét és nem kenődik el. A kefe egyik oldalával göndöríthetőek a pillák, a másikkal pedig hosszabb, dúsabb hatás érhető el.

anna09

2020. május 9.

Nekem nem csomósodott és tapadt össze tőle a pillám, ellenben nagyon gyorsan szárad, ezért szépen megtartja a szempilla göndörítő hatását! A színe is szép és a nehéz lemoshatóság olajos lemosóval nekem nem volt gond. Ráadásul épp emiatt olyan estére a pillám, mint reggel mikor a sminkem kész lett. Hiányzik, remélem lassan vissza térhetek rá! Főleg hogy az ára is baráti

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

nusi96

2017. július 7.

Fekete árnyalatban rendeltem meg az új kefével. Magával a festékkel nincs gondom. Nem pereg, nagyon makacs értsd: kb lehetlen maradéktalanul leszedni a megfelelő lemosó nélkül (olajos lemosók előnyben). Gyönyörű, igazi fekete színe van. Nagyon folyékony s gyorsan szárad ezért gyorsan is kell vele dolgozni, ha egyenletesen el akarja oszlatni az emberlánya. Na most a problémák a kefével kezdődnek. Borzalmasan sok termék marad rajta s nem képes egyenletesen eloszlatni a festéket. Minél töbször próbálom kikefélni s elválasztani a pilláimat annál gyönyörűbb s vaskosabb póklábakat kreálok (amúgy szép hosszúak). Persze, van erre megoldás: csak szimplán le kell szednia fölösleges festéket a keféről egy zsepivel, de ez meg termék pazarlás és nem azért vettem ezt a szempillaspirált, hogy a felét egy zsepibe kelljen törölnöm. Lehet megvárom amíg besűrűsödik/beszárad egy kicsit, de őszintén szólva nem sok kedvem van újra kipróbálni. Annyira szerettem volna szeretni, de egyszerűen nem megy :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Funnyface

2017. május 10.

Addig hallgattam az pozitív vélményeket, míg rászántam magam, hogy megrendeljem. 2015 sláger terméke, idén felújított formulával és végre normális kefével árulják. A régi verzióból is rendeltem, amit olcsóban lehet most kapni. Már lassan elhasználtam az újabbat, amit barna színben rendeltem. Nem kellett csalódnom, értem a hypot, valóban kiváló szempillaspirál. Annak ellenére, hogy sok termék marad a kefén, mégis egyenletesen öleli körül pillámiat, szépen bevonja, és nagyon jól hosszabítja őket. Természetes, hosszabb pilláim lesznek vele. Póklábak nem jelentkeznek, nem maszatol, nem lóg csimbókokban az egész, nem nehezíti el a pillákat. Nagyon elégedett vagyok a végeredménnyel. A színével is elégedett vagyok, középbarna árnyalat, ami ha megszárad sötétebb barna lesz. Ez egyértelműen barna spirál, nem feket-barna, ezért szőke pillákra ideális árnyalat lehet. Most, hogy lassan elfogy, egy picit besűrűsödött, de így sem csomósodik. Könnyen lemosható, hasonlóképpen, mint más vízálló spirál, olajos lemosóval könnyebben leszedhető. Rendkívül tartós, nem pereg le, nem kenődik el. Ennyi. Engem meggyőzött. Akinek van lehetősége, tényleg próbálja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 10.

Emolliensek: Isododecane, Trimethylsiloxysilicate
Emulgeálószerek: Dextrin Palmitate/Ethylhexanoate
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Dextrin Palmitate/Ethylhexanoate
Színezékek: CI 77499, CI 77492, CI 77491, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ceresin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.